Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, moja kotka ma niemieckie imię, przeto nierozerwalnie mi się kojarzy ze skokami narciarskimi. Lekkość w sobie ma i miękkie lądowania.

 

Bardzo źle się czuję, ale to prawie na pewno z powodu zjedzenia czegoś, chociaż wszystko wczoraj było świeże :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

No cóż my na północy, jak zwykle z tyłu jeśli chodzi o ciepełko. Chłodno, z rana słońce zamglone, potem burość. Przestałam liczyć, ile kaw dziś wypiłam, żeby na oczy widzieć.

Dzień domkowy, uniknąć się pewnych robót nie da. :bezradny: Zmywarka mi się zepsuła, oj ciężko wrócić do ręcznego mycia naczyń...

Złapała mnie znów alergia twarzowa i chodzę z palącą czerwoną gębą. :roll:

 

Ḍryāgan, Twój entuzjazm dla wiosny jest wręcz zaraźliwy... :lol:

 

tosia_j, Ale mi się otwiera link do witamin dla psów... :shock:

 

mirunia, Ale kocikowa figura! :D

Ty chyba lokatora musisz zabawiać w ciągu dnia, żeby padł i spał w nocy. ;)

Migrenę udało się spacyfikować?

 

neon, Zestaw kibica przygotowany? ;)

 

cyklopka, Oj brzuchol dokucza? :bezradny: A nie myślisz, że może tak Ci nerw schodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, to on sie tak wczuł w te skoki? ; -D

 

kosmostrada, musze sie przyznać że nie mam nawet flagi, trzeba bedzie chyba cos tym zrobic. za to kupiłem na skoki 1kg kiwi i zjadłem wszystko :P

 

misty-eyed, YyyyyYYYYYOOOOOOOooooiiiiiiiiiiiiiuUUUUUUUU!@#!@$!@$#$%#$%!#$@! wyrwali co nasze! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej userzy tego forum.

 

Ja ostatnio przeprowadzam depiratyzacje plików w komputerze. Jest jeden najważniejszy krok, ale zbieram fundusze, by go poczynić.

 

Mogę pocztą komuś przesłać jakąś grę w pudełku DVD. Najlepiej komuś, kto nabił powiedzmy 500 postów. W gospodarce ważny jest obieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, adam tam na dole to wyglądał jak wódz naczelny naszego plemienia ;-D nam z zaburzeniami witaminoza chyba jest mało prawdopodobna, te nasze braki :bezradny:

 

mirunia, polacy ze złotem, swiat staje na głowie! dojrzałe kiwi wchodzi gładko, zreszta nasze orły mi je dodatkowo osłodziły :P

 

Natla_Miness, siemano ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, zaciesz kota fajny, ale zyła, to mnie rozwala całkowicie, jego nawet skromny gest potrafi wymusic na mnie uśmiech. kot też mi sie zdaje jest introwertykiem, dlatego chyba dali mu zyłe do pokoju żeby sie czesciej uśmiechał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, Piotrek jest poza konkurencją, wiadomo :mrgreen: ! Kot i Żyła to koledzy, można rzec, ze stajni Małysza :D Wiadomo, że w grupie są sympatie i antypatie prywatnie, jednak na skoczni jest super drużyna, to cieszy :!:

Kot to magister, skończył AWF, może za bardzo kombinuje, spina się, jest perfekcjonistą, podejrzewam. No ale, każdy jest jakiś..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×