Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Monster6, Może kijem czasami trzeba. Moja jak mi raz przywaliła, to myślałam, że ją zaduszę. Ale dała mi do myślenia, a to się liczy.

 

 

Przyszła dziś zamówiona książka, nie mogę doczekać się, żeby choć ją przejrzeć.

Życzę więc Wszystkim snów kolorowych i niech nam weekendzik się przyjemnie ułoży!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kuku :yeah:

 

Jeszcze chwilę jestem bo Lilith dopiero dziś mi konto skasuje i wszystkie pwki znikną... najbardziej żal mi tych erotycznych pwek od Zupki :?:twisted:;)

 

niecały, TO Chuchnij i dmuchni

 

Zupka, moje chuchnięcie i dmuchnięcie jest jak paliwo rakietowe, polecisz aż do samego nieba :105::angel:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście żartuje sobie bo Zupka nie chce mi erotycznych pwek wysyłać :-|

,ale trzeba to uszanować, mam racje czy nie mam :?:

 

A tak wogóle to gdzie Mirunie wcięlo? najpierw Kosmo, a teraz Mirunia nie daje nam spać spokojnie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tu sie martwimy, a Mirunia zapewne na jakiejś peruwiańskiej imprezce sobie tańcuje :yeah:

W końcu piątunio/sobotunio/afterpartyksyniuo nie może się zmarnować :mrgreen: c'nie Mirunia? :) :P:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiejskifilozof, a cholera ich wie co robią po nocy. Bo to złe misie mogą być :105:

 

hehehe a tak po za tym perfekcyjnie daleka od ideału nie chce ruszyć dupska z wyra. Tak mi dobrze, tak mi błogo... Sobota dniem treningu przed leniwą niedzielą. :yeah:

Lepsze misie,niż gumowa lale :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Jak tam sobotnie popołudnie?

 

Widziałam, że Rolosz skasował konto. :bezradny:

Jakiś exodus... Trzeba chyba zacząć kombinować nad jakąś alternatywą. :(

 

niecały, No normalnie mi smutno, no....

 

mirunia, Dobrze, że jesteś, bo już szperacze chciałam montować. ;)

Dziękuję, że pytasz. Jestem licha, bo przecież wczoraj porządnie na dupce dopiero w nocy usiadłam, a jeszcze jednak osłabiona jestem przez choróbsko. I jakoś spać nie mogę.

Buzia trochę pali, może niekoniecznie dziś za królową imprezy mogłabym robić ;) , ale zakutana poszłam z psem i po dobry chlebek. W każdym razie nie straszę. ;) Babeczce ufam absolutnie, jest super.

Czytam, że dawkę tlenu też masz zażytą, szkoda że bez fotonów. Co upichciłaś?

 

zupa z rzodkiewek, To do kiedy chillujesz?

 

Misty-eyed - Jak wczorajsza dziecioterapia, power jest? :smile:

 

Monster6, Pytałeś o książkę. Trochę mi wstyd... :oops: - " Jungowska psychologia marzeń sennych". Nabyłam, bo jest tylko w jednej bibliotece, w czytelni. :roll: Prawie 400 stron, widzę pisane stylem pracy naukowej, więc nim się przegryzę i wyrobię sobie opinię, to chwila minie.

I jak, nocka w ruchu, czy udało się pospać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moja ostatnia wypowiedź.

