Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Inny przykład do film Człowiek z Marmuru. Komuniści rozsyłali ludziom informacyjną papkę, bo to był ich zawód: piękne słówka.

A bohater uwierzył, idealista, domy chciał budować z cegieł dla wszystkich.

 

Mechanizm ten sam. Nadmierny idealizm i myślenie utopijne.

 

Potem tym głosicielom jest głupio, że byli krótko mówiąc iluzjonistami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natla_Miness, myśle że myślenie utopijne jeżeli zachodzi na tym świecie, ma jakąś funkcje do spełnienia. możemy je oceniać, dobrze źle, myśle że to nie ma znaczenia myśl przewodnia nalezy do wszechmocnego, i czasem wybiera on ludka którego nią owładnie :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utopie swoje miejsce mają w głowie, to jest niebo tej osoby.

Jest też anty-utopia, czy dystopia, czyli ta gorsza delikatnie mówiąc wersja.

 

Każda religia, ideologia potrafi z tym przegiąć.

 

Pamiętam pewien sen z czasów liceum.

"Kościół Katolicki w Polsce dowiedział się o grze The Sims, zwanej symulatorem życia. Oburzony propagowaną tam wizją ogłosił że każdy Chrześcijanin, powinien nabyć dodatek, The Sims; Religijne Życie.

I może ten sen to nie przesada. W The Sims jest wszystko, tylko religii brak. :D

 

I teraz pytanie, kto przegiął, producent gry, czy Kościół, który nawet do gry komputerowej chciałby dodać coś od siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, nie wiem, może stres po długim dniu, albo jednak jajka sadzone :bezradny:

 

zna ją, z jakiegos powodu wybrała te dla niej , nie wnikam

prosiłam ze wzgl na wiek

Moja musi ograniczać fosfor, bo ma małą wydolność nerek. Ale surowego mięska jej nie odmawiam, jeśli ma apetyt.

 

Z cyklu znane cytaty: (tak obejrzałam dzisiaj konkurs, bo czułam, że będzie dobrze :great: )

34286_cytat-piotra-zyly.jpg

 

Natla_Miness,

 

pytanie o Joannę D'Arc:

 

[videoyoutube=x5lAUJ-OyII][/videoyoutube]

 

i dystopia:

 

[videoyoutube=zuwW9IVwZ0U][/videoyoutube]

 

dwie genialne płyty :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że słowianki najurodziwsze ze wszystkich kobiet i to nie podlega dyskusji. Co do wschodnich nam pań to już niejednokrotnie słyszałem, że są lepszym "materiałem" na żonę, niźli nasze krajanki i coraz więcej facetów kieruje wzrok właśnie za wschodnią granicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yo,

 

wpadłem na kolejny pomysł,który ma na celu wspiercie duch i ciała. hartuje sie, dzisiaj spałem w "drugiej skórze" czyli galoty o koszulina termoaktywna i okno całą noc otwarte. rano mocze nogi w zimnej wodzie, i oczywiscie bede stopniowo wprowadzał zimne kąpiele. ale hartuje sie po to by móc siedzieć komfortowo w chłodne dni w swoim pokoju przy otwartym oknie, i tak spać. mysle ze mam przez te nerwice deficyty tlenu w organizmie. i powiem wam że po tej nocce czuje sie znacznie lepiej :D wiec cos jest na rzeczy, ale narazie nie ferował wyroków i raport zdam gdy już bede pewien co do wyników doświadczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×