Skocz do zawartości
Nerwica.com

I jak tu się socjalizować


Yumekui

Rekomendowane odpowiedzi

>Być niespołeczny.

>W rozmowie 1v1, 1v2 max 1v3 dobry.

>W rozmowie grupowej niedorozwinięty.

>Studiować sfeminizowany kierunek.

>W końcu nawiązać jakiś kontakt z ludzmi. Wszystkie to dziewczyny.

>Każda ma chłopaka.

>Każda dała wyraźnie znać, że wspólna aktywność poza uni nie wchodzi w gre bo patrz punkt wyżej.

>95% kontaktu z nimi to kontakt w grupie.

>Nic o nich nie wiedzieć.

>Niczego nie wiedzieć o tobie.

>Relacja nie przynosi tobie szczęścia.

>Zatrzymać się na tym etapie, nie ma dalszej drogi.

 

Jak to przerwać i przestać sobie robić krzywdę? Nie interesujem mnie posiadanie znajomych. Potrzebuję przyjaciół, osób które we mnie wierzą, a nie kogoś kto od czasu do czasu uważa że posiadanie mnie w swoim pobliżu daje lans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjaciół zyskuje się posiadając znajomych. Im więcej znajomych tym większa szansa na zdobycie przyjaciela.

>Niczego nie wiedzieć o tobie.

>Relacja nie przynosi tobie szczęścia.

Nie rozumiem, co to znaczy, czy mógłbyś wyjaśnić?

Jeśli potrzebujesz osób, które w Ciebie wierzą to sam musisz uwierzyć w ludzi. No i nie rozumiem co jest złego w byciu postrzeganym jako osoba, która dodaje splendoru otoczeniu (o ile faktycznie taką osobą jesteś).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Łapa1. Obie strony nic o sobie nie wiedzą. 2. Nie jestem szczęśliwy że mam znajomą, bo wcale nie starałem się ja mieć.

 

Znajomość. Jestem komuś totalnie obojętny, z odwzajemnieniem. Nawiązanie kontaktu tylko jeśli czegoś ode mnie potrzebuje. Nie spędzamy razem czasu. Spędzamy czas razem tylko wtedy kiedy może to postawić w dobrym świetle znajomego.

 

Nie można wierzyć w kogoś, kogo znasz tylko na podstawie niezobowiązujących[uniwersalnych?] żartów. Uniwersalnych dlatego, że obie strony nie znają swego poczucia humoru (+nie wiedzą do czego nawiązuje w swoich słowach).

 

Ogólnie, może to i przynosi profity - posiadanie znajomych mam na myśli. Jednak zainwestowałem swój czas i wysiłek. Chcę go spowrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×