Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

A moim zdaniem nie należy mylić odwagi ze zwyczajną głupotą i prymitywizmem.

Bardzo śmieszne jest powoływanie się na liczbę wyroków uniewinniających - czemu nie wspomina nic o skazujących?

Do Grzegorza Brauna może tez się dopierdolisz, ze ma kilka "wyroków skazujących" ? He ? KODziarska wywloko, wykurwiaj lepiej ze swoim mężem-profesurem po restauracjach te ośmiorniczki wpierdalac, bo jak juz obóz narodowo-wolnościowy dojdzie do władzy i zrobi lustracje, to tak jak wczesniej pisałem, skonczy się to wasze eldorado :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....wszystko fajnie, tylko, że to jest kurestwo z jej strony...

Co to jest "kurewstwo"?

 

Robi, co lubi. Nie przynosi to wymiernej szkody nikomu, natomiast korzyści można dopatrzyć się wielu. Syfa do domu też nie przyniesie. Czemu się więc czepiasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NN4V, no wiesz jakby nie było to to jest MOJA żona, zawierając z nią związek domyślnie jej "wspaniałości" miały być przeznaczone dla mnie i tylko dla mnie. Ty tak serio??? Nie żartuj, że nie miałbyś nic przeciwko temu, żeby Twoja żona pokazywała intymne miejsca całemu światu. Dziwne bo 100% moich kumpli podziela moje zdanie i nie dowierza, że taka sytuacja ma miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie chcę nic pisać ale wasze zdjęcia bez poprawek wyglądają świetnie. Macie piękne twarze. Moja została poddana naświetlaniu . Nie jestem trollem tylko beznadziejnym przypadkiem. Chociaż nieco nawet przypominam to mistyczne stworzenie.
Brzydka, brzydka, brzydki, brzydki, podoba twarz, już ją gdzieś widziałam, mało oryginalna uroda, brzydki, brzydka. Tyle

Kultura to nie jest sztuka napisania komuś że wygląda dobrze okłamując go. Kultura jest wtedy kiedy piszesz że dana osoba jest brzydka i nie okłamujesz jej. Nie widziałam na tym forum jeszcze żadnej ładnej dziewczyny.

Masz błąd w matriksie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawni jesteście :mrgreen:, rzadko tu wcześniej wpadałem albo wcale i pozwoliłem sobie co nieco wylukać choć mało się interesowałem fotografią zdjęcia które zwróciły moją uwagę ze względu na ujęcia to silence_sadness, Psychotropka`89, antananarywa, elo, encyklopedia, 1madeline1111.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, P.S. I nie probuj aby czasem straszyć mnie owym mecenasem Wolfowiczem :P Heh, oboje możecie mi co najwyzej kutacha opierdolic - nie przymierzajac, jak twoj mezus-profesur niegdys swemu oficerowi prowadzącemu :D

 

P.S.2 I nie, nie grozę ci - jedynie uswiadamiam jaka tepa i próżna suka to jesteś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nihil, Przesadzasz troche, Stonoga zreszta niegdyś prezenty dawał prawicy w postaci haków na lewicę. A gdy dostał wyrok i w nagrode chciał wymusić ułaskawienie z rąk p. Dudy (za te prezenty) a ten go olał, to zaczął puszczać plotki że Kaczyński jest pedałem i daje dupy swojemu szoferowi.

 

Stonoga to chory człowiek, jego system nie przetrwał pewengo dnia przeciążenia i mu jedna klepka spierdoliła, norma na tym swiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem Stonoga walkę z systemem zaczął od zamknięcia salonu Fiata który miał.Miał problemy z urzędem skarbowym.Może chciał się uczciwie czegoś dorobić.Jednak Polska rzeczywistość pokazała mu wtedy jak się takich traktuję.Wurwił się i potem już się potoczyło.Podobnie jeden z ludzi Stonogi pobiła go kiedyś policja według niego nie słusznie znienawidził polciję i postanowił że będzie nagrywał wszystkie nieprawidłowości policji i je publikował.To tak jakby okradł mnie murzyn i tak by mnie to dotknęło że zaczął bym szukać i udowadniać kradzieże innych murzynów a z czasem białych i żółtych.

 

54ca175e30688_o.jpg?1420066800

 

W zgłaszaniu nieprawidłowości nie ma niczego złego, oczywiście.

Ale jeżeli robi się to, znieważając wszystkich wokół, to przekroczona zostaje pewna granica. Obyczajowa, społeczna, prawna i przede wszystkim granica przyzwoitości.

Studenci pokazywali mi kiedyś jakiegoś faceta z psem - pająkiem, który również "wkręca" Policję. On już wydawał się bardziej inteligentny niż Stonoga. Przede wszystkim nie tak wulgarny (wulgarność mnie razi i świadczy jedynie o niskim poziomie człowieka, zwłaszcza jeżeli nie jest jakimś "wzmacniaczem" przekazu, a jedynie daje upust frustracji osobnika).

To nie jest prawda, że w Polsce nie można się uczciwie dorobić. Można, ale trzeba albo trafić moment (jak było z kancelariami prawnymi w 90 roku i prawnikami znającymi język i obsługującymi podmioty niemieckie), albo mieć genialny pomysł. Bo same środki często nie wystarczają. No, albo trafić w niszę. Lub być wybitnym i znanym z bycia "lepszym" od konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

helloafrica, a rozmawialiście o tym? Mówiłeś jej, że czujesz się skrzywdzony przez takie zachowanie?

 

....wszystko fajnie, tylko, że to jest kurestwo z jej strony...

