Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie od paru dni czuję znowu ropę w gardle i zatoki znowu nawalają ale mam wydaje mi się gorszy problem . Czuję ucisk w gardle fakt wczesniej też bywał ale teraz jest nieprzerwalny , wręcz mnie dusi i mam bóle w klatce ...ma ktoś tak? ja się boję , że za chwilę umrę bo mnie to udusi , pewnie dużo odgrywa ta ropa ale sama już nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze masz brata lekarza.,..pewnie go zameczasz wynikami i pytaniami???:)ja bym pewnie tak robila;))

 

żebyś wiedziała, że zamęczam... już nie raz się porządnie wkurzył na mnie :( mówi, że jak zobaczyłabym prawdziwą chorobę, to bym sobie nic nie wkręcała :) mówi, że to aż grzech wmawiać sobie poważną chorobę... a jedyne schorzenie, oprócz kataru siennego to nerwica.Twierdzi, że jestem okazem zdrowia fizycznego, psychicznego niekoniecznie, podobnie jak Pani doktor rodzinna, ale ja jak zwykle co innego i doszukuję, upewniam się, czytam w Internecie, znajdę jakiś objaw, zaraz go mam. Dzisiaj chociaż mam zajęcie, niedługo sesja, może mnie to odciągnie od szukania informacji o chorobach :)

 

Także życzę miłego dnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

netusia 20 tak myslalam ze brat ma juz dosc;))haha...moja siostra jest psychologiem..to jest najzabawniejsze i mi nie umie pomoc....bo wiesz ona mi swoje a ja swoje...i juz mowi nieraz ze ma mnie dosc!!!i tez mi mowi ze takie wymyslanie sobie chorob to grzech!!bo ludzie ktorzy naprawde choruja zachowuja sie lepiej niz ja((:

skoro morfologie masz dobra...a brat czuwa nad toba okiem lekarskim;)nie martw sie..... :great::great::great:

 

wiesz co jak juz lazilam po tych lekarzach u fortube wydalam bo wszystko prywatnie....(nie mieszkam w pl i nie mam tam ubezp)to onkolog przy ktores wizycie powiedzial tak....jest pani chora...bardzo chora..ja juz zawal :why::why: a on...ale na glowe;)))niby smieszne...ale tak naprawde zalosne!!!!!!!! :why::why::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dol(((:guz jelit na tapacie.,,(((:helppppp

czy ktos z was mial kiedys uklucia w odbycie??boje sie ze to nie zespol jelita drazlwego.tylko cos powazniejszego((:

 

marta80 spokojnie, czy te objawy zaobserwowałaś jak jesteś spokojna i nic sobie nie wkręcasz? czy zaczyna Cię kłuć jak o tym pomyślisz? Kiedyś mama mi zrobiła test na to, czy mnie swędzi skóra, czy nie, siedziałam z nią normalnie w pokoju, a mama się pyta, czy mnie skóra przypadkiem nie swędzi, oczywiście zaczęła swędzieć, jak nie myślałam o tym to tak nie było... większość rzeczy, które nam się objawiają to są spowodowane tylko i wyłącznie nerwicą. Poobserwuj, czy Cię coś kłuje tak na chłodno, nie myśląc, że to coś złego, bo na pewno to nic takiego nie jest, oprócz tej cholery - nerwicy.

 

Wczoraj też miałam doła, dzwoniłam do brata... bo węzły ("po ponad 2 miesiącach, to jakbyś rzeczywiście to miała, to pewnie by się powiększyły, uspokój się, bo ziarnica, z tego co ja wiem, rozwija się szybko. Po za tym, to przecież ja widziałem te węzły, nic takiego normalne odczynowe..." - dostałam taką odpowiedź od brata)...oj wykończę się chyba... Dzisiaj mam wolne na uczelni, ale muszę coś zacząć robić, pouczyć się, może chociaż trochę przestanę o tym myśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj mam dziwna akcje... tzn. ogolnie zle znosze upaly zazwyczaj, no i jeszcze dostalam okres :( Wiec wszystko na raz.