 

Zupka nie pije JESZCZE :twisted: bo na domówkę dziś jadę dopiero wieczorem :)

Co do pestki słonecznika ( :lol: ) nie potwierdzam nie zaprzeczam :mhm:;)

 

 

Mirunia dziękuje Ci za piękne peruwiańskie pożegnanie, niechaj Ci indiańskie porzekadła w życiu służą. Masz fajne imię :) Trzymaj się :)

 

Misty-eyed, Paramparam, Jerzy 62, Reghum, Nieboszczyk, samych dobrych rzeczy :)

 

Z resztą osób już się chyba pożegnałem wcześniej, choć mogłem kogoś pominąć, ze względu na zrytą pamięć więc napiszę ogólnie:

 

Żegnaj Spamowa wyspa :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

 

kosmostrada, jest moc, energia pozytywna i zadowolenie :!: Polecam dziecioterapię :yeah:

Naprawdę Zuch Kobietka z Ciebie...słabość ogólna, a mimo to działasz na wielu frontach :brawo:

Buźka będzie piękna, na pewno, a jeśli jeszcze dzięki temu, samopoczucie lepsze, to znakomicie!

 

niecały, dlaczego to nam robisz :(:?:

Fajnych, pozytywnych ludzi nigdy za dużo... ale jeśli tak czujesz - przykro i smutno, POWODZENIA poza forum Ci życzę :papa:

 

Tak, czytałam, że rolosz również nas opuścił :mhm::( To miły, serdeczny człowiek, też mi smutno z Jego powodu ;)

 

zupa z rzodkiewek, śliczny masz avatarek :D Taki wesolutki, przyjemy :D

 

mirunia, czyli teraz skoki :mrgreen::?: Oglądamy razem...

 

Ja dzisiaj czekam na obiad z zewnątrz. Od czasu do czasu potrzebna zmiana. Wyjść się nie chciało /jeden spacerek zaliczony już/, więc doniosą :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niecały się ulotnił ? Odstrzelony , a nie zatopiony . Płakać nie będę , przeżyłem na tym forum setki takich umarlaków i setki może ( jak Bóg da ) przeżyję .

Jak go znam , to za 3 dni będzie z powrotem pod innym Nickiem :lol: .

Czytaj , czytaj to Gościu miły ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, stopień wysmażenia/grillowania wg. upodobań, ja lubię mocno wysmażony /well done/, a Mąż średnio :D

 

mirunia, wypiłam Verdinkę, bardzo ją lubię, nawet jeśli nie muszę :D

Tak, ładnie skaczą, co cieszy. Chociaż lubię skoki w ogóle, więc nawet jeśli nasi są w gorszej formie, nie tracę chęci do oglądania-jak typowa fanka sky jump :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim, w poniedziałek chyba jadę zrobić przycisk w telefonie, i może zgłoszę się na ten staż.

 

Dzisiaj akurat średnio się czuję, wstałem o 13, trochę czasu ojciec mi zajął bo kupuje nowy telewizor i sprawdzałem wszystko (oszczędzanie i opłacalność to moja druga strona) a potem...

No potem kupiłem 2 energetyki, wypiłem je i całkowicie mnie to nie ruszyło. Żadnych stanów maniakalnych, ni nic, natłoku myśli. Poszedłem spróbować przerobić PS3 dla taty, okazało się że będzie to możliwe w marcu.

Ale coś mnie wzięło, i do tego momentu czuję się rozdrażniony, boli mnie głowa, tak jakby ściskało mnie ze wszystkich stron, czuję gorąco, tak jakby coś mnie dusiło, aż otworzyłem okno. Lekkie katatonie.

Tak poza tym jestem trochę lękowy, mam pytanie, czy ktoś mógłby określić jak oceniacie tą wymowę? (akurat byłem trochę emocjonalny wtedy):

https://vocaroo.com/i/s0tS1CAdMXFg

Upload był z dwa, miesiąc temu więc pewnie się poprawiło, ale non-stop wmawiam sobie, że nie dam rady się dogadać z ludźmi. Do logopedy na razie nie chodzę, bo nie było terminów, a jak pójdę na staż nie będzie czasu (zresztą aktywność z ludźmi chyba też pomoże).

 

Miłego wieczoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Też powinnam zrobić miejsce w zamrażarce, a jeszcze doładowałam kawał wiejskiej kury. :roll:

To też super obiadek, pewnie na jutro też masz.

 

misty-eyed, U mnie ja lubię średnio wysmażony, a chłopaki krwisty.

