Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

 

Nadzieje płonne, słońca nadal nie ma. Atmosfera przyciężkawa.

 

 

neon, Ojojoj... Chyba ze zbytnim impetem zacząłeś cały proces. :smile: "Trzymaj się ciepło" jest chyba tutaj nie na miejscu. ;)

 

mirunia, Te biedronkowe hiacynty nie są takie ładne , jak te na Twoim obrazku, bardziej łysawe. :smile: I słabo pachną. Jednak mam na ogródku cebulki lepszej jakości.

 

Ḍryāgan, Już miałam się Tosi pytać, gdzież to zaginąłeś w akcji. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytałem wywiad z morsem który twierdził że jego tolerancja na zimno wzrastała w przeciągu paru lat

Dodam, że nie każdy się nadaje. To co dla niego było do osiągnięcia, dla Ciebie może być zabójcze - szczególnie, że masz problemy zdrowotne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, atmosfera przecięz-kawa, twoja podsiwadomosc chyba prosi o małą czarną ;) przesadziłem, ale jest dobrze czuje sie swietnie mimo przeziebienia :bezradny: nawet lepiej niz byłem zdrowy :D pewien mors powiedział :D że morsuje ponieważ lubi ciepło. hartowanie zwieksza ciepłote wewnetrzna i tolerancje na zimno, wiec w przypadka kiedy wczesniej było nam zimno, teraz mozemy odczuwać komfort cieplny ;)

 

mhrps, trzeba stopniowo podchodzic, jeżeli ktoś ma powazne kłopoty ze zdrowiem, to wiadomo. ja miałem zawsze gorąco głowę, i rzucałem sie w ognien, jak to mówi maryla, by bardziej żyć.

 

i purpurowy gdzieś zniknął, może z tą ukrainką sobie folguje.

 

ze wzgledu na moje przeziebienie, dzisiaj tu troche moge dyżurować, i meczyc was swoja intensywna aktywnością, spróbujcie być wyrozumiali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Forumowicze :smile:

 

Neon u mnie we mnie Wojna Duchowa. Kilka dni było ostro. Obłęd :!::why: Ziomuś jak Ty od razu się lejesz bardzo zimną wodą to nie zbyt dobrze :mrgreen: zacznij małymi kroczkami przystosowuj się do zimnej wody. Prysznic biorę, raz ciepła, raz letnia woda :D

 

Cyklopka fajne doniczki, szkoda jednak butów :P;)

 

Misty-eyed U mnie na dzielnicy widziane: Dziki, Zające, Jeże, Wiewiórki... Wszelkie Ptactwo :D;)

 

Salirka Beskidy są fajne. Wybrałbym się rowerem na Jurę Krakowsko-Częstochowską, Babią Górę i Beskidy :D;)

 

Kosmostrada Jeżyków to ja kiedyś sporo widziałem na dzielnicy ;)

 

Wiejski filozof nawet, jak by owa piękność z PO, chciała wyjść za mnie to bym jej tego nie podpisał a również jakby owa piękność była za PiSem, też bym jej tego nie podpisał, nawet jakby chciała za mnie wyjść :D:smile: Nie miałbym nic przeciwko mojej Żonie, która by miała całkiem inne poglądy od moich, ale niech nie liczy na podpis :mrgreen:

 

Pozdrawiam i Miłego Dnia Forumowicze :smile:

 

Dziękuję :!::smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BratKat, demony przeszłości? rozegraj to taktycznie, wypuść bocznego na skrzydło, dośrodkuj na 10 metr, następnie rusz głową i odegraj wystawiając czystą piłkę napastnikowi. po golu, cofnij sie na własną połowę, pozwól przeciwnikowi atakować, a gdy popełni błąd przepusć zabójczy kontratak wbijając gwożdzia do trumny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, A byliśmy na ryneczku zobaczyć, jakie to cuda wianki ludzie sprzedają. :smile: Monsz dorwał kilka winili za grosze. Ja tylko kupiłam jabłka i gruszki od fajnego pana z jego sadu.

Nie chce się wychodzić, bo wilgotne zimno, człowiek w try miga kostnieje.

Co mam powiedzieć Kochana - zdycham... :bezradny:

Oczywiście, że hiacyntek wyląduje u mnie w ogródku, jak przekwitnie. Ale chyba to taka odmiana, że kwiatki nie są takie "mięsiste".

 

neon, Mała czarna mówisz? Oczy mi chyba zaraz zmienią kolor na brązowy od tych małych czarnych, które od rana w siebie wlałam, żeby na nogach ustać... ;)

 

Czytam Was i nie ma od kogo wyżebrać przesyłu energii... :P Jak nie klapnięci, to chorutcy. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, rano jest cudownie, zagilany cały, zachrypnięty, bańka prawie eksploduje, nogi giętkie, i ta wszechogarniająca chęć działania :bezradny:

 

Słuchajcie mam dreszcze,czuje się podle :(

 

aaaaaaa ha ha ha ha? ha ha ha ha? kara boska częstochowska! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×