I wiadomo, dzisiaj otumanienie, sennosc itd. Ale tez jak np cos zrobie, to czuje w rekach i nogach taką ciezkosc dziwna. Jakbym nie wiaodmo co robila... Dziwne to troche, i boje sie, bo musze jechac do fryzjerki a nie wiem jak dam rade w zwiazku z tym :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

netusia20 ja akcje ze swedzeniem skory tez przerabialam....od jakiegos czasu spokoj....ale wydaje mi sie ze im wiecej o tym myslalam tym bardziej mnie swedziala(((:

a juz sama nie wiem kiedy mnie kluje...mysle ze ot tak przychodzi pare razy w ciagu dnia,,najbardziej martwi mnie bol krzyza i dyskomfort w tylu....objawy guza jelita(((:i juz panika((::

 

nerw ja zcesto czuje slabosc w rekach.,..niose cos lekkiego w rece..a czuje ze nie daje rady((:jakbym tone ziemiakow niosla...wieszam parnie pare rzeczy powiesze i juz nie ma sily rak trzymac do gory((((:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry...jestem tu pierwszy raz, nawet nie wiem jak się poruszać po tym forum, weszłam tu bo nie daję sobie rady, szaleję, nie wiem po co tu jestem i co napisać bo opisać wszystko jest niewykonalne chyba. Obecnie szaleję z nerwów bo boję się że mam raka skóry, dermatolog wysłał mnie do chirurga na pobranie wycinka. Ale ja "mam" raka systematycznie, raka przełyku, jajników, żołądka, ziarnicę, raka krwi, sama już nie pamiętam. Moja umarła kilka lat temu na raka a ja od tego czasu żyję w stresie..wieczne nerwy, ciagle jakieś dolegliwości, brak mi sił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie do was . Mam na jednym paznokciu jedną kreskę pionową taką ( trudno określić blado szara ) nie dawno też pojawiła się druga kreska ...oczywiście poczytałam i co niewydolność krążenia, rak, czerniak same takie wątki mi wyskoczyły...przypominam , że nadal mam ropę w gardle, kłucia w klatce piersiowej , uczucie guli w gardle, pienistą slinę i ogólnie wszystko napier;/;/ ale ten paznokieć mnie zmartwił bo niby tak być nie powinno. Wiem, Wiem najlepiej do lekarza ale jak wiecie mieszkam w Anglii i oni tutaj olewają takie sprawy ( tak jak i moje węzły chłonne) ...W pl bd znowu za półtora msc ale do tego czasu chyba oszaleje;/a jak to jednak czerniak bądź ta niewydolność krążenia lub rak ;/ miał ktoś tak ? czy to zawsze oznacza poważną chorobę bo tylko to w necie wyskakuje

 

PLIISSSS NAPISZCIE

 

-- 09 cze 2014, 18:44 --

 

Aha chciałam zaznaczyć, że niestety nie dbam o paznokcie...obgryzam je niestety wiem ohyda ale tak mam od małego nerwowa jestem i obgryzam:( ale na innych paznokciach nie mam takich pręgów ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kakunia z paznokciami ci nie pomoge wiesz jak jest:)ja jedyne co mam to czesto biale plamki na paznokciach..

 

kaarolinaa witaj :papa::papa::papa: wsrod nas my cie doskonale zrozumiemy bo my tez po 20rodzaji raka przerabiamy(((:to straszna choroba...

od ilu sie meczysz?chodzisz bo lekarzach robisz wyniki??

ja aktaulnie akcja z jeliatmi(((:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej wszystkim :)

dawno mnie nie bylo na forum, jak na mnie hehe ;) nie mialam czasu i bardzo dobrze bo sie czyms zajelam o chorobach nie myslalam, czesc objawow przeszla, bole, uciski, narazie spokoj, uparcie tylko drga mi oko i nie chce przejsc.

Ale za to... mam kolejny objaw. mniej wiecej od tygodnia boli mnie w dole brzucha, sa to bole podobne do miesiaczkowych ale bardzo slabe poki co, a jednak odczuwalne. kurde, dopiero bylam u ginekologa,robilam 2 cytologie, wszystko ok. a teraz ten bol...

od czego to moze byc? dodam ze innych objawow ze strony brzucha czy narzadow rodnych nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj karolinaa!!! :) Tak jak mówi Marta80, my doskonale wiemy, co to znaczy "mieć" raka... przerabiałam już ich kilka, teraz na tapecie ziarnica... Chociaż dzisiaj jakiś taki dzień bez wkręcania sobie, jakoś tak mi dobrze, czuję się dużo lepiej niż wczoraj :) oby ten stan trwał dłużej niż tylko jeden dzień :) wczoraj wieczorem i również dzisiaj byłam na Mszy w kościele, chyba dużo mi to pomaga... możliwe, że modlitwa pomoże mi wyjść z nerwicy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu ziarnica >? masz objawy ? bo ja mam około 14 węzłów różnej wielkości ..niektóre twarde jak guzy..ale lekarze olewają ...oprócz tego bóle kości, ropa w gardle bóle w klatce piersiowej , drgania mięśni i jakieś gówno na paznokciu co w necie piszą że czerniak ....mam tysiące raków!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a ja juz sie naczytalam :( o rakach jajnikow, torbielach, miesniakach itp. Czy takie choroby sa wykrywalne przy zwyklym badaniu ginekologicznym?

