Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica czy "zwykła" choroba?


kmicic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Od jakiś 3 miesięcy zauważyłem u siebie dziwne objawy, mianowicie:

Trudności z oddychaniem

Roztrzęsienie

Bóle żeber w okolicy serca

dziwne tiki. np niekontrolowane ataki ruchu podczas oddawania moczu, gdy przypomnę sobie wstydliwą sytuacje z mojego życia także poruszam ciałem w niekontrolowany sposób (nie jest to stałe ale zdarza się często).

Czasem w nocy przed zaśnięciem tzn. jak już prawie zasypiam mam taki trzask w głowie i od razu sie budzę.

Pewnego dnia ni stąd ni zowąd zdrętwiała mi praktycznie cała lewa część ciała, noga, ręką, lewy policzek, a nawet jeżyk ( nie czułem smaku)

Zdarzyło mi sie to pierwszy raz w życiu, niestety nie ostatni bo w ciągu tamtego tygodnia nawracało to z różną siłą kilka razy.

Po jednym z tych "ataków" utraciłem tak jakby trochę czucia w lewym bicepsie tj. nie utraciłem siły i czucia jako takiego, tylko nie potrafię poczuć napięcia w nim tak samo jak w prawym. Aktualnie mam często krótko trwałe drętwienie kończyn i policzka, jak również bóle w okolicach łopatek i barków.

Czytając objawy Stwardnienia rozsianego, byłem przerażony, do moich objawów również poniekąd pasuje borelioza. Stąd moje pytanie czy kotoś z was miał podobne objawy nerwicy? Chodzi mi głównie o tą stałą "utrate czucia" w którejś kończynie(w moim przypadku w lewym przed ramieniu)? Wiem że na podstawie samych objawów opisanych w internecie nie da sie nic wykluczyć ale badania na SM są drogie, a bolerioze wykryć ciężko. A może to coś innego.. :why: Stąd moje pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kmicic, hej z nerwicą jest jeden problem, diagnozuje się ją dopiero po wykluczeniu innych chorób. Nie jest to łatwe ale trzeba to zrobic. Czyli wybrac się do lekarza pierwszego kontaktu, a on skieruje Ciebie na podstawowe badania i ewentualnie da skierowanie do specjalistów. Kardiolog, pulmonolog, neurolog to tacy podstawowi. Z tego co piszesz to wyglada na nerwice, ale żeby spokojnie sie nerwicować 8) warto sprawdzic to i owo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×