Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica a wojsko


marlow

Rekomendowane odpowiedzi

Mikołaj pisze w ...ciekawy tak to nazwę sposób,ale nie zapominajcie,ze tez ma nerwice,szuka tu pomocy itp. ja staram sie go zrozumieć! a co do "dzia" to juz mi weszło do uzytku. :D:D:D Wczoraj mój chłopak przyniósł herbatkę,a ja do niego "DZIA" :D:D mi sie podoba :D wogle mam ostatnio super humor. ola przysłała mi mnóstwo materiałów o nerwicy wiec ide się dokształcać(drań! dobrze mi idą te wariacje na temat wku,nie? ;) ).ale juz konczę,bo cały czas mam wyrzuty,ze nie na temat! pozdrawiam wszystkich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj pisze w ...ciekawy tak to nazwę sposób,ale nie zapominajcie,ze tez ma nerwice,szuka tu pomocy itp. ja staram sie go zrozumieć! a co do "dzia" to juz mi weszło do uzytku. :D:D:D Wczoraj mój chłopak przyniósł herbatkę,a ja do niego "DZIA" :D:D mi sie podoba :D wogle mam ostatnio super humor. ola przysłała mi mnóstwo materiałów o nerwicy wiec ide się dokształcać(drań! dobrze mi idą te wariacje na temat wku,nie? ;) ).ale juz konczę,bo cały czas mam wyrzuty,ze nie na temat! pozdrawiam wszystkich :D

 

No to tak trzymać z tym super humorem ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj pisze w ...ciekawy tak to nazwę sposób,ale nie zapominajcie,ze tez ma nerwice,szuka tu pomocy itp. ja staram sie go zrozumieć! a co do "dzia" to juz mi weszło do uzytku. :D:D:D Wczoraj mój chłopak przyniósł herbatkę,a ja do niego "DZIA" :D:D mi sie podoba :D wogle mam ostatnio super humor. ola przysłała mi mnóstwo materiałów o nerwicy wiec ide się dokształcać(drań! dobrze mi idą te wariacje na temat wku,nie? ;) ).ale juz konczę,bo cały czas mam wyrzuty,ze nie na temat! pozdrawiam wszystkich :D

 

No to tak trzymać z tym super humorem ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak się ma bycie chorym na fobie spoleczna/psychozy do faktu bycia powołanym na komisje wojskową? Mogę liczyć w tym przypadku na kategorię D? Lekarz psychiatra wypisze mi jakiś "papier"?

 

Chorobę u siebie podejrzewam od dawna, prawdopodobnie wywołała ją jaranie na opór oraz amfa. Problem w tym, że wizytę u psychiatry mam godzinę po komisji wojskowej. Nie wiem czy mam coś wspominać na komisji o tym czy co.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój drogi Noname!

Drań cię dobrze odsyła, ale zanim tam pójdziesz to moge ci powiedziec że od 1 stycznia 2006 są nowe przepisy, które mówią ze poborowy który został powołany do wojska ma prawo poprosic komendanta żeby ten wysłał go spowrotem na komisję i tam przedstawia dowody swojej choroby, jezeli komisja je rozpatrzy pozytywnie to może dostac kategorię "niezdolny czasowo " lub "D"

tak więc teraz możesz albo iść prywatnie do psychiatry albo wziąść zaświadzenie że jesteś zarejestrowany do tego lekarza i przedstawić na komisji.

 

ale uważam że to bez sensu--tracisz bardzo wiele, bo nigdy nie bedziesz mógł pracować w żadnej pracy mundurowej, , ta kategoria zostanie ci do końca życia, nie da się jej juz zmienic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł. Póki co i tak mnie nie wezmą bo się uczę. Na prywatnego mnie nie stać, pozatym to bez sensu, prywatny mnie będzie faszerował lekami, pójde do publicznego, a ten każe brać inne leki. Przeczekam. Na razie jem hydroksyzynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×