Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór Wszystkim!

 

Na temat podczytywania wpisów partnerów na forach - jak mówią starzy Kaszubi - ciekawość pierwszym stopniem do piekła... :D

 

Powolutku wracam do życia. Dziś już byłam na dłuższym spacerze z psem i po zakupy ( nie targałam siat oczywiście, ot przywlokłam dwie marchewki, cukinię i "upolowałam" wiejskiego kuraka). Coś tam drobniutkiego w domu porobiłam.

I tak poczułam to w kościach, więc na obiad pojechaliśmy do taniego bistro i na lody. Zawsze to inne obrazki przed oczami. Jutro będzie pichcenie.

Teraz już zalegam. Mam książkę, herbatę i ok. Książka - "Po pierwsze nie szkodzić. Opowieści o życiu, śmierci i neurochirurgii", więc jest na poważnie. :smile:

 

Zastanawiam się nad nabyciem bańki chińskiej, co by sobie pięknie udka masować, ale trochę się bojam, bo podobno do przyjemnych ten zabieg nie należy. Ot takie dziewczyńskie rozterki i mały zakupoholizm w związku z dorwaniem się do neta. ;)

 

Miłego wieczoru!

 

JERZY62, Swego czasu rubensowskie kształty cieszyły się powodzeniem i na pewno nadal amatorów nie brakuje. ;)

 

tosia_j, No co Ty mówisz, jaka wykapana Tośka... :lol:

 

misty-eyed, Tak samo to badanie to jeszcze nie jest powód do zmartwienia, zobaczymy co wyjdzie w pozostałych. Grunt chyba wiedzieć na czym się stoi...

 

wiejskifilozof, Znaczy panie w lepszej formie. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy musimy sie dzielic z partnerem wszystkim na bieząco?

A ze Spamoludkami? :bezradny:

 

Noż to przecie nie grzech, ja bym też mówił, pisał że mi się jakaś dziewczyna podoba i mam na nią ochotę :D

Na szczęście obie strony miały podobne przemyslenia ;):twisted:

 

W moim małżeństwie każdy mówi o tym, o czym uważa, że chce, czy też powinien powiedzieć.

I w coś takiego celuję. Już sobie postanowiłam, że po prostu mówię, co czuję, nawet jeśli to jest lęk czy smutek, albo złe wspomnienie, żeby nie było niedomówień, zastanawiania się, o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :papa:

 

Na temat podczytywania wpisów partnerów na forach - jak mówią starzy Kaszubi - ciekawość pierwszym stopniem do piekła...

Na Kujawach też tak mówimy. Proszę nie zawłaszczać powiedzonek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, owszem, szczerość była ryzykowna, ale trafiłam na kogoś, kto potrafi słuchać i jest na tyle zdeterminowany, że jakieś drobne dziwactwa i trudne przejścia z przeszłości nie są w stanie go zrazić.

 

Paradoks szczerości jest taki, że jak się naopowiada trochę za dużo, to jedynym wyjściem jest dopowiedzieć jeszcze więcej, żeby nie zostawić już pola do złej interpretacji. :bezradny:

 

A kłamać nie mogę, nigdy nie potrafiłam, mam ogromną blokadę wewnętrzną, tak jakbym podaniem fałszywej wersji wydarzeń/uczuć mogła skrzywdzić rzeczywistość. Rzeczywistość pewnie poczułaby się odrzucona, gdybym się do niej nie chciała przyznawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to czasem chciałabym z kimś porozmawiać o filmach, książkach etc ale mam 3 razy bardziej pod górkę bo raz że aseksualizm i weź tu poznaj chłopaka plus wizualnie i charakterologicznie jest kiepsko ze mną. nie wiem skąd ludzie biorą przyjaciół do takich rzeczy. Mnie się każda rozmowa jakoś urywa, czuję że po drugiej stronie wyczerpuję limit dziwactw i wykręceń w trymiga. Ale też ja wiem, że ja nie z każdym się umię dogadać i jestem trudna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rolosz, Ciekawe co na to starzy Górale... ;)

Dobrze Cię widzieć! Zycie Cię pożera namiętnie? :smile:

 

sailorka -No same dobre wieści ostatnio przynosisz. :smile:

 

cyklopka, Rozumiem.

 

HoyaBella, Z mojego doświadczenia wynika, że autentyczne poświęcenie innym uwagi i bezinteresowna życzliwość to klucz do ludzkiego serca. Od tego się zaczyna. :smile:

 

wieslawpas, :great::great::great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HoyaBella, Autentyczne i bezinteresowne oznacza, że nie oczekujesz wzajemności. :bezradny:

 

sailorka, Ja już nic kurna nie planuję, bo co mam urlop, to coś pierdyka, jak nie głowa, to coś w ciele.

 

tosia_j, Też miałam to napisać, ale nie chciałam zwracać uwagi, bo bojam się, żeby ktoś sobie tego tekstu nie przywłaszczył i piniondza na tym nie robił. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Raport pogodowy - słońce, chmury, słońce, chmury... mam telepawę , chyba przez to. Temperatura jak dla mnie si, dla tych, co przyjechali poplażkować - niekoniecznie...

Siedzę w pracy, dziabnę sobie herbatę miętową, a co tam... ;)

Dopiero co sobie zrobiłam nowe okulary i mam wrażenie, ze już są za słabe... :roll:

 

Miłego dzionka!

 

Mirunia - a gdzie Ty? :bezradny:

 

DarkMaster, A kogóż to moje oczęta widzą? I co tam u Ciebie? Czyżby chwilowy zator w pchaniu taczki, że zajrzałeś? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

 

U mnie podobnie, ale staram się już nie zwracać na to uwagi, bo doszło do tego, że popadłam w uzależnienie od pogody :D

Samopoczucie ogólne takie sobie, mam nadzieję, że książka poprawi mi nastrój. To dopiero po obiedzie...

Syn wpadnie do nas i zabierze do siebie mojego Męża - jakieś męskie zajęcia naprawcze - będzie więc okazja do zatopienia się w lekturze :mrgreen:

Lekarz w przyszły wtorek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×