 

-- 09 cze 2014, 21:27 --

 

Kakunia, dobrze napisane, "mam tysiace raków!!!", ja czuję sie podobnie, jak bym miala tysiace rakow, masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu ziarnica >? masz objawy ?

 

powiększone węzły na szyi, które nie dają mi spokoju, poczytaj moje wypowiedzi :) jak się nakręcam bardzo to nocne poty i tak dalej :) mam kilka objawów somatycznych, które są uważane przez dwóch lekarzy (mojego brata i Panią rodzinną) jako te, które powoduje nerwica :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam na szyii węzły i niestety także w dole nadobojczykowym w marcu wyskoczył twardy i bolesny powiększa się kiedy więcej ropy mi spływa;/ i oczywiście w pachwinie mam 4 z jednej strony! Niby miałam zapalenie jajnika o którym nie wiedziałam znaczy bolało itp...ale węzły nie znikają mało które maleją też od 2 msc zdarza mi się pocić w nocy noi ciągły kaszel i kłucie w klatce i już widzę jak mam tam powiększone węzły . Teraz jeszcze w końcu znalazłam to co mam na paznokciu Melanonychia!!!!! Może być to czerniak ja przysięgam że oczadzieje pewnego pięknego dnia! Dokałdnie takie pionowe prążki na razie widoczne jako szare ale kto wie co dalej będzie ;/

 

Co do węzłów to ja już nie mam siły , tutaj w Anglii ich nawet się nie dotyka bo po co !!!! A szkoda gadać;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm w sumie dowiedziałam się po fakcie w styczniu było tak że czułam jak boli mnie pęcherz...za chwilę bóle stawały się nie do wytrzymania i właśnie usadowił się z lewej strony ;/ cierpiałam 4 dni już myslałam że do lekarza pojadę ..... promieniowało do nogi , nerki i kręgosłupa ...brałam ketonale i furaginę i przeszło ..w kwietniu byłam w PL i tam na USG lekarka stwierdziła że mam jajnik z lewej strony pozapalny i pytała się czy mnie nie bolało jakiś czas temu. No i chyba to było to ...ale o ile pamiętam te węzły w pachwinie miałam jeszcze przed tymi bólami dwa są jak guzki ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi by się przydało iść do dermatologa , ginekologa, kardiochirurga, neurologa, chirurga, reumatologa , laryngologa , radiologa, onkologa ...pewnie jeszcze do kogoś ale wypadło mi z głowy mnie boli wszystko dosłownie ....nawet potrafią mnie wszystkie ścięgna czy też żyły na szyii boleć to dopiero masakra..jak mam owulacje to mam takie kłucia w pupie i szyjce ż eumieram 5 dni i tak zawsze, serce nawala, duszności mam tysiąc węzłów jeszcze jakieś gówn* na paznokciu co może wskazywać czerniaka ,...ja się zastrzelę ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wspolczuje Kakunia... tez mi sie wszystko sypie, caly organizm, a zaczelo sie od tarczycy i tak sie po kolei wszystko posypalo. lista lekarzy do odwiedzenia dosc okazała, ja mam podobna.

ale czerniak to nie objawia sie bolesnymi swedzacymi pieprzykami? jedna zmiana na paznokciu to chyba za malo zeby podejrzewac czerniaka, mialabys tez inne jakies objawy skórne, tak mi sie wydaje, ale nie znam sie, akurat raki sków skóry jeszcze nie przerabialam, i mam nadzieje ze nie bede musiala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez się tym nie przejmowałam aż dziś zobaczyłam dokałdnie takie same zmiany na paznokciu jakie mają ludzie na zdj ... identyczne ....i już mam dość czuję się słabo w tym momencie ;/ i wszystko standardowo boli już pewnie mam przerzuty dlatego ....jeszcze te węzły tyle wyczuwalnych usg mam 31 lipca nie wiem czy dotrzymam nerwowo ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×