Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co ,a ja jesli sie zmecze dostaje atakow leku;/ Tez zalezy od dnia,wiec niewiem czy ten seks tak dobrze na mnie wplywa hahaha.Moze jedynie chwilowo :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha :) czyli jednym slowem... seks lekarstwem na wszystko;p

 

a poza tym,to nei tylko Wy macie kiepski dzień..niby prawie nie boli..ale..właśnie jest to jedno alee... w szkole dziisja nie mogłam usiedzieć..mroczki moje przed oczami nie dawały mi spokoju!. ROZDRAŻNIENIE, ODREALNIENIE od rzeczywistości..masakraaa!

a poza tym mięsnię drgaja mi w rytm serca !oo matko! i co jeszcze;p;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo rozdrażniona jak coś mi dolega i nie mogę sprawdzić, czego to objaw... :/ Chociaż wiem, że to do niczego nie prowadzi i niczego nie da. Dziś natomiast wytrzymałam cały dzień praktycznie bez macania kulek - raz mi się zdarzyło ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

helołłłł jak Wasze samopoczucie Kochani :) ? ja byłam o 10 na aerobicu i jestem prawie jak nowo narodzona :great: biorąc pod uwagę moje wczorajsze problemy z niedowidzeniem, bólem głowy i "rakiem" dziś jest o niebo lepiej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej Monii :)

u mnie dzisiaj elegancko:)

postanowiłąm dziisja,że na miasto przejdę sie na pieszo, a nie tak jak zwykle autem..powiem Ci,że mnie równieź o niebo lepiej..zmeczyłam się strasznie, ale widok ludzi, i mysl o zakupach dodała mi skrzydeł;p zapomniałam na chwilę o wszystkim;p chyba częściej muszę chodzić pieszo ... ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja też czuję się nawet dobrze, wróciłam od chłopa i produkuję różne dyrdymałki na kiermasz :).

 

Sport z rana to jest dobra rzecz na wszelkie hipochondryczne dolegliwości, przynajmniej w moim wypadku, bo potem jakoś mam tyle energii, że nie mam nawet ochoty myśleć o rakach i innych śmiertelnych w skutkach przypadłościach :). A aerobic z rana to już W OGÓLE. Jak jeszcze studiowałam, to chodziłam co środę na 8 rano. Nigdy nie chciało mi się wstawać i przeklinałam w duchu te cholerne WF-y przed wyjściem, ale potem aż chciało się żyć :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi dniami filcowo-wyszywane broszki i kolczyki :). A co do zajmowania się, to ja dążę do założenia własnej działalności i właśnie czekam na ekipę remontową, która to ma zjawić się w poniedziałek. A potem będę musiała z kolegami zająć się układaniem podłogi i zacząć zarabiać :D.

A Ty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak to jest, ja ostatnio mam aż zbyt wiele tego wolnego czasu i praktycznie cały czas o tym myślę i ciągle się obmacuję w poszukiwaniu nowych śladów złowieszczych chorób. Najgorsze w tym wolnym czasie i wymyślaniu jest to, że najzwyklejszy objaw traktuję jako zwiastun czegoś okropnego i tak ostatnio jak miałam problem z mięśniami pleców, to przypisywałam sobie chore nerki, wątrobę, woreczek, a nawet atak wyrostka, który ulokował się tak, że boli na plecach. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRZERABIAŁAM JUŻ WSZYSTKO NERKI TEŻ.

 

A JA ZNÓW MAM PROBLEM Z OCZAMI BOLĄ, NIE POTRAFIĘ TEGO BÓLU OPISAĆ ALE MYSLĘ ŻE MOŻE TO BYĆ SKUTEK ZBYT SILNYCH OKULARÓW ?? MAM WRAŻENIE ŻE OKULISTA PRZEPISAŁ MI ZA SILNE ! ZROBIE PRZERWĘ OD NICH I ZOBACZYMY .

