Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Wszystkim!

 

Niedługo okaże się, że tylko o pogodzie możemy bezpiecznie rozmawiać... :lol:

 

A propos pogody - w komiksie mój poranek wyglądałby tak - otwiera oczy, w ekstazie zrywa się bo nareszcie słońceeeee!!!!, wyskakuje z łóżka, zaplątuje się w kołdrę i rozplaszcza się twarzą na ścianie... ;) Po pierwszej kilkusekundowej euforii jak mnie rypnęło bólem głowy, dosłownie jakbym się zderzyła z murem.

No ale nic, nie dam się powalić. Zrobiłam sobie trzęsącymi się rękoma kawę, ogarnęłam się z lekka, zgarnęłam psa i poleźliśmy. Byłam u mojej kosmetyczki odebrać zamówiony płyn do mycia twarzy, przy okazji naciapała mi do pojemniczka jakiejś super maseczki na uspokojenie tej mojej alergii. Załatwiłam parę spraw na mieście i wreszcie nad morze, coby się maksymalnie nafotonować.

 

Teraz odsapka z kawką i idę znów na miasto, bo szkoda w chałupie siedzieć, choć nie czuję się dobrze fizycznie. Całe ciało mi krzyczy - kładź się kobieto do łóżka... Naprawdę, zabraknie ekranu na wymienianie, co mnie boli. :P Jest duże prawdopodobieństwo autosabotażu, więc środkowy palec pokazuję i wio... ;)

 

Miłego dnia!!!

 

tosia_j, Zgadzam się z Twoim podsumowaniem reformy... :bezradny: Napisz jak poszło z biegłymi.

 

neon, W stricte damskiej, czy tylko w takim jakby całunie?

 

mirunia, Piąteczek Kochana! :yeah: Jak masz sprytny plan na dziś po pracy, śmigasz po zakupy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, jak poszlo.... :bezradny:

przyszly dwie biegłe i dwoch sędzi

zrobili tlum w domika pokoju a on spal, bo to byla 8 rano

sedzia obudzil go i pyta "jak pan sie nazywa", domik oczywiscie nic

sedzia zapisal "nie reaguje na pytania"

potem mu kazal podniesc lewa reke do gory i zapisal ze nie wykonuje polecen

potem to podpisalam i poszli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, To się za wiele nie napracowali... :bezradny: Ale dobrze, przynajmniej Domika nie stresowali za bardzo.

 

Carica Milica, Nie wiem, co zrobić... Możemy nie pisać, ale wtedy nastąpi definitywny koniec Spamowej w tej formie, bo wszak atmosferę tworzą ludzie... No ale może taka jest kolej rzeczy i zmiana jest naturalna... :bezradny: Zmiany personalne, nowy charakter...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, tosia_j, kosmostrada, Witam moje Drogie Panie :D

 

Ja też przeżyłam już tu kilka zmian. Każda jest inna, bo właśnie ludzie się zmieniają, jak to w życiu bywa!!!

Przez te lata nauczyłam się jednego - ludziom łatwo przychodzi ocenianie innych, ale nie potrafią przyznać się do swoich błędów, nie biorą pod uwagę, że to forum dla ludzi chorych, w różnym stopniu, o różnym poziomie wrażliwości i kultury. Ja sądzę, że próba zrozumienia innych jest istotna, w każdej sytuacji, a nie koncentrowanie się tylko na sobie. Są na Spamowej osoby, które z właściwą subtelnością potrafią zwrócić uwagę, wskazać błędy, i takich ludzi cenię i szanuję, bo bez nich zapanowałby tu całkowity chaos. Ze zrozumieniem trzeba omijać osoby problematyczne, ale czasem trzeba też je wesprzeć.

 

tosia_j, miejmy nadzieję, że to już koniec tej sprawy... ;)

 

Niedługo wychodzę na kawę, do Syna i Synowej :yeah: i Wnuka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Wszystkim niewitanym! :papa:

 

Dzień był dzisiaj piękny, ale dla mnie okazał się później dość ciężkim. Tak mnie głowa rozbolała ok. 10ej, że nie widziałam na oczy... prochy jakoś późno zaczęły działać i bardzo się namęczyłam. Chyba dzisiaj było zbyt wysokie ciśnienie, bo aż 1036 hPa, a ja z trudem takie znoszę.

Teraz głowa ciężka i nijaka, a ja pijana...

 

kosmostrada, Ciebie też widzę nie ominął ból głowy, ale pięknie sobie poradziłaś tym środkowym palcem... może to sposób!

Ja nawet nie bardzo mogłam się nafotonować po pracy, bo zakupy najpotrzebniejsze zrobiłam w swoich sklepach, a te większe odłożyłam na jutro.

Więc słońca miałam już mało i było takie słabiutkie po 15.

Kosmo, może teraz ta maseczka od kosmetyczki "ugasi" tę alergię na buzi, dobrze, że pokazałaś.

 

Zmiany personalne, nowy charakter...

Zmiany personalne owszem. Wiele osób już się tu przewinęło i były sympatyczne, bez problemów, nie narzucające się, a z umiejętnością wtopienia się w klimat i charakter Spamowej. Właśnie ten klimat jest istotny, i którego tak bronimy.

 

tosia_j, :D ale dzielnicowy chyba zrozumiał i nie miał za złe Domikowi tych "pieszczot"?

Szybko i sprawnie poszło rano z tymi "przybiegłymi", ważny będzie finał sprawy.

 

misty-eyed, przyjemnego kawkowania z Rodzinką! :papa:

 

neon, :nono: Ty wkrętaczu! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

 

Wczoraj się poczęstowałam nasennym od mamy, to mi było lepiej.

 

Dzisiaj przed pojechaniem do uczniów miałam ważną misję, znaleźć mulinę w tym samym kolorze. Robię cytat na ścierce. Dopiero w trzeciej pasmanterii trafiłam. Myślałby kto. Kolor ciemno czerwony :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Forumowicze :smile:

 

Tosia_J Dominik zrobił dzielnicowemu Benny Hilla ? :mrgreen:;) kurcze, ze ja nie wpadłem na taki pomysł kiedyś :bezradny:

 

Neon to łyknąłem i się nie dowiem co kierowało Dziadka z tą czarną suknią, bo nie było tematu. Bajkę pocisnąłeś :mrgreen::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×