Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomoc przy prezentacji maturalnej - poprawienie błędów


Rashid

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wiem, że nie do końca odpowiedni dział na ten temat, ale wiem , że są tu ludzie którzy znają się na pisaniu, a sama prezentacja to też jakaś twórczość ;).

 

Sprawa jest taka, że bibliografię do prezentacji mam, a sama prezentacja jest na ukończeniu. Potrzebowałbym tylko sprawdzenia czy nie mijam się za bardzo z tematem, dopisania w kilku miejscach mądrych zdań, wywalenia co niepotrzebne itd...

 

 

Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny, może zdołam się sam wam kiedyś jakoś odwdzięczyć.

 

Link do prezentacji: http://sh.st/wlADL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, musimy najpierw chcieć spróbować..., i okazuje się że jednak wszystko potrafimy.

Uwierz, brzmi sztucznie. Jakby zakładając że w konsekwencji nam się nie uda. Przez co ma

negatywny wydżwięk to sformułowanie.

Hm...

- Potrafisz wszystko !!! Rób to !!!

 

Myślę że jest w tym więcej optymizmu.

 

Tak. My,slę że komunikacja werbalna jest jednym z większych problemów społecznych,

a to z powodu różnic w postrzeganiu wysępujących problemów...

 

 

Co do Rashida... : należy on do osób z gatunku : BEZ TRZCI I HONORU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest forma, jest chronologia, cechy postaci, krótkie streszczenie akcji. jest dobrze. chociaż i tak prezentacja maturalna to najostrzej hiperbolizowana dramatycznie ściema, która rzeczywiście przebiega bardzo łagodnie. skup się raczej na dobrej odpowiedzi na pytania, czyli pewnej i bez ścięć, i dobrym przyswojeniu samych tekstów, bo z opowiadaniem historyjki komisji będącej na fazie rem po godzinach średnio aktywnego słuchania, nie powinno być problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę byłem zestresowany podczas recytowania tego, ale udało się uzbierać 18 punktów ;).

 

I tak uważam maturę ustną z polskiego za jeden wielki, komiczny idiotyzm. Niby umiem napisać przemówienie na jakiś temat, a skończę na produkcji przy skręcaniu elektroniki ;/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×