Skocz do zawartości
Nerwica.com

Seks


tomaczyk

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, przy mojej anhedonii nawet najbardziej gorąca "laska" nie zapewniła by mi pewnie orgazmu. Nie mam jednak doświadczenia w temacie, a interesuje mnie z gruntu naukowo-filozoficznego. Co możecie powiedzieć o orgazmie pod kątem odmienionej świadomości, jak byście umieścili ten stan w ramach jakiegoś światopoglądu. Czy jest to na tyle intensywne, że może zmienić jakoś nastawienie do życia? Przez moje nihilistyczne podejście do życia nie miałem nigdy dziewczyny a zabawa samemu nie dostarcza tyle wrażeń, nie ma stymulacji psychicznej przede wszystkim. O tym że przyjemność z seksu jest jakby "owocem zakazanym" świadczy chociażby fakt że ponoć 80% kobiet nie doświadczyło nigdy pełnego orgazmu. Nie będę więcej pisał, niech ktoś tylko mnie oświeci w tym temacie w bardziej inteligenty sposób. Kiedyś może będę mógł sam się przekonać, a na razie bardziej od samej ciekawości pcha mnie to tego "deficyt poznawczy". :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno kazdy orgazm zwieksza o ilesc tam tysiecznych procent poziom swiadomosci. Wyliczono ze przy 2456 orgazmach stajesz sie istota o zmienionym DNA. Potrafisz czytac w myslach, masz duze czarne oczy i nawet mozliwa jest zdolnosc teleportacjii do innych wzglednie bliskich galaktyk. Od sily osobowosci zalezy ilosc lat swietlnych mozliwych do przebycia przy pomocy teleportacjii. Podobno rekordzista "pofrunal" tak daleko ze nawet teleskop hubble'a tam nie siega. Wiec wniosek jeden ...bierzmy sie ostro za walenie konia. Oj walmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek i szympans posiadają 98% wspólnego kodu DNA, DNA szympansów od człowieka różni się zaledwie 2%.

Mysz posiada prawie taki sam komplet genów jak człowiek- genom myszy jest niemalże identyczny jak genom człowieka.

Natomiast pod względem anatomicznym, fizjologicznie najbardziej do człowieka zbliżona jest świnia. Tutaj ciekawostka- orgazm wieprza trwa od 30 do 50 minut. Wypada zapytać- dlaczego mężczyźni akurat tej cechy nie mają wspólnej ze świniami? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtem wpadła świnia zirytowana.

„To w błocie byłam dobra dla pana?

W błocie, w kałuży i nawet w bagnie,

A teraz pan mnie porzucić pragnie?

Niech pan pomyśli: co pan wyczynia?”

Odrzecze bocian: „Wiem, jestem świnia!”

„Kto z kim przestaje, takim się staje”.

Rzekł. I odleciał w dalekie kraje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nawet starałem sie uchwycić ten moment - ale nie da się

Jak uchwycić? Rozjaśnij .

To nie wiesz czy to przeżywasz? :shock:

 

Przeżywać dłużej znaczy się. Być w tym stanie dłużej.

 

-- 26 kwi 2013, 13:36 --

 

No właśnie, przy mojej anhedonii nawet najbardziej gorąca "laska" nie zapewniła by mi pewnie orgazmu. Nie mam jednak doświadczenia w temacie

 

Więc na jakiej podstawie wyciągasz te wnioski??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nawet starałem sie uchwycić ten moment - ale nie da się

Jak uchwycić? Rozjaśnij .

To nie wiesz czy to przeżywasz? :shock:

 

Przeżywać dłużej znaczy się. Być w tym stanie dłużej.

 

Obawiam się, że nie przeskoczysz, narzuconych odgórnie przez naturę, fizjologicznych uwarunkowań i ograniczeń jakimi obarczony jest męski orgazm. Może nieco pomóc bliższe przyjrzenie się przyjmowanym medykamentom i swojemu trybowi życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj ciekawostka- orgazm wieprza trwa od 30 do 50 minut.

Nikt tego nie sprawdził ,ale jestem pewny ,że orgazm wieprza daleki jest ( pod względem jakości , intensywności ) od orgazmu ludzkiego. Gdyby było inaczej i świniak miałby tak samo odczuwać i tak dłuuuugo jak człowiek,,,rozleciała by się świnia na części , serce by jej wybuchło,wylew gwarantowany( i co ja bym jutro jadł na obiad? ;) Z drugiej strony -tak sobie tylko myślę- może faktycznie dobry Pan Bóg dał w nagrodę świni taki rarytas ,za to że się stała pokarmem dla ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc na jakiej podstawie wyciągasz te wnioski??

Na takiej że najpierw trzeba mieć tzw. popęd seksualny. Po pierwsze leki osłabiają, po drugie blokady psychiczne, a po trzecie sama depresja. Stąd wyciągam wnioski.

 

-- 27 kwi 2013, 04:33 --

 

No, a wracając do nieco złośliwej wypowiedzi w odpowiedzi na moje pytanie. Pytałem, bo gdzieś przeżycia seksualne zostały potraktowane jako osobna kategoria stanu świadomości w pewnej książce. Również stanowią obszar zainteresowania niektórych systemów religijnych, jako ścieżka samodoskonalenia. Dla mnie prawdziwe szczęście to nie jakieś odczucia typu przyjemność z dobrego obiadu (w moim przypadku szpinak :smile: ) raczej sposób widzenia świata. Jako osoba o psychotycznych skłonnościach, pojęcie odmiennego stanu świadomości nie jest mi obce. No i stąd pytanie czy można waszym zdaniem w ten sposób na chwilę się oderwać od szarej rzeczywistości. Ale już wyciągnąłem wnioski, no chyba że chcecie coś dodać jeszcze. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Obawiam się, że nie przeskoczysz, narzuconych odgórnie przez naturę, fizjologicznych uwarunkowań i ograniczeń jakimi obarczony jest męski orgazm." - mam tego świadomość, dlatego nie mam z tym problemu :) Medykamentów nie biorę więc nie wiem jaki maja wpływ na organizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, podobno starożytni Chińczycy posiedli te sztukę, bo wierzyli ze sperma zawiera energie życiowa CHI i nie chcieli jej tracić w czasie seksu. Ale bliżej nic nie wiem na ten temat, pewnie zeby to opanować trzeba spędzic lata na szkoleniu w klasztorze Shao Lin :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×