Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hey Kochani :******** :papa::papa:

 

U mnie dzis wstretna pogoda a szkoda bo myslalamz e pojde na spacerek.

Cos mnie oko od wczoraj boli i piecze :bezradny: nie wiem co to mi sie moglo podziac.

Zakroplilam na noc kroplelkami ze swietlikiem.

 

kosmostrada jak syn????:********

 

Jakie na dzis macie plany i zajecia????

 

Ja jeszcze nie bardzo wiem co bede porabiala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hellooo :)

pan tu nie stał i kolejka to dwie gry w które miałabym ochote zagrac może kiedyś,

jest taka marka pan tu nie stał z przedmiotami, ciuchami prlo-wskimi mam torbe fajne maja te rzeczy

ja dziś musilam wziąć drugi zolafren żeby zasnąć

u mnie słonecznie, popołudniu chce isc na dluzszy spacer z psiakiem

 

-- 18 sty 2015, 11:10 --

 

ja wypluskana, zrobiłam miejsce w szafie mam do oddania dwie spore kupki ciuchow ktoś chcętny? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim!!!

 

Piękny dzionek u nas, piękne światło, coś czuję, że zaraz zabiorę się za biżu..

 

platek rozy, Dziękuję bardzo, że pytasz - młody lepiej, ma mniejszą gorączkę, ale słabiutki po wczorajszych sensacjach, kręci mu się w głowie. Dostał pół banana, zaraz mu ugotuję jajeczko na miękko. Będzie dobrze.

Kochana jak twoje oczko? Ja czasami tak mam z oczami, jakoś mi się oko w nocy zatrze i boli z rana, więc zawsze mam pod ręką kropelki do oczu Bepanthen.

 

-- 18 sty 2015, 12:20 --

 

mirunia, Dziękuję, jak właśnie pisałam Platkowej, jest lepiej, ale do szkoły jutro nie pójdzie, musi dojśc do siebie.

Pospałaś kochana, ale ja też jestem zamulona, jak za długo śpię. Kawkę sobie zrób - postawi cię na nogi.

 

To wymieniamy się pogodą, bo u mnie dziś z kolei pięknie, po wczorajszych deszczach i szarości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :papa:

U mnie dzisiaj wczesna pobudka bo młody na obóz pojechał. Piję właśnie drugą kawę, za oknem deszczowo i ponuro.

Wczorajszy wieczór był przyjemny :105: Przy lampce wina obejrzeliśmy "Idę". Udało nam się porozmawiać ;)

zaczaraowanaaa dobrze brzmisz dzisiaj :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83 mi się podobała, choć koniec zaskakujący. Kulesza fajnie zagrała. Myślę, że nagrody głównie za klimat filmu i odzwierciedlenie klimatu lat powojennych.

Dzisiaj idziemy do kina na francuską komedię "Za jakie grzechy, dobry boże". Podobno przezabawny film.

mirunia :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, :********* ciesze sie ze syn ma sie lepiej:) < do jutra pewnie juz bedzie calkiem niezle:)

Co tam bedziesz Kochana porabiala?

 

 

mirunia, :********** u mnie tez leje , pochmurno i zimno nie znosze takiej pogody , smutna jestem od rana , na placze mnie zbiera,.

Co dzis masz na obiadek????

 

Zalatana23, :********** milego ogladania:)

 

amelia83, jaaa ja na ciuchy zawsze chetna :D :**********

 

 

A ja bylam w osrodku medycznej opieki swiatecznej, oczy tak mnie juz piekly i sie zrobily czerwone z e musialam pojsc. Jak sie okazalo dobrze ze poszlam bo mi sie zaczyna zapalenie spojowek :bezradny::-| dostalam kropleki z antybiotykiem i przeciwalergiczne .Wrocilam wlasnie.

 

Nie mam nastroju. Buja mnie dzis jakos , chodze jak pijana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani!

Korzystam ze światła i siedzę nad biżu, kombinuję... Teraz z młodym ogladamy bransolety męskie, szukam pomysłów, ale nie mam składników... Buszujemy więc też po necie w poszukiwaniu końcówek, rzemieni itp. Kupiłam mu na allegro fajną bransoletę survivalową :smile: Sama pewnie też bym ją mogła zrobic, ale teraz nie mam za bardzo czasu na nauki splotów i latanie po części (linka żeglarska, szekla)

Zaraz monsz idzie z psem, więc kupi mi klej, bo zasechł.

Też będę musiała wyskoczyc, bo młody nie idzie jutro do szkoły i muszę pójśc do biura wydrukowac mu nuty, żeby miał co robic, jak będę w pracy.

 

Zalatana23, cieszę się, że pogadałaś i wszystko idzie w dobrym kierunku! :great:

 

platek rozy, Plateczku jak dobrze, że poszłaś do lekarza. Oczka szybko dojdą do formy, to i lepiej ogólnie się poczujesz. A co do zawrotów głowy, to nie wiedziałam jak bardzo jest to częste. Na rehabilitacji 2 babki nie mogą robic niektórych cwiczeń na leżąco, bo od razu nimi miota. Może jakoś cię to pocieszy, że wiele osób z tym się zmaga i jest to całkiem powszechna przypadłośc - kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, całe 14 lat. No to odetchnęłaś, że twój dojechał i już możesz się luzowac :smile:

 

No i nie podrukowałam, bo tuszu w drukarce zabrakło, klej mam, ale światło się skończyło... Chyba po obiadku pokupuję parę półfabrykatów do biżu, znalazłam zapięcie kotwicę, młodemu do żeglarskiej bransolety. Nie do końca taka jak bym chciała, ale innych nie znalazłam.

 

-- 18 sty 2015, 16:49 --

 

Maggda92, Hej hej! To sobie frajdę sprawiłaś ciuszkiem. A jakie spodnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, a to smacznosci masz :105: lubie medaliony z indora .

 

Pogoda taka sama jak u Ciebie , zgnilizna jak cholera , ani checi doz ycia nie mam . Bede meteoropatka chyba :shock::lol:

 

Zakroplilam oczy , troche mniej swedza.

 

Maggda92, :********* Madzia jakie te spodenki kupilas?????????

 

kosmostrada, Jaka robisz bransolete meska? :mhm: zaciekawilas mnie:)

 

-- 18 sty 2015, 17:04 --

 

Ja dzis gotowalam zupke jarzynowa ale taka z mrozonki Hortexowej , jest tam i kalafiorek i marchewa i brukselka .... dalam smietanke i zacierke.

 

-- 18 sty 2015, 17:05 --

 

wieslawpas, idz gdzies ,z ajmij sie czyms a nie myslw kolko o tych napieciach , dziwne ze jak brat byl tos ich nie mial... nie nudziles sie tylko byles zajety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×