Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
wieslawpas

autobus i ludzie ile z nich ma nerwice

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

tak sie czasami zastanawiam jesli atobus miejski jest pełny ludzi powiedzmy ze jest w śroku ze 100 osob, to ciekawe ilu z nich ma nerwice?

Moze nie tylko ja????

Wieslaw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obstawiam, że 20-25 osób w mniejszym lub większym nasileniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale jeśli już weźmiemy podobną grupę ludzi i umieścimy w PKP intercity relacja Szczecin - Warszawa, to procent neurotyków diametralnie wzrośnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem założyć podobny temat. Wracałem dziś osobówką na dystansie ~30km i słyszę fragment rozmowy dosyć młodego chłopaka przez telefon- "(...) zaburzenia osobowości. Jak do psychiatry to w X, ja w Y chodziłem tylko do Z"- gdzie x i y to nazwy miast a y to nazwisko specjalisty- znajome mi zresztą. Zastanawiałem się czy ktoś z "naszych" czy nie podejść in cognito i nie zaproponować rejestracji na forum. :P:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

20 osob na 100 to nie malo. Najgorsze, ze kazdy mysli ze ma to wlasnie tylko on. U nas w biurze jest z 200 osob, Kiedys myslalem, zeby

zrobic anomimowa ankiete na tablicy ogloszeniowej. Masz objawy - postaw kreske. Ciekawe ile kresek by bylo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ogóle z silnym stresem żyje bardzo dużo osób, często po nich nie widać ;) A autobus to kwestia statystyk, podaje się 5-15%, więc jeśli uznamy, że nic nie wiemy o tych ludziach, to prawdopodobieństwo, że kogoś podobnego spotkasz to jakoś 10%, dość dużo:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi