Skocz do zawartości
Nerwica.com

Następny zlot: Środek Polski? (październik 2013 r.)


Pieprz

Rekomendowane odpowiedzi

deader, weeee :( a do pazdziernika moze cos sie zmieni?

Może... Kto wie :/ Na razie dupa z kasą bo całkiem zapomniałem że kumpel się hajta w tym miesiącu, i tym razem nie mogę się wykręcić od uczestnictwa bo zbyt długo się znamy. Druga sprawa to że ostatnio coś marnie się czuję, chwilami mam wrażenie że leki przestają działać a to bardzo złe wrażenie. Nieustanny wkurw i "cyniczne okulary" nie są zbyt dobrym wyposażeniem na zlot który ma być przecież zabawą. Pożyjemy, zobaczymy. Jeśli mi się nastrój poprawi a szef da premię to się wpiszę z powrotem, obecnie wolę dać wcześniej znać o sytuacji niż później w ostatniej chwili się wycofać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie już mniej więcej jakieś obrane miejsce na zlot?

 

Dobre pytanie. Mamy już jakiś pomysł na miejsce spotkania? Niby został jeszcze miesiąc, ale pomogłoby to oszacować koszty. Też w tym miesiącu finansowo "popłynąłem" i nie wiem nadal czy dam radę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że centrum Polski, czyli okolice Łodzi byłyby najlepsze, bo każdy będzie miał mniej więcej podobną odległość do domu. Poza Łodzianami, oczywiście.

 

 

 

Też w tym miesiącu finansowo "popłynąłem" i nie wiem nadal czy dam radę...

Ech. Szukajmy czegoś w miarę taniego, a to i tak jedna, dwie noce, nie powinno chyba być tak drogo. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

socorro, jesli początek miesiąca to :yeah:

 

1.Monika-Jestem ze Śląska i wezmę kogoś

2.Candy

3.God's Top 10 (najlepiej jeszcze we wrześniu )

4. Virgo

5. Mushroom

6. buka

7. izzie

8. socorro - wstępnie, jak będę miała grafik, wtedy napiszę na 100%

9. leaslie - wstępnie się dopisuję, jednak czy rzeczywiście będę mogła przyjechać okaże się jak dostane grafik z pracy na październik

10. Harry Haller - wstępnie

11.1234qwerty

12. jetodik

13. New-Tenuis - wstępnie

14. Vilgefortz

15. Chusteczka -wstępnie

16. PoznacSiebie

17.bittersweet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×