Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :D

 

kosmostrada, miody mają inne smaki, ale ja chyba ich nie rozróżniam... :mhm: Te prawdziwe naprawdę pachną...

Czyli już za chwilkę ruszasz w drogę :great: , poradzisz sobie, wierzę w to i tego Ci życzę, a wrażeń przywieziesz więcej niż smutków, to pewne!!!

Będziesz miała możliwość odezwania się do nas?

 

Ja upiekłam sernik, zrobiłam obiad, Syn za chwile wpadnie... :D

Lęki siedzą we mnie, ale walczę z nimi. Nie jestem dzisiaj w dobrej formie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstałam późno, kupiłam sobie super-drogi tusz do rzęs, jest po prostu rewelacyjny, jeszcze nigdy nie miałam tak długich rzęs... a teraz standard, obiad, praca, rehabilitacja nogi, serial, książka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, A to masz dzisiaj gości, fajnie!

Z lękami nie walcz, tylko niech sobie są w pakiecie. Ot taki Twój urok teraz. :bezradny: Tę energię lepiej poświęcić na coś przyjemnego...A dziś masz zagwarantowane przyjemne spotkanie. :smile:

 

No, chyba jadem...Tylko się bojam co by kręgosłup wytrzymał, ale będziemy robić dużo przystanków i biorę ze sobą prochy na ból. Najwyżej bardzo lightowo będziemy łazić, w końcu atrakcją jest też posiedzieć na kawce i pogapić się na Czeskiego Człowieka. :smile:

Postaram się napisać. :smile: Pierwszy nocleg w Warszawie, po załatwieniu spraw, więc będę do Ciebie machać. ;) Ciekawe, czy zdążymy zrobić rundkę - warszawskimi śladami Kosmo. :smile:

Sprawdziłam prognozę i jest załamanie pogody, jak na zamówienie, więc powinno być na południu chłodniej. :great: A że niby ma popadać, to tam pikuś, grunt, żeby było czym oddychać.

 

sailorka, Czyli dzionek mija planowo. To super, że jesteś zadowolona z zakupu. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super :great:

 

Chciałabym się dzisiaj jeszcze trochę poobijać, pograć, pooglądać (dalej mam zaległości z nowym Twin Peaks, bo ciągle usypiam :P ), ale dostałam małe "zlecenie" z fanklubu, więc chyba jeszcze będę dzisiaj rysować :mhm:

 

Sucharek:

 

Dlaczego blondynka w czasie burzy się uśmiecha?

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Bo myśli, że jej zdjęcia robią :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór/noc :!:

 

kosmostrada, masz rację, z lękami nie ma co walczyć, może ze skutkami trochę trzeba... :mhm:

Kochana, gdy będziesz przejeżdżała przez Bemowo, spójrz na balkon na 8 p., będę stała i machała do Ciebie jedwabną chusteczką :D

 

Spotkanie rodzinne przyjemne, choc bez Wnuczka, bo wyjechał do drugiej Babci ;) Syn od razu zorientował się, że jestem w gorszej formie, zapytał co się dzieje... Nie chcę wtajemniczać najbliższych, za bardzo, w szczegóły, bo Oni przeżyli już wiele w związku z moimi chorobami. Jednak to dorośli ludzie i ukryć się całkowicie nie da... ;)

 

mirunia, sernik to najprostsze ciasto świata, więc nie wymaga zbyt wielkiego wysiłku...ale dziękuję za docenienie mnie :D

Miruniu, jak pamiętam, ja nigdy w czasie urlopu nie byłam wyluzowana, ciągle w napięciu, nie potrafiłam zwolnić... To wspaniale, że Tobie się to udaje :great:

 

Mimo wszystko, wyszłam na marsz terapeutyczny...jest duszno, wilgoć okropna, ale 1/2 h pochodziłam... :!:

Lęki spakowałam do torebeczki spacerowej wraz z kluczami i komórką :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór... mija kolejny dzień mojej diety i rehabilitacji nogi. pojeździłam sobie na fiszce, wypiliśmy z mężem piwko nad rzeką, a jutro komisja ZUS. cholernie się boję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×