Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, ja też czekam na jutrzejsze skoki. Ten żartowniś nie tylko uronił łzy, On był w ogromnym szoku-obserwowałam Go, obejrzałam w necie. Widać, że to był emocjonalny wstrząs...

 

Ależ to mądry kotek :Dmiruniu, ja od kilku lat obserwuję kocie zwyczaje u Syna - mają ślicznego syjamczyka /bez rodowodu, ze schroniska, adoptowany jako kilkutygodniowe kociątko/ i jestem szczerze zaskoczona jego umiejętnością komunikowania się z ludźmi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Odmeldowuję się... ;)

 

A u mnie były pogodowe wariacje, tak mnie zamulało, że musiałam sobie drzemkę strzelić. Na popołudnie rozpogodziło się, ociepliło więc zawinęłam kiecę i udałam się do galerii wykorzystać dzisiejszy dzień darmowego wejścia. Tak że ukulturalniona jestem, choć przyznam że podobała mi się tylko jedna instalacja i dwa obrazy...

 

Ogólnie swoje dzisiejsze wolne i "samiuśkowatość" spędziłam dobroczynnie dla siebie, choć podwójnego wysiłku wymagała każda czynność.

Rodzinkę na wieczór pogościłam, teraz myślę poczytać i leniuchować.

 

A propos płaczu, to ja płaczę nad każdym ściętym drzewem... :why:

 

Moi Drodzy - weekendzik! Niech nam przyjemnie minie!

 

halucynka, Twoje marzenie nie jest jakieś z kosmosu. Czemu nie możesz go zrealizować? :bezradny:

 

mirunia, O masz znów kocika! Widzę zadomawia się... :D

No zobaczymy co nam aura sprezentuje. Byle słoneczko było, to będzie super.

 

acherontia-styx, Ale fajne pożegnanie... :105: To co chcesz robić przez te dwa tygodnie laby?

 

misty-eyed, Widać lek działa, bo szybciutko wracasz do formy! :great:

 

rolosz, Niech Ci taki humorek z rana zawsze towarzyszy! :smile:

 

cyklopka, A czym Cię tak grupa wkurzyła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam znowu na weekend kota "podrzutka" - właśnie śpi smacznie na fotelu. Ma dziwny zwyczaj upominania się o żarcie - łapie mnie zębami za łydki i spogląda, co ja na to? :shock::mrgreen:

 

mój czesiek, to jak jest głodny podchodzi do mnie i szczeka, ale nie takim twardym szczekaniem, tylko takim mięciutkim, że od razu żal sie na sercu robi. nie że DAWAAJ ŻRYĆ DAAAWAJ!, tylko daaaaaaaaj papku, pieseeeek był grzeczny, noo daj :D

 

może kogoś rozweseli ten artykuł :Dhttp://finanse.wp.pl/kat,1033691,title,Ponad-sto-osob-ucieklo-z-restauracji-I-nie-zaplacili,wid,18717402,wiadomosc.html?ticaid=118b9e sto osób wyszło, na raz, i nie zapłaciło rachunku w restauracji :D haha

 

-tańczyli i nagle znikneli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, czesc i powodzenia, ja planuje obejrzeć jutro drużynowy konkurs skoków narciarskich, nic szczególnego. a ty co tam szykujesz, jakąs bombe?

Ja chyba też obejrzę, bo Polacy w formie :brawo:

 

kosmostrada, a bo się spóźnili i chciałam jeszcze chwilę poczekać z "oficjalnym" zapoznaniem się, to mi burak zdążył wyskoczyć "a pani to ma jakieś imię albo co?" jakby nie można było grzeczniej np. "przepraszam, pani się jeszcze nie przedstawiła". Poprzednia grupa czekała w pełnym składzie i zrobiliśmy sobie taką śmieszną grę na przełamanie lodów :bezradny:

 

Ogólnie wyczerpana jestem, jeszcze mnie zaprosili w poniedziałek na rozmowę do jakiejś apteki, bo sobie wysłałam CV z ciekawości, bo akurat nie mieli w ogłoszeniu, że trzeba być po stażu :lol: A czekam jeszcze na na info od kolegi z korpo, bo to pewnie ze dwa tygodnie zabierze.

 

I smsuję z psychiatrą od paru dni, bo się nie możemy zdzwonić, a kweta się kończy :pirate:

 

Pogram sobie na telefonie i pokoloruję manuka w gazecie chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, czesc i powodzenia, ja planuje obejrzeć jutro drużynowy konkurs skoków narciarskich, nic szczególnego. a ty co tam szykujesz, jakąs bombe?

Ja chyba też obejrzę, bo Polacy w formie :brawo:

 

jest duza szansa na złoto, jutro skoków nie oglądać to cięzki grzech. ja jutro od rana bede sie napędzał myślą o skokach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór wszystkim :papa:

 

cyklopka, ja bym buraka wyprosił z zajęć albo bym go zaprosił do tablicy :comone: Ciekawe, czy nadal byłby wystarczająco odważny ;)

 

I smsuję z psychiatrą od paru dni, bo się nie możemy zdzwonić, a kweta się kończy

Ja mam żelazny zapasik swoich pigułek po ostatniej wizycie :P

 

kosmostrada, wiosna to u mnie fundament dobrego samopoczucia. Przez ostatnie kilka lat w ogóle nie czerpałem żadnej przyjemności z wiosny, przemijała prawie niezauważona przeze mnie. W tym sezonie chcę czerpać z niej garściami.

 

I oczywiście, też oglądam skoki, a jakże inaczej :brawo::brawo:

 

neon swoimi czy czyimiś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rolosz, nadużywała słowa g**no, studiowała we francji i tak ją ta francja elegancja zmanierowała, że polska jej sie już tylko kojarzyła z g. i przez mieszkanie w pl dostawała depresji. po pewnym odcinku już miałem takie marzenie, zeby ktoś tam wpadł i jej wysmarował odchodami fejsa, jak tak ciągle o tym mamrota :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×