Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

jest coś, co możesz robić w tym czasie, żeby było Ci łatwiej? może coś przyjemnego, jakieś hobby, sport, muzyka, seriale? do pracy chodzisz?

 

a, i pamiętaj, że gdyby było bardzo źle, zawsze możesz zgłosić się do szpitala, a nawet wezwać karetkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Forumowicze :smile:

 

Witam, po dłuższej przerwie, spowodowanej...

 

Co tam u Was słychać ? Trochę się do Was przywiązałem :D

Do jednych bardziej, do drugich mniej :P

 

Od miesiąca sobie w lekka porządnie ćwiczę, no na bank mocniej, niż kiedykolwiek :D

Na razie jestem na etapie maks 40 pompek :D a gdzie tam do mojego rekordu ludzie :smile:

Jadę seriami, kilka ćwiczeń. Wprowadzam powoli w miarę ćwiczenia wszystkich partii.

Dieta w miarę jest :D alko prawie wcale nie używane, ani inne używki.

W tym miesiącu, tylko dwa piwka pękły na razie, ale mam zamiar to podbić

po treningu można sobie na dwa piwka pozwolić i nic więcej.

Zachlać gęby nie zachleję :mrgreen:

 

Miłego dnia Forumowicze :smile:

 

Z Panem Bogiem :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BratKat, siema. :) ja wróciłam do biegania po kontuzji (na razie powolutku, 2500 m, nie więcej), robię 3x17 brzuszków (zwiększam o 2-3 tygodniowo), a do tego robię takie specjalne ćwiczenia na odbudowę mięśnia czworogłowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

 

To trudny czas dla wielu z nas. Czy to za sprawą zmian i problemów osobistych, czy też dolegliwości fizycznych.

Ja czasem nie mam ochoty na nic. Zaglądam tutaj, by dowiedzieć się, co u moich Znajomych :lol: , ale nawet pisać mi się nie chce ;)

 

paramparam, kiedy było mi tak strasznie źle, psychoterapeutka poradziła mi, bym zaczęła spisywać te wszystkie smutne i złe myśli. Wyrzucenie ich z siebie bardzo pomaga, oczywiście wiem, że nie wszystkim. Mnie odrobinę ulzyło. Mam ten kajecik do dzisiaj, czasem czytam, bywało naprawdę bardzo źle.

Pomaga mi również wyciszenie muzyką. Włączam relaksacyjne kawałki, kładę się, słucham, lub czytać próbuję.

Wczoraj, stan psychiczny mój, pogarszany przez fizyczne bóle, znieczuliłam trochę relaksacją ;)

 

sailorka, Carica Milica, fajnie sobie radzicie, trzymajcie tak dalej :great:

 

neon, witaj, jak się miewasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam się ze wszystkimi, hej ;)

 

Ḍryāgan, no nie łatwe życie nam przyszło przeżyć, mówię ze swoich doświadczeń choć chadu nie mam.

 

misty-eyed, często piszesz do mnie i chwała/dziękuje Ci za to.

 

Carica Milica, to dobrze że jest trochę lepiej. Wypłakać jest się dobrze byle by nie za często ale od czasu do czasu dobrze... wiem to ze swojego doświadczenia że jak już troszkę popłacze to mi jest lżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, chciałbym napisać coś mądrego, ale nie potrafię, więc wrzucę to: 50przytula.gif. Wierzę, że z każdym kolejnym dniem będzie lepiej i za jakiś czas zawita na Spamową nasza pogodna Carica Milica.

 

Ḍryāgan, nie wiedziałem, że zostaniesz tatą... Mimo wszystko, jakkolwiek to zabrzmi i wbrew temu co piszesz, wbrew Twoim obawom - gratuluję. Mogę się tylko domyślać co czujesz i doświadczasz przez ten cholerny Chad, ale naprawdę życzę Ci żeby się ułożyło.

 

DarkMaster, przykro mi to czytać. Pytasz "ile można?" Myślę, że można długo, a nawet trzeba. Chociaż czasem sam w to nie wierzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Kochani, dobrze, że mamy naszą Spamową... :!::!:

 

mirunia, jasne, że ma prawo boleć, przecież to było "duże cięcie". Dobrze, że p/bólowe pomagają, choć ketanol jest bardzo silnym lekiem :mhm:

 

rolosz, dobrze, że Ty jesteś w niezłej formie :great:

 

JERZY62, przecież znamy się już tyle...lat :lol: , to normalne, że o Tobie pamiętam :!:

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich na Spamowej :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, wzajemnie ;) Przez weekend odpoczywaj i nie forsuj się zbytnio, ażeby rana się pięknie zagoiła. A potem na pląsy 46dance.gif

 

misty-eyed, :papa: z tą formą to różnie mi wychodzi. Wczoraj i dziś rano miałem niezłe jazdy lękowe. Chyba pierwsze od początku wiosny. Mam nadzieję, że to niewielki incydent, wypadek przy pracy i takie tam ;) Jak tam, kibicujesz naszym chłopakom biało-czerwonym?

 

DarkMaster, czasem słowa nie są potrzebne, a i tak na tym forum się rozumiemy. Głowa do góry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rolosz, trzymam się jakoś, chociaż czuje się dziwnie nierealnie. myślę o studiach, jeśli nie teraz, to może od przyszłego roku

 

DarkMaster, obecność tutaj oznacza, moim zdaniem, chęć pracy nad sobą i zmiany na lepsze. zauważ, że wszyscy nowi tutaj piszą o tym, ze mają problem i pytają, co dalej... czyli chcą coś z tym zrobić, a to już dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rolosz, :D , ważne, że radzisz sobie, zresztą to wyczuwa się w Twoich postach :yeah:

Oczywiście, że kibicuję, ale wczoraj był przykry wieczór, bo i siatkarze i Legia zawiedli okropnie :!:

 

sailorka, :great:DarkMaster, nowi szukają pomocy, a my starzy-wsparcia, wygadania się i, moim zdaniem, odrobiny ciepła i zrozumienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×