 

A NO I JESZCE MĘCZY MNIE UCISK POD OBOJCZYKAMI STRASZNE TO JEST ! MA WRAŻENIE ŻE TO ZAWAŁ :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moją uwagę skupiają natomiast tylko te obojczykowe :D. Nie wiem jak pod pachami, nic tam nie czuję, w pachwinach mam kulki, ale cóż to jest przy obojczykach :D. Pamiętam, jak miałam zapalenie jajników, to węzły pachwinowe urosły mi do rozmiarów chyba piłki tenisowej :D nie mogłam nawet założyć spodni, bo wystawały mi dwie kule. Teraz w tych miejscach mam ok. centymetrowe twarde kuleczki :). A to było 7 lat temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monii, Czyli kolezanka po fachu:) Pracowalam 3 lata w Salonie Kosmetycznym w Polsce:)Niestety teraz nie pracuje w zawodzie i to tez mnie dobija;/ Trzeba bylo w kraju siedziec,a nie ,,lazikowac'' po Swiecie:)Zreszta roznie to bywa.Jedni zostali i ,,bieduja'',drudzy mieli wiecej szczescia.Choc najczesciej niestety Ci pierwsi stanowia wiekszosc.Fajnie dziewczny,ze macie jakas pasje i do czegos dazycie.Zazdroszcze determinacji:)

Wezelkami nie martwie sie wogole,poza obojczykowymi;/ Chyba sama sobie je wytne blleeee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochani, pozdro dla wszystkich :)) Ja mam teraz leciutki wkręt na choroby mięśni i nerwów, wczoraj jak wlazłam po schodach na 3-cie piętro to prawie się nie mogłam ruszać i zaraz przypomniał mi się film o lasce ze SLA, tam była taka scena,że ona wchodzi po schodach i jest umordowana jak by na Annapurnę wlazła. Poza tym pewnie każdy ma takie coś czasami,że mu drga powieka, to się nazywa fascykulacja i ja ostatnio mam to w różnych innych miejscach,a to mi drgnie w przedramieniu, a to na tyłku a to jeszcze gdzieś...Ale na razie jeszcze nie jestem za bardzo wkręcona w temat :) Pozdrawiam wszystkich mocno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym pewnie każdy ma takie coś czasami,że mu drga powieka, to się nazywa fascykulacja i ja ostatnio mam to w różnych innych miejscach,a to mi drgnie w przedramieniu, a to na tyłku a to jeszcze gdzieś...

 

Mi wczoraj zadek właśnie latał ;P Lewy pośladek konkretnie, dość śmieszne odczucie ;)

 

U mnie chwilowo spokój, tzn. niczego nowego sobie nie wymyśliłam i nawet przestałam się macać po gębie po zażyciu Ibupromu (co jeszcze 2 tygodnie temu było normą, tak samo jak oglądanie rąk i wyszukiwanie pierwszych oznak złuszczania naskórka). Postanowiłam wziąć się za siebie i zrobić od a do z badania związane z dolegliwościami pokarmowymi i odczepić się od nich. Wszystko wskazuje na to, że mam zwykłą przypadłość nazywaną "zespół jelita drażliwego", pod którą podciągam sobie najgorsze choróbska świata. Może jak zrobię badania, to się od nich odwalę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kirian, ja mam zespół jelita drażliwego ale zanim się to okazało to wkręcałam sobie raka jelita :)W końcu dałam se zrobić kolonoskopię i okazało się że nic tam nie ma- tylko wspomniany zespół (kurde, fajna nazwa dla kapeli) :)) :)) Lekarz mi powiedział (a miałam wtedy lat 29, czyli było to 5 lat temu),że w całej swojej karierze chirurga spotkał się tylko raz z nowotworem jelita u osoby przed 30-ką i że był to dla niego dziwny wyjątek :)

A co z Twoją gębą, złuszczaniem naskórka i Ibupromem, bo chyba przeoczyłam? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też tak czasem drga powieka, albo policzek :). Ale tego akurat nigdy nie traktowałam jako jakiegoś złego znaku.

 

 

Tak na marginesie to właśnie przeczytałam, że jeden z moich ulubionych aktorów - Maciej Kozłowski - zmarł dziś w nocy... Sytuacja w której czyta się o ludziach przegrywających z chorobą sprawia, że jeszcze bardziej zaczynam martwić się o swoje zdrowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×