Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

A ja wykąpana i zapiżamowana pod kołderką. :smile:

Popijam herbatkę pt. Spokojna noc. Nie żebym się kładła spać. Już kiedyś taką porażkę zaliczyłam, obudziłam się o pierwszej w nocy... Tak że do dwunastej trzeba wytrzymać.

 

Paczę jak zwykle przy zmianie sezonu, co tam w modzie piszczy. Jak kiedyś pisałam, nie żebym się stosowała, ale lubię wiedzieć. :smile: Jakoś nic mnie nie powaliło z ciuchów w pewnej znanej sieciówce, ale buty... oj jest parę modeli, co efekt chciejstwa mi uruchamiają... :105:

A tak w ogóle to zachciało mi się spodni cygaretek.

 

Jakoś trzymałam się cały dzień, ale chyba wyczerpałam baterie, bo źle się czuję na wieczór. Aż mam gula w gardle. :roll: Ogłaszam wieczorną lichość. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, A widzisz, to proces aktualizacji garderoby u Ciebie już w toku. :smile: Ja chyba zbyt licha jestem, by do tematu podejść z entuzjazmem, tylko te spodnie za mną chodzą.

A w ogóle to już mam taki nieogar, że jednych botków znaleźć nie mogę... :shock: Paczę w szafę, paczę i jakoś się nie materializują... Żebym chociaż miała sryliard par...

 

nieboszczyk, :shock: Ale chyba nie wiemy, o co chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, W pracy ale tylko do 15stej, weekend wolny

Cóż mogę powiedzieć, wstałam znacznie spokojniejsza, choć koncentracja na myślach, spinie w żołądku i na sercu jeszcze jest. Jakoś więcej energii mam. Może te nowe leki jednak działają? Szczerze mam już tego gówna po dziurki w nosie. :roll: No ale muszę być silna. Ważne, że nie mam żadnych uboków i że nie jest gorzej a lepiej.

 

JERZY62, a Ty pracujesz czy w domu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek!

 

A ja bojam się takich maszyn... Za dużo mrocznych kryminałów przeczytanych i obejrzanych... ;)

 

Powtórka pogodowa. Ale zimny ten wiatr, brrr... Dziś aura rozszalała, bo jednocześnie pada i świeci słońce. Szukam tęczy, ale ni ma.

Czekam na sygnał od koleżanki, że mam wychodzić. Jedzie sobie "wyprostować" czoło, będę ją trzymać za rękę. :smile:

Zobaczę jak wrócę, co tam porobię. Może padnę... ;)

 

Miłego dzionka Wszystkim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

 

I znowu piątek...

Jak ten czas pędzi... :mhm:

Pracujący zapewne zadowoleni, weekend, odpoczynek, trochę czasu dla siebie. A ja, no cóż, właściwie dni tygodnia nie mają dla mnie znaczenia, choć uświadamiają przemijanie...

Po wczorajszych odwiedzinach Wnuczki malutkiej jestem zasilona energią życiową, zadowolona, choć z samopoczuciem różnie bywa.

Ale co tam, stękam, jęczę, tak tylko do siebie, idę dalej. Jutro mam gości, na ciasto i kawę, upiekę ze śliwkami, dopóki jeszcze sezon na nie. Jest zadanie, jest mobilizacja :yeah:

 

Miłego piątku życzę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, No ja mam co drugi weekend tylko wolny. Ten jest wolny ;)

 

Mam ochotę walnąć już tą pracą, jest monotonna, nudna, nie przynosi satysfakcji sama muszę znajdywać sobie tutaj zajęcia żeby nie oszaleć. :lol: Pracuję tak już 2,5 roku. To nie jest praca na stałe. Tylko problem jest w tym, że daje mi dobre pieniądze. Nigdzie nie zarobie tyle nawet w zawodzie gdzie się utyram jak głupi osioł :D

 

kosmostrada, Kwas hialuronowy? Ja mimo, że jestem kosmetologiem ostatnio pierwszy raz na wakacje zrobiłam sobie rzęsy. :lol: Boże co za wygoda :D Końcem listopada robiłam i jeszcze niektóre mam :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klaudia Kate, rencistka ma wszystkie wolne ;) Dobre to i złe zarazem...

Chyba wolałabym być zdrowszą i być osobą aktywną zawodowo?

 

Panie i Panowie robiliście/jedliście placki ziemniaczane rosyjskie?

Ja nie, ale chyba jutro zrobię : https://prl-kuchniadanusi.blogspot.com/2013/05/placki-ziemniaczane-po-rosyjsku.html

 

paramparam, warto mieć w pracy dyżurny sweterek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, Bywa bardzo mrocznie... ;)

 

misty-eyed, Ten przepis widziałam w szwedzkiej książce kucharskiej, z tym że bez szynki. Ja robię tak pośrodku - nie zupełna ciapa, ale też nie najgrubsze oczka. Te tarkowane na najgrubszych oczkach mają czasami tendencję do bycia niedopieczonymi. ( pewnie zależy od odmiany ziemniaka).

Ja korzystając z sezonu zrobię knedle ze śliwkami.

No widzisz - masz przerwy od nerwicy - wystarczy wnuczkowy nalot i od razu nie jest na pierwszym miejscu. :smile:

 

Klaudia Kate, Nie, robiła botoks. Rzęsy też kiedyś zrobiła, ale chyba za gęsto, bo wyglądała jak ze szczotką przy oczach, trochę kuriozalnie. :smile: Ale mówiła, że faktycznie wygoda.

Za dobry piniondz to można się rozpieścić i rozwijać w wolne dni! Tak też można spojrzeć na swoją pracę. :smile:

 

mirunia, Musiałam z nią wleźć do gabinetu. :smile: Mówi, że boli, ale chyba nie strasznie, bo igiełka cieniutka i tylko w kilka punktów wbita. Mam wrażenie, że ja się bardziej tym zdenerwowałam, aż byłam cała czerwona na twarzy. :lol:

Ja też mam ciąg dalszy planu szafowego. Może te cholerne botki znajdę.

 

paramparam, I dlatego jestem właścicielką kolekcji szali, bo nie ma to jak się owinąć takim w pracy.

Mówisz kawkowanie w weekend? :great:

 

Pojechałyśmy sobie potem obwąchać nowości do perfumerii, dziabnęłyśmy kawę i słodkości. Niby jesteśmy takie fit, ale to już tradycja, że się rozpuszczamy jak dziadowskie bicze na naszych spotkaniach. :smile: Ja to nic, bo wzięłam pucharek bitej śmietany, ale ona zarządziła - szarlotka z bitą śmietaną i lodami i rurka z bitą śmietaną. :D

Kupiłam sobie kadzidełka, ale nie indyjskie, tylko o zapachu imbir z lilią, takie wybrałam po testach "nosowych". Zaraz odpalam. :105:

Byłam z psem nad morzem po powrocie, znów słońce i deszcz jednocześnie i była tęcza! Yes! :great:

Rany, chyba się odstresowałam nareszcie po tym trudnym tygodniu w pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×