Skocz do zawartości
Nerwica.com

Następny zlot: Środek Polski? (październik 2013 r.)


Pieprz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też chętnie bym poznał ludzi z podobnymi problemami, ale jak dla mnie za daleko. Musiałbym się faszerować benzo, bo im dalej od domu tym większy niepokój ;) Szkoda, że to nie Kraków jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi też późniejszy termin nawet bardziej by pasował, bo wyskoczyły mi niespodziewane wydatki i mogłoby być krucho z kasą na zlot.

zresztą będę też już bardziej ogarnięta jeśli chodzi o studia i pracę bo z październikiem to u mnie nic nie wiadomo;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może Sylwester?

też myślałem o sylwestrze. W tym przypadku mógłbym rozpatrywać nawet południe Polski tj. góry.

A wiecie że też mi niedawno po głowie chodził taki pomysł i to w dokładnie takiej lokalizacji? ;) Ja chyba już teraz mógłbym się "pisać" na takiego Sylwka; jedyne kryterium: co najmniej 10-osobowa ekipa, tak, żeby można było jakieś konkretne party rozkręcić :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi, weekendy późniejsze (w tym roku), raczej odpadają - mam wyjątkowo zapchany zjazdami semestr.

Co do Sylwestra problemami mogą być: wyższe niż zwykle koszty, trudności komunikacyjne w powrocie do domu, bo to w końcu będzie Nowy Rok. :roll: Ale, może damy radę... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×