Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
AmnuM

Grzeszki - Czyli czego nie powinniśmy robić, a to zrobiliśmy

Rekomendowane odpowiedzi

No, ja właśnie czekam. Wracam na terapię uzależnień, do psychiatry, który też jest specjalistą od uzależnień i do leków, które mi będzie wypisywał.

Muszę się dowiedzieć tylko, jakie leki działają najlepiej na zaburzenia lękowe, osobowość unikającą i hamują popęd DDA (jeżeli ktoś ma jakieś propozycje, co do leków i ma podobne zaburzenia, to zapraszam na priv). Chciałbym poznawać ludzi i funkcjonować normalnie, bo czuję się bardzo samotnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To macie jeszcze zdrowy odruch. Ja tam ciągle myślę, jakby to było fajnie "odlecieć". I'm an idiot , I know. :why::bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

halenore, a leczysz się? chodzisz na terapię uzależnień? Ile czasu trwa Twoje uzależnienie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kradzież kilkudziesięciu paczek klepliwego maku (morfina) oraz kilkunastu "setek" 30-40% alkoholu (+ coś na zagrychę, bo przeca na pusty żołądek pić niezdrowo :P) z wielkich sieci hipermarketów na łączną kwotę rzędu kilkuset złotych.

cdn. ... :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W liceum zbierałam z kolegami pod wejściem do szkoły pieniądze do kubka (jakieś tam grosze ) , jeżeli ktoś nie wrzucił to nie mógł wejść :lol:

Zostaliśmy zawieszeni przez jeden dzień , za zebraną kasę (ok 6 zł) poszliśmy na piwo :lol: .

Byłam w związku z dwoma chłopakami , żaden od drugim nie wiedział , bardzo tego żałuje

W gimnazjum podrobiłam zgodę mamy na zrobienie kolczyka w języku .

Podbieranie kasy rodzicom w dzieciństwie się chyba nie liczy bo każdy to robił .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kupmitrumne,

Podbieranie kasy rodzicom w dzieciństwie się chyba nie liczy bo każdy to robił .

Eee. Nie?

Ale nie będę narzekał, bo jednak pasożytnictwo w dorosłym życiu jest dużo bardziej kosztowne niż te kilka złotych :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdy miałem 9 lat, dzwoniłem do różnych osób oraz na numery alarmowe i sapałem do słuchawki. Czasem dzwoniłem na 0 700 i rozmawiałem "o pogodzie".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Reghum

Nie rozumiałem konwencji społecznych, przez co wsypywałem osoby w szkole. I to kilkukrotnie... nie dziwię się że mnie nie lubili XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja parę lat temu po pijaku klepnąłem dość mocno w tyłek niezbyt urodziwą córkę jakiejś miejscowej samorządowej szyszki. Na szczęście nie skończyło się sprawą karną ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poprawiałam swoją samoocenę krzywdząc innych.

Zaciągałam różnych facetów do łóżka dla zabawy i żeby móc wyliczać ilu ich było (nieważny stan cywilny).

Ćpałam i zbyt dużo piłam alko przez pewien okres swojego życia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gdy miałem 9 lat, dzwoniłem do różnych osób oraz na numery alarmowe i sapałem do słuchawki. Czasem dzwoniłem na 0 700 i rozmawiałem "o pogodzie".

To bardzo niegrzeczny byłeś :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja często śpię ponad 12 godzin. Nie powinienem, ale jednak oddaje się w zaczarowany świat spania i leżenia. Tak miałbym więcej czasu za dnia.
czyli marnujesz cenny czas na spanie witaj w klubie robie to samo dokładnie to samo. Za to w nocy spac nie mogę. Powinnam ruszyć 4 litery i cos ze sobą zrobić ale mi się tak zajebiście nie chce nic robić czasami, zmęczenie mnie dobija i idę spać przynajmniej mam kolorowe sny

/

Mark :mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol: ja kiedyś dzwoniłam do ludzi i pytałam czy tu zoo? bo szukam żyrafy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja,majac lat 12 z mlodsza kuzynka, dzwony od babci do osob o najdziwniejszych imionach z ksiazki tel/ np Chryzogon czy Polikarp i udawalysmy ich...kochanki

kiedys odebrala zona i sie wsciekla a kuzynka glupia podala babci adres...

i ona przyjechala i zrobila babci awanture...myslala ze naprawde maz ma kochanke

albo dzwonilysmy na 112 i podrywalysmy facetow z pogotowia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja z kolei strzelałem z karabinu na kulki do kur, przez co były cały czas znerwicowane :x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właściwie to 90% z tego co zrobiłem wczoraj nie powinienem robić według tego co chcieliby inni ludzie, np. kąpać się w wodzie w jeziorze :mrgreen: lub.... ale nie - tego nie napiszę... :mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ktoś był karany ?

Ja nie pamiętam, czy zostałem ukarany, ale na pewno "zapłaciłem" intensywnymi przeżyciami lękowymi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi