Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :**********

Ja od nocy walcze z migrena , halny wial cala noc i teraz jeszcze tez sa jego resztki , gdzies pod Krakowem nie maja pradu bo pozrywalo linie.

Mam dosc tej wstretnej pogody :evil::evil::evil:

 

Wczoraj zaczelam prace u siebie w fundacji.Szkolilam nowa pania ktora przyszla na tych zasadach co ja.

 

misted-eyed Aniu a mam pytanie odnosnie tej farby . Ile mniej wiecej Was wyszlo finansowo pomalowanie nia lazienki? Mam mala lazienke 2 x 3 m i chce po nowym roku wlasnie zaczac malowac.

 

 

mirunia , kosmostrada tule Was dziewczynki ! Mam nadzieje ze samopoczucie dzis u Was lepsze? :*********

 

tosia dzielna kobieto! Ani nie sluchaj takich znajomych . Ja Cie podziwiam i tez sobie nie wyobrazam zeby ktos o moim dziecku tak powiedzial, przezylabym to albo jeszcze go walnela w łeb!

 

 

JERZY62, Tella, witajcie :papa::papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim, sprawdzam czy jestem jeszcze aktywna...skoro jestem to sie przywitam :P

Jestem przerazona moim brakiem konsekwencji :lol:

Pozdrawiam Was...na slasku zimno, bloto posniegowe, wiatr ale humory slazakom dopisuja i tego Wam rowniez zycze :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

U mnie jak zwykle dziwnie pogodowo. U mojej siostry wczoraj spadło 20 cm śniegu, a w moim grajdołku hektolitry deszczu :roll: . Dziś słoneczko troszkę wychodzi, nawet ciepło, czasami sobie popada, zrobi się czarno, a co tam , żeby nie było... ;)

 

Powoli w domku dłubię. Ale tak żeby za gwałtownie głową nie ruszać, bo mnie się musk obija boleśnie o ścianki...

 

Pomyślałam sobie - oj żeby nie chlusnęło, akurat jak wyjdę z psem, po czym przypomniałam sobie, że psa nie ma, monsz go zabrał, bo jedzie z nim do fryzjera. Ale gapa ze mnie dziś, strach mnie na miasto wypuścić... :P

 

Miłego piąteczku!

 

Tella, To pewnie nie za długo do domku wracasz, jak od świtu krew spuszczasz? ;)

 

JERZY62, Herbatka, kocyk, nie ma wyjścia... ;)

 

neon, :papa:

 

platek rozy, mirunia, Dziewczynki moje Kochane, tulam w boleściach, miejmy nadzieję, że weekend Wam się przyjemniej ułoży.

 

salir, To może jednak zostaniesz, żeby tak wpaść od czasu do czasu z dawką dobrej energii do rozdania? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D Witam wszystkich serdecznie :D

 

U mnie też biało, bardzo przyjemnie... :D

 

Wczoraj nie miałam dostępu do internetu, jakieś problemy na łączach ;)

Byłam u endokrynologa. Dawka leku zwiększona, TSH wzrosło, a przy Hashimoto nie powinno przekraczać 1,5 / mam 5/.

USG wykazało ciekawostkę-jeden z guzów sam się wchłonął :D

W związku z tym, że od tygodnia znowu nie śpię normalnie, rozmawiałam z lekarzem o tym. On podejrzewa, że któryś z leków może przyczyniać się do tego i muszę skonsultować to z lekarzem rodzinnym. Dzisiaj zażyję Hydro, bo jestem w słabej formie ogólnie. Trochę boję się lęków nocnych, które mi towarzyszą przy okazji, ale spróbuję.

Bezsenność ogranicza mnie bardzo. Nie mogę zrealizować wielu swoich planów, bo po prostu nie jestem w stanie funkcjonować normalnie :(

 

platek rozy, będziesz potrzebowała 2l farby, koszt ok.130 zł, do tego zestaw - wałeczek + kuweta i coś do ew. uzupełnienia fug. Malować trzeba 2 razy. U mnie remont jeszcze trwa, ponieważ konieczne było zeskrobanie całego sufitu i ściany ponad glazurą. Zresztą nam się nie śpieszy, a ze względu na stan zdrowia Męża, celowo skracam Mu dzień pracy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana to moze mi si wydaje ze mala bo mam sporwa wanne w lazience no i mam murkiem oddzielona czesc lazienkowa od czesci kibelkowej :lol::lol:

Znow mnie glowa zaczyna lupac ... ta pogoda mnie wykonczy. Boli mnie takze to moje kolano z rozmiekajaca rzepka.

Nagotowalam gar grzybowej zupy i bede wcinala .

 

misty-eyed, Aniu dziekuje za informacje.

Mam juz akupiony preparat do fug, teraz musze sie po nowym roku za farbka rozejrzec i malne , bede miala ladnie:)

Co do spania , moze byc i taki skutek lekarstw :(

 

kosmostrada, Kochana dziekuje za tulance :) Wlasnie zabieram soe za zupke . Glowa zas zaczela cmic :bezradny::bezradny::bezradny:

Patrzylas za tym "Mrocznym zakatkiem"???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia wiedzialam, ze tak bedzie z moja konsekwencja...dlatego chcialam w trybie natychmiastowym ale sie nie da :P

 

kosmostrada ja zawsze z checia rozdaje pozytywna energie ale nie wszyscy chca korzystac :?

 

wieloraki na tym nicku juz trzeci raz :oops: odchodze...kabaret :P Na poprzednich nie mialam problemu :why:

 

Jutro na pewno Artemizja odpali nerwice ....tak mysle :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejo pod wieczór!

 

Tella, Nie wiem, co to jest wkłucie centralne, ale brzmi straszno... ;)

 

misty-eyed, Dobrze, że trzymasz rękę na pulsie z hormonkami, może przez ten poziom TSH ostatnio taka licha byłaś?

Może dojdziecie do tego, co jest przyczyną tej bezsenności, czego Ci życzę z całego serca.

 

wieloraki, tosia_j, Hej luzaki weekendowe! :smile:

 

Ḍryāgan, A Ty co, do domu zapomniałeś wyjść? :shock:

 

platek rozy, Pożyczona do 19 grudnia... :bezradny:

 

salir, Oj tam zostań. :smile:

 

Luzuję się. Czekam na gości. Obolała jestem.

Pies czysty, odkołtuniony i ...łysy. ;)

Zupa na kuraku zagrodowym ugotowana. Pycha.

Koraliki przyszły. :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, Dryagan do lizaków tudzież luzaków się jeszcze nie zalicza, wszak jest jeszcze w pracy. ;)

 

mirunia, brzuszek pełny, to teraz klapnij se Kochana... :smile: Bądźmy dobrej myśli, że proch pomoże.

Miałam kiedyś zapisany taki lek luzujący mięśnie, nie wzięłam z obawy, że zrobię się "gumowata" i dostanę ataku paniki... :lol:

W razie zimnicy pluszak ( już nie futrzak :D ) będzie chodził w płaszczyku. Nie jest wyskubany jak na lato do różowej skóry, ale brzuch goluśki... Jeszcze sprawdzę jutro w lumpku w dziale dziecięcym, czy nie będzie jakiegoś nadającego się sweterka. :mrgreen:

 

platek rozy, Nigdy nie rezerwowałam, zawsze szłam na żywioł do biblioteki - co tam wyszperam. Jutro podejdę, bo mam jedną książkę do oddania, to dowiem się, jak to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×