Co to jest "kurewstwo"?

 

(1.1) wulg. prostytucja lub rozwiązłość seksualna

(1.2) wulg. prostytutki jako zbiorowość

(1.3) wulg. postępowanie w najwyższym stopniu naganne

(1.4) wulg. rzecz wzbudzająca irytację lub sprawiająca kłopot

https://pl.m.wiktionary.org/wiki/kurewstwo

 

Nie przynosi to wymiernej szkody nikomu, natomiast korzyści można dopatrzyć się wielu.

No, największe korzyści odnoszą faceci, którzy ją oglądają.

 

Wierność jest obowiązkiem w małżeństwie - oczywiście mówimy o małżeństwie w kontekście świeckim.

W kościelnym też tak jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

helloafrica, a rozmawialiście o tym? Mówiłeś jej, że czujesz się skrzywdzony przez takie zachowanie?

 

....wszystko fajnie, tylko, że to jest kurestwo z jej strony...

Co to jest "kurewstwo"?

 

(1.1) wulg. prostytucja lub rozwiązłość seksualna

(1.2) wulg. prostytutki jako zbiorowość

(1.3) wulg. postępowanie w najwyższym stopniu naganne

(1.4) wulg. rzecz wzbudzająca irytację lub sprawiająca kłopot

https://pl.m.wiktionary.org/wiki/kurewstwo

 

Nie przynosi to wymiernej szkody nikomu, natomiast korzyści można dopatrzyć się wielu.

No, największe korzyści odnoszą faceci, którzy ją oglądają.

 

Wierność jest obowiązkiem w małżeństwie - oczywiście mówimy o małżeństwie w kontekście świeckim.

W kościelnym też tak jest ;)

 

Wiem, wiem, ale napisałam to z myślą o innych wyznaniach i ludzi pochodzących z innych kultur ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemampomysłu, Wychodzi z Ciebie kołtuństwo i zasćiankowość jeżeli rozumiesz te ,,Trudne, , słowa. Kipisz jadem z zazdrości i choćby tu wstawić zdjęcie Miss World to też będzie brzydka.Wszyscy mają już polew z Ciebie.

Polecam jakieś hobby ruch na świeżym powietrzu, albo robótki na drutach -nic innego nie przychodzi mi do głowy żeby Ci, ,pomóc, , ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dajcie spokoj bo sie wszyscy robicie nieprzyjemni. Ignorujcie Niemampomysłu, -wiadomo ze ktos sobie robi zarty. Ale to nie znaczy ze na nią tez mozna najezdzac. Przeciez wiadomo ze chodzi o to aby wywołac taka reakcje a Wy sie nakrecacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemampomysłu, Mam nieodparte wrażenie ze siedząc na forum warujesz w tym dziale i klikasz tylko myszką, ,odśwież, , ,,odśwież, ,Jeśli uważasz ze to Twoja, ,Życiowa misja,, no to Ok-poddaję się :blabla:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NN4V, no wiesz jakby nie było to to jest MOJA żona, zawierając z nią związek domyślnie jej "wspaniałości" miały być przeznaczone dla mnie i tylko dla mnie.

Co to znaczy "domyślnie"? Tak sobie wydumałeś, czy tak ustaliliście?

 

... Ty tak serio??? Nie żartuj, że nie miałbyś nic przeciwko temu, żeby Twoja żona pokazywała intymne miejsca całemu światu.

Nie sądzę, by mnie obchodziło pokazywanie cycków przez internet. Nikt nie podotyka sobie.

Zresztą co miałbym zrobić? Zmienić żonę wyłącznie z powodu, że jest ekshibicjonistką telekomunikacyjną? Bez sensu.

 

... Dziwne bo 100% moich kumpli podziela moje zdanie i nie dowierza, że taka sytuacja ma miejsce.

Co mnie Twoi kumple obchodzą? Rób jak Ci kumple każą.

Moi kumple do mojego pożycia prywatnego raczej nie mają dostępu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nihil, Przesadzasz troche, Stonoga zreszta niegdyś prezenty dawał prawicy w postaci haków na lewicę. A gdy dostał wyrok i w nagrode chciał wymusić ułaskawienie z rąk p. Dudy (za te prezenty) a ten go olał, to zaczął puszczać plotki że Kaczyński jest pedałem i daje dupy swojemu szoferowi.

 

Stonoga to chory człowiek, jego system nie przetrwał pewengo dnia przeciążenia i mu jedna klepka spierdoliła, norma na tym swiecie.

Zupełnie jak Nihil - śmierdzi burakiem na kilometr.

Nihil, pogadaj jeszcze śmierdzący kibolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą co miałbym zrobić? Zmienić żonę wyłącznie z powodu, że jest ekshibicjonistką telekomunikacyjną? Bez sensu.

 

Jakbym ja coś takiego zrobiła, to następnego dnia miałabym pozew o rozwód z orzeczeniem o winie na biurku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, och, jaki ten Twój mąż nienowoczesny. Chciałby więzić żonę w patriarchalnym schemacie uniemożliwiającym jej swobodną ekspresję seksualną. No, tyran wręcz :lol:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, och, jaki ten Twój mąż nienowoczesny. Chciałby więzić żonę w patriarchalnym schemacie uniemożliwiającym jej swobodną ekspresję seksualną. No, tyran wręcz :lol:;)

 

A to już mówiłam tu gdzieś że tyran straszny! :lol:

Jeszcze wszystkie baby w drzwiach przepuszcza, patriarchat pełną gębą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×