Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Purpurowy, JERZY62, W jakim sensie jesteście zagubieni?

Mówiąc w skrócie - tryb mizantropa z trybem hipisa zaczynają się zamieniać coraz częściej, a do tego pojawił się ktoś kogo hipis naprawdę polubił, a mizantrop się boi że odstraszy tą osobę swoją mizantropią. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, nie odstraszysz - przy takiej osobie, którą się lubi i szanuje to człowiek zamienia się prawie w anioła - w mózgu wszystko się przestawia na inne tory - nie masz tak, nie jesteś cieplejszy i taktowny? :angel: :angel: Na pewno tak!

Budzę się codziennie z myślą że nie warto się starać a po wymianie kilku zdań... jest dokładnie tak jak piszesz. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, O tak, masz rację - daję radę pracować. Może nie spektakularnie, ale zawsze. :smile: Ale w tym temacie zastanawiam się ostatnio głęboko nad rozwojem... :mhm: Na ile fizyczność pozwoli.

 

JERZY62, Wiele osób się teraz słabo czuje i to nie tylko kwestia specyfiki forum, u mnie ludzie po mieście snują się w trybie zombie. ;)

To dziwne, że nie masz odruchu i chęci sprawdzić co dane słowo znaczy... Ja nie mogę się powstrzymać.

 

Purpurowy, Myślę, że każdy z nas ma swą ciemniejszą stronę przecież, nie ma ideałów. Jeśli ten miły poskramia tego mizantropa, to wszystko działa jak należy. :smile: Potrafisz być fajnym facetem i tego się trzymajmy.

 

cyklopka, Paczę i paczę, mój chyba nie będzie biały, bo jakby zaczęły się zaróżawiać te pączki. Oby, bo białe będę miała w ogródku za jakiś czas.

 

Dla ciebie kompozycja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada dobrze pamiętasz w domu i nie mam wanny. Mój mąż mnie kiedyś przekabacił :hide:

 

mirunia wytchnienie daje mi tylko wizyta w jacuzzi ale brakuje mi prywatności :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim!

 

Jezusicku, nie ma Neona, zamarzł? :zonk:;)

 

Jeżeli chodzi o relację pogodową - cieplej, czasami wyjrzało słońce z rana, a tak to ponuro i skoki ciśnienia, aż mnie zawroty trzymają.

Jako że z racji lichości nie ruszę gdzieś w akcję, to powoli sobie robię domkowe sprawy, przynajmniej na weekend będę miała spokój.

 

Z upierdliwości losowych - wysmyrnął mi się krem z trzęsących się łapek, wpadł do kibla i zbił muszlę klozetową. :roll: To tak co by mieć co miesiąc jakieś ekstra koszty. :evil:

 

Miłego dzionka!

 

mhrps, Tak dla przyjemności, czy z musu?

 

halucynka, U mnie też usiłował, ale tak długo siedziałam nad planem mojej małej łazienki, aż upchnęłam i prysznic i wannę. ;)

Ale masz chociaż super ten prysznic, deszczownica, te sprawy?

 

Mirunia - I co Kochana, troszku wracasz do formy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Forumowicze :smile:

 

Miałem sen, ze mnie zaatakował jakiś chłopak który ćwiczył sztuki walki. Zaatakował mnie w jakiejś sali.

 

Po tym zdarzeniu, gadałem od niego ze znajomą czy znajomymi i mi jedna dziewczyna gadała właśnie, ze spoko dasz rade on trenuje sztuki walki.

 

Odpowiedziałem, że wezmę sprzęt ze sobą. Jakiś koleś, chyba mój znajomy odpowiedział: po co Ci sprzęt ? rąk nie masz ?

 

Odpowiedziałem mam, ale na ręce to raczej szans nie mam, bo nie trenuję i dlatego muszę jakoś wspomóc.

 

Znajomy się uśmiechnął i gada do mnie wariat.

 

Tyle ze snu. Dzisiaj dowiedziałem się, że jakiś nafaszerowany bardzo złą mocą, zaatakował Ludzi siekierą. Czyżby to jakiś mały dar przewidzenia ?

 

Może jednak bym się skłaniał ku temu, że wczoraj miałem wielkie obawy, ze zostanę zaatakowany i w razie potrzeby sięgnąłbym po sprzęt :hide::why::zonk:

 

Nie chcę tego już, tej nienawiści!

 

Odchody się za nami ciągną nawet latami!

 

Moja przeszłość może powrócić. Zło bardzo lubi powracać :!:

 

Musze być czujny i prosić o pomoc Pana Jezusa Chrystusa.

 

To tyle i nie żartuję :(

 

Miłego Dnia Forumowicze i Dziękuję :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×