Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, dziękuję za kciuki, ;) Pogadam za 2 tygodnie poważnie z lekarką, co zrobić z tym moim leczeniem. Dzisiaj przysłał mi pocztą stary lekarz historię choroby i wkurzyłem się, bo napisał częściowo nieprawdę... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, normalnie. Jak byłem w bardzo ciężkim stanie w 2012 roku to napisał, że nie chciałem kontynuować leczenia, a to nieprawda. Sam lekarz przepisał bromazepam, ja nic mi mu nie mówiłem, że nie chcę brać reboksetyny przepisanej mi wcześniej. Drugie kłamstwo dotyczy dawki wenlafaksyny w 2013 roku, napisał, że mi zmniejszył, a utrzymał 150 mg dawkę. Może się pomylił, ale wątpię, bo on swoim leczeniem spowodował wtedy manię u mnie, a teraz zaciera ślady.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, boli mnie to tym bardziej, że na wizytach był bardzo w porządku, pod względem podejścia do pacjenta takiego psychiatry jeszcze nie spotkałem. Sam nie wiem, co o nim myśleć. :roll: Może mnie pamięc zawodzi i się niepotrzenie czepiam. Jedną dobrą rzecz zrobił, zapił mi CHAD w diagnozie ostatniej. :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, większość z drużyn którym dobrze życzę awansowała (Brazylia, Niemcy, Argentyna, Holandia, Kolumbia), więc praktycznie kto wygra, to i tak dla mnie będzie dobrze. :mrgreen: Szkoda, że Kolumbia trafiła na Canarinhos, bo bardzo chciałem ich zobaczyć w 1/2, ale nie po pokonaniu gospodarza turnieju. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, sport miał kiedyś to co lubię, niestety to utracił... :-| Może, jak poczuję się lepiej, to znowu będę się tak nim pasjonował, jak kiedyś... Z 2 strony znowu mogą się pojawić natręctwa, aby dużo sportu oglądać, eh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramanujan, ja staram się nie myslec o kulisach wszelkich zawodów, bo należałoby ich nie oglądać, ale i tak to cos bardziej realnego niż fikcja filmowa. I to jest powód podstawowy. Lubię też zawody lekkoatletyczne, siatkówkę, koszykówkę i piłkę ręczną.

Może dlatego, że sama w młodości grałam w koszykówkę i piłkę ręczną...

 

-- 03 lip 2014, 21:13 --

 

Ramanujan, jeszcze tu wrócę, bo chodze bardzo późno spać, a teraz przekazuję urządzenie Mężowi, bo pozostał nam jeden sprawny, jako tako, laptop...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, ja lubię całe mnóstwo sportów, ale miałem przez to zniszczone życie. Weekend to był zapchany różnymi transmisjami. Lepiej jest teraz, czuję się wreszcie wolny... Kiedyś to było oglądanie w 1998 czy 2000 roku, taka dziecięca fascynacja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×