Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak pozbyć się popędu|potrzeby bliskości?


Rekomendowane odpowiedzi

socorro, myślę, że odrębne, tak samo :)

 

-- 08 wrz 2013, 20:37 --

 

tyle, że jeśli potrzeba bliskości odnosi się do kobiet jako partnerek (namiętność), a nie do przyjaźni to się zazębiają.

 

-- 08 wrz 2013, 20:41 --

 

wykończony,

 

jetodik, do pewnego stopnia różne

seks wiąże się z potrzebą bliskości

a bliskość nie koniecznie z seksem jarzysz?

 

no seks wiąże się z potrzebą bliskości ale możliwe, ze tylko fizyczną, jak nie ma namiętnosci, jakiś seks przypadkowy itp.

 

a bliskość to już zależy jaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem posty i czuję się jak celebryta. I co do kobiet to mój ideał to właśnie chyba taka nieskomplikowana kobieta. Przy takiej bym się czuł najlepiej. Czułbym bliskość i bez irytacji. Ale prosta kobieta to taki skarb. I raczej wychodzi, że całkowicie nie pozbędę się potrzeb bliskości żadnym sposobem bo to jest za bardzo zakodowane we mnie. A nikt pomysłu nie dał. Nie chodzi tutaj o potrzeby seksualne ale takie potrzeby bliskośći.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gepardo, mnie się zdaje że są takie proste kobiety, tylko że dla nich liczą sie proste rzeczy-np. to żeby mieć za co ugotować obiad albo mieć zapewnione fundusze na nią i na dziecko to Ci nawet kapcie będzie podawać.

Tylko ze jak ogladasz się za panienkami które pieknie wygladają albo mają gustowne ciuchy no to odpuść sobie taką, chyba że lubisz wesołe miasteczko, diabelski młyn i karuzele z poluzowanym łańcuchem kręcącą się w kółko, ze w kazdej chwili spoglądasz przerażony w dół i myslisz czy nie spadniesz.

 

albo rozważ bycie gejem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gepardo, jak długo takiej nieskomplikowanej kobiety szukałeś?

 

Można by powiedzieć, że całe życie. Zdarzały się mniej irytujace ale to jednak nie to. Nawet bywały sytuacje, że na przykład kobieta była we mnie zakochana a któregoś dnia nagle zanikło wszystko. Bardzo irytujące jest gdy druga osoba nie wie czego chce. Powinien być jakiś ład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1234qwerty, tylko musze sie zebrac do kupy, zeby nie zaniedbać watku o tradozonie i jeszcze dzis napisze. ale poki co musze zadbać o siebie tzn. - zjeść loda- tiramisu, bo akurat mi sie fajnie rozmroził- taka berbloszka, mniam , mniam.

w sumie Gepardo, w chwili obecnej moze sobie pozwolić jeno na loda z lodówki, jak sobie nie znajdzie żony.

ale moze mu posmakują i lodziarnię otworzy, swoja własną.

 

-- 11 wrz 2013, 22:21 --

 

Gepardo, pozbyles się popędu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×