Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko Forumowicze :smile:

 

Kilka dni temu zrozumiałem w końcu przekaz od Pana Jezusa i chcę się z Wami nim podzielić!

 

Czytam sobie książkę Gloria Polo i nagle mózg mi się rozjaśnił i czułem się tak jakbym sam rozjaśniał. Niesamowite uczucie :!:

 

Puściła mnie złość i wszystko to co złe. Wiem, że Pan Jezus Chrystus był zawsze przy mnie, nawet jak, czyniłem bardzo złe rzeczy!

 

Przy Was również jest, tylko tego nie widzicie, albo nie chcecie zobaczyć, tak jak ja nie widziałem i nie chciałem widzieć :!:

 

Przeczytajcie tę historię Glorii Polo albo wysłuchajcie słowa całej książki.

 

Wrzucam poniżej link na yt. Przeczytałem ją całą. Bardzo ciąga.

 

Zły Wąż Nas zwodzi każdego dnia. Przede mną jeszcze wiele, wiele pracy, żeby się całkowicie uwolnić od złego węża!

 

Dacie Radę :!:

 

Pozdrawiam i Miłego Dnia Forumowicze :)

 

[videoyoutube=_ZPggrhQTeY][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

A ja siedzem w pracy. :smile:

Od rana aura funduje przegląd swoich możliwości. :bezradny:

Jeśli chodzi o moje samopoczucie to jest kopiuj wklej z poprzednich dni.

Włożyłam dziś tunikę z półgolfem, mam ją już jakiś czas, a dopiero dziś zaczęła mnie gryźć. :shock: Siedzę przytrzymując ręką ten cholerny półgolf, a drugą masuję sobie kark, bo mnie spięło bardzo boleśnie. Po prostu świetna pozycja, niezwykle profesjonalna. :roll:

Ech...

 

Miłego dnia!

 

mirunia, Już niedługo wrócisz do formy to i słoneczka zażyjesz. :smile: Grunt, żeby paskudę zdusić w zarodku. Ja tam Ci zazdraszczam śmigania w dresiku i wolnego dzionka. :smile:

 

mhrps, No trudno być świeżym rześkim po ataku paniki... :bezradny:

Ja mam ogródek do ogarnięcia po zimie, ale wiem, że dobrze mi zrobi trochę wysiłku fizycznego na świeżym powietrzu. Więc mimo zewu maxi -lenia cieszmy się na tą robotę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Forumowicze :smile:

 

Kilka dni temu zrozumiałem w końcu przekaz od Pana Jezusa i chcę się z Wami nim podzielić! ....

 

A ja mam do Ciebie taką małą prośbę. Nie róbmy z tego forum platformy propagandowej. Ja nie nawracam nikogo na ateizm. Masz tam wątek o religiach - idź tam wklejaj te bzdury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mhrps, ja już też pare razy umierałem, musisz jakos przetrzymać, szukać poytywów ;)

 

mirunia, to raczej nie u nas na północy, ale też tęsknie za słoneczkiem ;)

 

BratKat, dzięki za miłe słowa, też sie trzymaj. co do filmu, jest tam dużo mądrych słów, ale jest także próba monopolizowania nauk kościoła, co mi sie też nie bardzo podoba. ale jak ci pomaga to w zyciu, to trzymaj sie tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhrps to tkwij dalej w tej fałszywej wizji świata. Kiedyś tak samo, jak Ty myślałem i gadałem, że to bzdury! Żałuję teraz bardzo, bo widzę w końcu widzę o co się toczy ta gra. Ciekawe ile jeszcze w tym fałszu pociągniesz ? Twoja sprawa, kiedyś może otworzysz oczy. Oby nie za późno.

 

Neon, nie wydaje mi się. Kiedyś tak samo myślałem. Nawet byłem bardzo daleko od tego. Tak chciał zły wąż, żebym właśnie myślał.

 

Od kilku dni, moim Ojcem jest Jezus Chrystus a nie jak przez niemal całe życie był ten zły wąż.

 

Kto będzie chciał, wysłucha albo przeczyta i nie decyduj za wszystkich Mhrps a raczej zły wężu co siedzisz w nim.

 

Nikogo nie zmuszam, tylko chcę pokazać Wam coś, co mi jest dane ujrzeć.

 

Żebyście nie żałowali kiedyś. Kończę na ten temat, bo i tak nie ma sensu.

 

Pomodlę się za Was w Kościele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prowadziłam rano zajęcia, kursanci niezadowoleni i szczerze nie ma żadnej roboty dla mnie, żeby ktoś w ogóle był zadowolony. Każdy się chce mnie pozbyć. Za parę miesięcy pewnie wyląduję w maku, bo nic nie znajdę.

 

Jeszcze muszę się na chama wepchnąć do psychiatry po receptę, bo się nie dałam rady umówić.

 

Weźcie mnie dobijcie i zmumifikujcie.

 

BratKat, faza? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość tosia_j
Siemanko Forumowicze :smile:

 

Kilka dni temu zrozumiałem w końcu przekaz od Pana Jezusa i chcę się z Wami nim podzielić! ....

 

A ja mam do Ciebie taką małą prośbę. Nie róbmy z tego forum platformy propagandowej. Ja nie nawracam nikogo na ateizm. Masz tam wątek o religiach - idź tam wklejaj te bzdury.

za pozwoleniem - nie bzdury, troche szacunku poprosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem kiedyś takie kwieciste nawrócenie, W roku 2009 pod koniec wakacji. Stwierdziłem, że Bóg jest najważniejszy i od tej pory będę jego uczniem. Chciałem nawracać alkoholików, czynić cuda i znaki. Różne rzeczy się działy. Ale teraz zmądrzałem i nadmiar dobrego może stać się zły.

To jak łyknąć 1kg witaminy C, gdy jest się chorym.

 

A o moim aktualnym prywatnym życiu powiem tyle, ze czytam Konstytucję III RP. A do tego mam Myśli Pascala, na biurku i gość jest świetny.

Powinien mieć osobny temat tutaj. Popadł pod koniec życia w chrześcijańskie uczucie marności. Odłożył matematykę i wziął się za filozofię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, no co Ty, jeszcze nie czas, musisz się trochę z nami pomęczyc ;) Też mam zły dzień i czuję się fatalnie

Dobry dzień to będzie, jak zobaczę umowę o pracę, która nie będzie ani stażem, ani okresem próbnym, ale tego chyba nie doczekam, bo jestem za głupia :roll:

 

Zaczaiłam się na psychiatrę pod gabinetem, który jest w prywatnym mieszkaniu i tu ludzie chodzo po klatce Schodova :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz zmądrzałem i nadmiar dobrego może stać się zły.

To jak łyknąć 1kg witaminy C, gdy jest się chorym.

Przesada w każdej dziedzinie życia jest złem.

A 1kg wit.C (np. w 1kg kiwi neona) można wysikać. Neona akurat przeczyściło... :lol:

 

lepsze wrogiem dobrego ;) tak mnie przeczysciło że od razu lżej na duszy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×