Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam-nowa nie tylko na forum


albana

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam wasze posty i wiele z ich tresci znajduje u siebie,ale...

Nie wiem jak to ujac ,ale ze mna jest inaczej i nie wiem czy to dobrze czy żle . Wyjasnie- mam 20 lat jestem jedynaczka , studiuje ,pracuje ,tancze gram na 2 instrumentach ,dla znajomych jestem obrazem radości. Wielu ludzi przychodzi do mnie po wsparcie i je otrzymuje. Dla ludzi jestm usmiechnieta i zyczliwa. Gorzej gdy jestem sama i moge pozwolic by ta ,,maska opadła" Ujmę to w skrócie- 4 razy swiadome trucie sie antybiotykami, w 4 klasie szkoly podstawowej sie powiesilam, ale żyrandol puścił.Potem były tylko okaleczenia i 1 ptóba podciecia żyl. Mam mysli samobójcze, sni mi się to -fantazjuje na ten temat, mam wrazenie ze przeszkadzam, jestem grubai brzydka, nikt mnie nie kocha-taki jest mój obraz prawdziwy ,dla znajomych przeistaczam się w silną ,spontaniczną i znajaca swoja wartośc kobiete. Co ze mna jest nie ta??? POMOCY!!!!!!!!Do lekarza nie pojde bo mam znanych rodziców a nie chce im klopotów narobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albana-a pomyśl jakich im kłopotów narobisz,jak ci się uda zrobić sobie krzywdę?Szoruj do lekarza i to jak najszybciej.Nikt nie musi o tym wiedzieć z zewnątrz,a nie wierzę,że ludzie sławni nie cierpią na żadne fobie czy depresje.Są na takie stany o wiele bardziej narażeni niż my szaraczkowie.Może rodzice właśnie mogliby ci pomóc,tylko szczerze porozmawiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku, ze twoi rodzice tego do tej pory nie nic zuwazyli! A moze zbywaja twoj problem.

Moze ty w nich nie wierzysz? Musisz z nimi porozmawiac, bo samej bedzie ci trudno przez to przejsc. Moja rodzina, w tym tez moi rodzice staneli na wysokosci zadania, w momencie kiedy tej pomocy potrzebowalam.

Osobnym problemem jest powiedzenie o tak bolesnych sprawach. Nie boj sie tego zrobic, a efekt moze cie zaskoczyc na plus.

Trzymam za ciebie kciuki,

muszla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodzice nie pomogą ,jak sie otrułam i było źle to pomógł mi tata, mam tylko popatrzyła i powiedziała ,ze jestem niedojzała i sie mnie wstydzi.Jak zobaczyła ślady n po cięciach na nadgarstkach to dostalam w twarz. Jak usiadłam i zaczęlam wyjasniac ze jest mi źle to nazwala mnie chisteryczka i że ja to mam raj na ziemi to inni maja gorzej i nie narzekaja.Wiem ,że tu mama ma rację ,ale nic nie poradze ,że nie umiem sobie poradzić i pomalutku mam dość nawet nie potrafie wejśc w związek bo boje sie odrzucenia i tego ze moge sie potem nie podnieść. Ale czy naprawde jest potrzebna az wizyta u lekarza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wizyta u lekarza jest jak najbardziej potrzebna a nawet konieczna. Z tego co piszesz wnioskuje, że sama sobie nie poradzisz, w dodatku nie masz wsparcia.

Żal mi Twoich rodziców, że są tacy nieczuli.

 

PS. Witaj na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj albana!

Z tego co piszesz masz poważne problemy i bez wizyty u psychologa/psychiatry raczej się nie obejdzie! Nie czekaj na cud, Twoje problemy same nie miną niestety. Przykro mi, że nie masz wsparcia w rodzicach, ale oni za Ciebie życia nie przeżyją, sama musisz o nie walczyć!!! albana, gdybyś zachorowała na nerki też wstydziłabyś się pójść do lekarza?? Twoja choroba jest taka sama jak każda inna i musisz iść do specjalisty, bo im dłużej będziesz zwlekać tym gorzej. Walcz o siebie,a gdy tylko będziesz potrzebowała wsparcia możesz na nas liczyć!Pamiętaj nie jesteś sama, weź się za siebie! Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×