Skocz do zawartości
Nerwica.com

skuteczny sposób na nerwicę !


Nataliazet

Rekomendowane odpowiedzi

Moze zaczne od tego ze wydalam mnostwo kasy na lekarzy zanim doszlam do wniosku ze to jednak nerwica u psychologow psychiatrow tez bylam dostawalam rozne psychotropy ktore z dnia na dzien przestalam zazywac bo stwierdzilam ze nie bede truc sie tym swinstwem. Na hipnozie tez bylam i powiem szczerze nic nie dalo, w dzisiejszym swiecie pelno ludzi chche tylko "zarobic" nie myslac o tym czy robia to na czyims nieszczesciu. Lecze sie sama bo doszlam do wniosku ze nikt inny nie wyleczy mojego wnetrza, duszy, mozgu tak jak ja sama. zazywam tylko i wylacznie preparaty ziolowe z dziurawca , arktyczny korzen, chinskie ziola, czasem pije melise. Pamietajcie ze wszystko zalezy od was ! po pierwsze Nie bójcie się ataków paniki zaakceptujcie wszystko co wam się dzieje !! i wszystko minie musicie sie poddac "zaakceptować" swoje myśli to tylko stwfór waszej wyobraźni. w przypadku nerwicy akceptacja nie znaczy poddanie sie tylko niesie ze soba wielka sile ! dacie rade ! mowcie sobie "wiem ze mysle negatywnie ale akceptuje to calkowicie i poddaje sie temu uczuciu bo wiem ze jest to tylko stfor mojej wyobrazni i nic zlego stac mi sie nie moze, akceptuje w pelni kazda swoja mysl" bez znaczenia czy jest ona negatywnaa czy pozytywna nie rozstrzasajcie tego !! Jezeli boicie sie zaakceptowac swoich mysli to przed wami jeszcze bardzo dluga droga meczarni. Musicie przelamac sie i pokonac ta bariere przestac sie bac wlasnych mysli ! Tezsie balam ale odkad zaczelam akceptowac to co mi sie dzieje moje zycie sie zmienilo. Niedlugo napisze co dalej mozna zrobic zeby pozbyc sie tego swinstwa ale zacznijcie od AKCEPTACJI i swiadomosci swoich mysli. 3mam kciuki powodzenia !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze gratuluję wyjścia z tego piekła Nataliazet. Choruję niecały rok na natrętne myśli. Biorę zoloft ale podjęłam decyzję żeby odstawić branie leków i od miesiąca zmniejszam dawkę co przyczyniło się do mojego znowu złego samopoczucia. Zaczyna brakować mi sił, nie wiem czy dobrze robię odrzucając leki. Mój związek dostał po dupie ale nie chce rezygnować z Narzeczonego. Nie wiem jak sobie z tym wszystkim poradzić żeby znowu było dobrze:( jak Mu wytłumaczyć i zaangażować Go w pomoc. Jeżeli możesz Nataliazet to doradz mi co mam robic i jak Ty krok po kroku z tego wychodziłaś, jakie książki, materiały Tobie pomogły, co dawało siły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie !!

 

Musze zaznaczyć ze jeszcze nie wyszłam całkiem z nerwicy, ale walczę skutecznie jak to się mówi "powoli do celu " Kolejnym ćwiczeniem które powinniście wykonywać codziennie jest wymuszanie uśmiechu na twarzy ! uśmiech jest bardzo ważny ! Kazdą złą myśl obróćcie w coś śmiesznego ja np stojąc na balkonie i myśląc o tym ze jest przeraźliwie wysoko wyobrażałam sobie ze latam i zaraz mi się śmiać chciało.

Też mam różne lęki, dziwne myśli ale staram sie z tego smiac i mowie sobie ze to tylko glupie mysli a co one moga? nic. no wlasnie !! Jesli zaakceptujecie swoje mysli ataki beda coraz rzadsze i bedziecie swiadomi tego ze to tylko mysl i wiecie jak macie postepowac !

Teraz bardzo wazna sprawa ! Podam dwa cwiczenia ktore bardzo pomagaja i rozluzniaja

Pierwsze: Rozluźnij się weź głęboki wdech i odchyl głowę do tyłu, policz od 10 w dół, opuść głowę spowrotem wypuść powietrze i UŚMIECHNIJ SIE ! To cwiczenie mozesz robić bardzo często.

Drugie: Odpuść wszystko Rozluźnij się. Wyobraź sobie że jesteś jak kamyk wrzucony do wody......

powoli i swobodnie opadasz na dno nie ważne ile czasu będziesz opadać bo cały czas oddychasz. Jesli sie skupisz na tym cwiczeniu i pozwolisz sobie "odpłynąć" poczujesz rozluźnienie i ulgę

 

Wszystkie cwiczenia ktore sprawia ze sie rozluznisz sa baaardzooo wazne ! i SEN duuuzo SNU !

 

Nie możemy się niczego bać !! Trzeba przestać się bać własnych myśli ! co ma być to będzie siedzenie w domu w 4 ścianach to nie życie! wszystko przepłynie wam przed oczami bo będziecie "czekac" aż przejdzie a samo nic sie nie zrobi ! czekac mozna cale zycie. Choćby nie wiadomo jak było źle trzeba wychodzić z domu do ludzi nawet jeśli by się coś stało zawsze Ci ktoś pomoże ! Walczcie z tym świństwem !

Powodzenia !!

:papa:

 

-- 25 lut 2014, 00:33 --

 

Witam Katarzyna00 :)

 

Powiem krotko musisz sie skupic teraz na sobie ! Powiedz chłopakowi żeby sobie poczytal o nerwicy a jesli nie zrozumie to znaczy ze go to po prostu nie obchodzi i mysli tylko o sobie i swoich potrzebach. Mój zwiazek też sie spiepszył ciagle slyszalam ze przesadzam cuduje ze nie da sie ze mna nigdzie wyjsc, nie chce sie kochac oooj mnostwo tego bylo. Jesli facet jest dojrzaly to zrozumie i pomoze ! a jak dupek no to nie ma co liczyc na wsparcie u mnie bylo to drugie ;) Ja tez czulam duza roznice jak odstawilam psychotropy ale to Twoja wola jesli jestes silna dasz rade i bez tego pomysl sobie ze te leki tylko "wyciszaja" nerwice i gdy przestajesz je zazywac wszystko wraca a przeciez nie bedziesz ich lykac cale zycie?! lepiej sie od takich lekow nie uzalezniac kup sobie ziolowe preparaty jest tego mnostwo nie tyle co w aptece ale w sklepach zielarskich !! chinskie leki sa bardzo dobre i naturalne. Książek mało przeczytałam, musisz po prostu znaleść siłę w sobie pomyśl sobie że nie chcesz tak żyć myśl o tym co chciałabyś w zyciu osiągnąć zrobić zajmij się tym ! nie będziesz miała czasu na myślenie. Ale musisz też się odprężyć zrelaksować idź na masaż albo na jogę czy też sama poszukaj muzyki relaksacyjnej albo cwiczenia schulza zgraj sobie na mp3 i się odprężaj. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natalia jak wyglądała u Ciebie hipnoza?? pytam bo sama chciałabym się jej poddać...

Co do ziół to piję od miesiąca dziurawiec na etanolu ale goowno daje :why:

Antydepresanty brałam przez 5 lat a po odstawieniu wszystko wróciło ze zdwojoną mocą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×