Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, Ahhh...

Ja to już jestem przekonana że będę się męczyć całe życie, a nawet obawiam się tego,żeby nie było jeszcze gorzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LATEK1962, No to mam na myśli,że może być jeszcze gorzej niż jest.

Nie wiem co będzie za kilka lat, może będę cierpieć na jeszcze więcej chorób albo skończę z tym nędznym żywotem.

 

Infinity, Ja też co nie posprzątam to i tak widzę syf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LATEK1962, a i tak śpią na łóżku albo fotelu. W tej drugiej to śpią obie sunie bo jest wielka obie się mieszczą z łatwością, a w tej pół odkrytej to rzadziej więc myślę czy się nie pozbyc

 

-- 04 lip 2014, 17:02 --

 

materac też jest czesto używany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maggda92, ta drugą kupiłam za pół ceny bo była zakurzona tak to bym ze 100 dała. Pamiętam że bodajże jak zarobiłam na kursie odpłatnym to im kupiłam. Materac kupiłam jak zarobiłam na pisaniu na stronę internetową.

 

-- 04 lip 2014, 17:07 --

 

LATEK1962, to fakt, ale jak stwierdziła psycholozka to są moi dogoterapeuci, muszę ruszyć cztery litery :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, no to mialas pracowity dzionek:))))

 

Tak lekarka papiery mi wypelnila wszytskie:)

 

A ja teraz wrocilam z biedronki , bylam ejszcze po kukurydze , po paluszki surimi i ogorki kupilam w jarzyniaku oraz jajka do brownie na jutro.

Nie znosze tych miekkich nog a mam je czesto po lękach :bezradny: Teraz w miare sie czuje tylko ze mam dolek bo dzis moj dzien nie byl udany ,zdecydowanie nie!

 

 

 

Maggda92, nawet nie chce myslec ze moze znow byc o wiele gorzej :cry:

 

 

Infinity, boskie maja te domki a smialam sie w glos jak pisalas ze Petelka piszczala zabawka:D i widze teraz mmska boska ! :mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faraway, heh, nie mam wakacji, postanowiłam się jakieś kilka dni temu zapisać do szkoły dla dorosłych może mi to pomoże a może zaszkodzi, czas pokaże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×