 

zupa z rzodkiewek, Będziemy pić wino z tej okazji? :D

 

Reghum, jesteś zrozumiały, masz przyjemny głos, a Twoja wymowa r podchodzi pod grasejowanie, co kiedyś było manierą mówienia arystokratów. Więc raczej powód do zadowolenia, a nie ukrywania się w chałupie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reghum, jesteś zrozumiały, masz przyjemny głos, a Twoja wymowa r podchodzi pod grasejowanie, co kiedyś było manierą mówienia arystokratów. Więc raczej powód do zadowolenia, a nie ukrywania się w chałupie ;)

 

Wątpię że mam przyjemny głos, na pewno jego intonacja się zmieniła przez ostatnie miesiące więc może być lepiej, od logopedów dostawałem różne diagnozy, ogólnie wiem że jeżeli o wymowę chodzi to też moja sytuacja jest całkiem rzadka (ale mam podobno zdolności rekompensacyjne).

No cóż, chyba pojadę do tego serwisu, chociaż inny kumpel mógłby mi to zrobić za 4-pak albo małą flaszkę. Mało kiedy załatwiałem takie sytuacje sam, a stówę trochę do dupy płacić, ale wkurzać się na telefon po to, żeby myśleć o wymianie nowego kiedy z tego jestem prawie w pełni zadowolony to też słabo. Nawet wiem co kolega zrobił źle z tym przyciskiem, mam też komplet pewnych części teraz na biurku, więc po prostu pojadę z nimi i pogadam że wymieniałem obudowę sam i takie coś się zdarzyło. Klient to klient, tylko wyczyszczę telefon, chyba nie potrzebują dostępu do hasła, ale mam wrażliwe dane (jak to schizo :D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zupa z rzodkiewek, Widzę już trzy kieliszki na stole...A któż to Zupko? To może ja się elegancko ulotnię? ;)

 

paramparam, Dobrze, że się odezwałaś. Już niedługo do domku, jeszcze troszkę Kochana.

 

Zjadłam dobrą kolację, pieczeń wyszła mi przednia. Trochę poesemesowałam z pewną bliską mi niewiastą i dobrze, bo jakoś dziś mam problem z otwieraniem szczęki do mówienia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, dzień dobry!!!

 

 

Obudziło mnie dziś światło. Co to znaczy ? 1) Było rano słoneczko 2) Pospałam :yeah::yeah::yeah:

Teraz ciężkie chmury się zebrały ( czy będzie z tego prószenie?), ale załapałam się jeszcze na ostatnie fotony. Wróciłam wyszczypana przez mrozik i bardzo zadowolona.

Dostałam w spożywczym od mojej ulubionej Pani Sprzedawczyni czekoladki do kawy na spóźnionego Mikołaja. :smile:

 

Jako, że mój śmignął dziś do pracy ( ale cichuteńko, co by mnie nie obudzić :105: ), młody śpi po powrocie z imprezki, to przyjemnie się snuję teraz z kawusią ( czasami lubię takie ciche, leniwe przedpołudnia sama ze sobą), zastanawiając się co zrobić z tak pięknie rozpoczętym dniem. Troszkę muszę się powstrzymywać, żeby mnie nie poniosło w świat, bo jednak jeszcze osłabiona jestem po choróbsku, nie ma co szarżować.

 

Jak niewiele człowiekowi czasami potrzeba do szczęścia - po prostu się wreszcie wyspać. ;)

 

Miłej niedzieli!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paramparam, Kryzys zażegnany? :great: To Twoja zasługa, wiesz? :smile:

Zastanawiam się, jaką możesz mieć refleksję w związku z toczeniem kuli ze śniegu. Jest egzystencjalnie? :105:

 

zupa z rzodkiewek, Jak tam tête-à-tête z Misiem? Sprawdził się? ;)

 

Ja wypatruję, co poleci z tych czarnych chmurzysk. :comone:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×