Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

nieboszczyk,

 

W żadnym wypadku, jeszcze miałbym koszmary, ale Ty tam byłeś coś czuje, tak?

gdybyś czuł że młodo umierasz to byś tam się udał w celu refleksji jak byś chciał zostać pochowany oprócz tradycyjnego pogrzebu i kremacji kiedy się pozbywa zwłok bezpowrotnie i szybko żywi zapominają o tobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

 

Tak się cieszę, że kosmostrada już jest :yeah: Witaj Przewodniczko nasza :mrgreen:

Rozumiem, że efekty zaskoczyły Cię in plus?

 

niecały, a gdzie sowa?

 

zupa z rzodkiewek, lepiej nie zastanawiać się dlaczego tak jest , a przyjąć, że po prostu jest...przynajmniej rozczarowania bedą Cię mniej bolały ;)

 

 

U mnie dzisiaj trochę lepiej. Pojawiła się chęć do działania, aktywności. Wykorzystałam ten stan od rana.

 

Miłego popołudnia życzę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk,

gdybyś czuł że młodo umierasz to byś tam się udał w celu refleksji jak byś chciał zostać pochowany oprócz tradycyjnego pogrzebu i kremacji kiedy się pozbywa zwłok bezpowrotnie i szybko żywi zapominają o tobie

 

 

Eeee, nie, gdybym czuł, że umieram skupiłbym się przede wszystkim na najbliższych, gdyby zostało trochę czasu przeczytałbym pare niedokończonych ksiażek, być może porządnie naćpał i poszedł na luksusowe prostytutki (przepraszam spamowiczki za to, ale padło pytanie więc szczera odpowiedź :bezradny: )

 

misty-eyed,

 

hej :papa:

Cieszę się, że u Ciebie lepiej, a ja przechodzę jakieś dziwne transformacje i nie wiem na jakim awku skończę :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niecały, Nie wiem, jaki będę miała nastrój, wiesz jak to jest, więc się nie nastawiam, terminów wiec nie podam. Z resztą byłoby dziwne planować szczegółowo, o której otwierasz wino. :D

A szczerość zawsze w cenie. ;)

 

misty-eyed, :papa: Oj nie nie Kochana, absolutnie nie poczuwam się do tej rangi. ;)

Czy in plus? Staram się nie oceniać.

To super, że dziś lepszy dzionek, niech się utrzyma. :great:

 

zupa z rzodkiewek, Zupko, życie jest jakie jest... :bezradny:

 

paramparam, :papa: Oj, avek mroczny...

 

 

Jestem tak otumaniona lekami ( zwyczajnymi, nie żadne mózgotrzepy), że aż mam mroczki i na rzyg mnie bierze. Niedługo nawet aspiryna będzie tak na mnie działać. :bezradny: Poleżę z zamkniętymi oczami, może pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk,

gdybyś czuł że młodo umierasz to byś tam się udał w celu refleksji jak byś chciał zostać pochowany oprócz tradycyjnego pogrzebu i kremacji kiedy się pozbywa zwłok bezpowrotnie i szybko żywi zapominają o tobie

 

 

Eeee, nie, gdybym czuł, że umieram skupiłbym się przede wszystkim na najbliższych, gdyby zostało trochę czasu przeczytałbym pare niedokończonych ksiażek, być może porządnie naćpał i poszedł na luksusowe prostytutki (przepraszam spamowiczki za to, ale padło pytanie więc szczera odpowiedź :bezradny: )

 

a gdybyś nie miał żadnych najbliższych to na czym byś sie wówczas skupił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, miłego wieczoru. Nie chce mi się wyjątkowo cokolwiek pisać... Mam dość, mam wyjątkowo dość tego wszystkiego.

Jeszcze płaczę, czuję się tak rozdrażniony że ściska mnie na żołądku, ledwo mi się chce cokolwiek robić. Aż nawet ciężko mi się oddycha.

 

Ehh, może poproszę o SSRI, mam jeszcze bardzo szczątkowe objawy wariactwa których świadomość i próba walki mnie wykańcza.

Nie wiem co mam robić, tarzać się po łóżku, łapać za głowę, włóczyć się po podwórku, wypić kilka energoli albo upić się alko... Lepiej nie.

Po prostu przeczekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada,

 

Aaaa to takie z wyczuciem picie mówisz, rozumiem, bo myślałem, że mieliśmy spotkać się na udeptanej ziemi i dudlać na hejnał aż ktoś padnie jako pierwszy.

No widzisz jaki ja nieobyty, dobrze będzie kulturka zatem ;)

 

nieboszczyk,

 

a gdybyś nie miał żadnych najbliższych to na czym byś sie wówczas skupił?

 

Wtedy bym zrobił to co napisałem w drugiej części i być może nawet sam przyspieszył proces umierania.

