Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam wszem i wobec zakomunikować, że zarezerwowałam sobie jednego forumowicza na wyłączność i radzę się do niego za bardzo nie zbliżać :nono: Póki co to moja zdobycz :pirate: I tak ma zostać :!: Na razie grzecznie ostrzegam, w przeciwnym wypadku będę zmuszona do użycia cięższego sprzętu :mrgreen:

 

Dziękuję za uwagę 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałam wszem i wobec zakomunikować, że zarezerwowałam sobie jednego forumowicza na wyłączność i radzę się do niego za bardzo nie zbliżać :nono: Póki co to moja zdobycz :pirate: I tak ma zostać :!: Na razie grzecznie ostrzegam, w przeciwnym wypadku będę zmuszona do użycia cięższego sprzętu :mrgreen:

 

Dziękuję za uwagę 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie możeta sobie poszukać chłopa na normalnym portalu randkowym ? bez żadnych zaburzeń ? po co wam tutaj szukać ? mało to pojebów różnej maści tu siedzi ? :mrgreen:

Tutaj ludzie wiedzą z kim mniej więcej do czynienia mają na takich portalach to dopiero trzeba odkrywać :mrgreen:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uważaj na użytkowniczkę hucpa! ona codziennie wypisuje do co najmniej 20-tu na chybił trafił licząc na szczęśliwy miłosny traf. raz napisała do mnie, myśląc że ja chop.. nigdy nie wiadomo, czy nie trafi na Twoją 'zdobycz' :bezradny::?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×