 

paramparam,

 

Oj mnie też się dzisiaj w pracy trafił jeden cham, nabuzowany bo polecieli z nim w kulki i do mnie zaczął coś skakać, skończyło się nieprzyjemną wymianą zdań, niestety będąc w pracy trzeba się hamować, normalnie to krótkie spier... i nie musisz z takim człowiekiem więcej gadać. chamów niestety nie brakuje na tym świecie :bezradny:

 

Drażnią Cię dźwięki, znam ten stan, psychika wtedy dosłownie zgrzyta, ech.

 

Zupka

niecały, to faktycznie bys się zabawił... :roll: nie polecam tego.

 

Nie polecasz czyli widocznie robiło się to i owo :twisted: Spoko Zupka, ja też święty nie jestem :angel:

 

mirunia,

 

Prawie jak mleko przed burzą? :D A tak ładnie odwzajemniłam Twoje poranne przywitanie. 8):lol:

 

Bardzo ładnie :) z tym skiśnięciem chodziło mi o to, że było to jednocześnie zabawne :)

No widzisz, miał być bełkot a okazało się, że nie było takie złe to moje poranne przywitanie ;)

 

A ja widzę, że Ty to się znasz na tych Indianach :mrgreen:

 

Reghum

 

Trzymaj się, może to ssri Ci pomoże, a masz dobrego lekarza?

 

Misty-eyed

 

To życzę dobrej zabawy i abyś była wypoczęta na jutro. Zważaj na tego Pekińczyka małego urwisa :zonk:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie odchodzę z forum, tym razem kasuje konto, bo jak zostawię to zaraz wrócę, a źle to wpływa no moje życie.

Nie potrafię dozować, więc jakieś pośrednie kroki nie wchodzą w grę - tak mnie wciągają rozmowy z Wami, są na prawdę przyjemne :)

 

Przez dzień/dwa może jeszcze tu będę, to zależy od Lilith.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór!

 

O co tu tak tylko wiatr hula z tymi paroma postami od rana? Wzięliście sobie do serca zbawienne działanie introspekcji w samotności? ;)

Ja padam na twarz, czerwoną i palącą twarz... Ale potwora nie ma jeszcze, bo zaczęłyśmy z moją panią spec kosmetyczką program długofalowy i na razie kwasy light.

 

A z łamiących me serce wiadomości - otworzyłam białe wino, bo robiłam zupę cebulową ( taki przepis) i niestety ale do picia moim zdaniem to tak niekoniecznie. ( słowem bleee) To myślę - sprawdzimy jednak czerwone, to moja mama je przewróciła i zbiła. :why: ( malowniczo zalana kuchnia). Zostało mi różowe, ale nie mam przekonania, no ale trudno. I okazało się - koniec zapasów. :why:

 

A tak to czuję się koopiaście. :bezradny:

 

 

niecały, Ale dlaczego? :(

 

zupa z rzodkiewek, Są takie dni, gdy tylko klnąć i kopać w sprzęty. :bezradny:

Jeśli pozwolisz dać sobie radę - na przyszły raz jak Cię tak złapie postaraj się nie oceniać się za tą telepawkę, nie przerażać się nią. Jest to podobno bardzo dobra i zdrowa reakcja naszego organizmu na stres. Podziękuj swojemu ciału za dobrą i natychmiastową reakcję, weż parę oddechów przeponowych i rób swoje. Zauważ co się dzieje - zamiast skupiać się na temacie, jesteś skoncentrowana na swojej telepawce. To jest do wypracowania.

 

nieboszczyk, Fajny pomysł z tymi kubkami. To z tej serii ja bym sobie banalnie zrobiła ze swoim ekg. Przypominałby mi, że nadal żyję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

nieboszczyk, Fajny pomysł z tymi kubkami. To z tej serii ja bym sobie banalnie zrobiła ze swoim ekg. Przypominałby mi, że nadal żyję.

EKG czy USG na kubku?ja zrobiłem jako fotokubki wykorzystkując płytki CD z rezonansem magnetycznym i rentgenami ze szpitali jako nośniki w Fotojoker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niecały, co będziesz porabiał jak odejdziesz z forum? Jak Ci tu dobrze...

 

Oj jest co robić, właśnie o to chodzi, że są sprawy, które wymagają czasu ;)

 

Kosmo

 

Poszło pw ;)

 

Zupka, pytasz komu bedziesz dokuczac jak nie mi, to moze nikomu i mniej grzeszkow bedzie :angel:

Ale podejrzewam, ze kogos i tak obierzesz na celownik :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster6, Dawaj trochę energii! Jak mówi moja siostra - nie bądź wiśnia. :D

 

zupa z rzodkiewek, Słońce Ty nie mnie kochasz, tylko panią Katarzynę Miller ( która jest dla mnie autorytetem, jeśli chodzi o psychoterapię w Polsce ) i paru mądrali z zagranicy, od których o tym usłyszałam. :D

No widzisz, masz w sobie magię... :D

 

nieboszczyk, Dzięki za info jak to zrobić. Ekg. Ale może specjalnie pójdę na rezonans mózgu. ;)

 

Ḍryāgan, Unosi się demon depresji? To złap go za nogę i jeb o ziemię. ;)

 

niecały, Mamy umowę. :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×