Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przystojny czy brzydal


boj2011

Rekomendowane odpowiedzi

Co ta cała dyskusja ma sie do pytania autora?

 

 

Powiedzieliście mu żeby się tak nie przejmował swoim wyglądem.

 

Że laski nie lubią desperatów, a on na takiego wygląda.

 

Do tego, że każda laska ma inny gust, każda woli innego mężczyzne.

 

Również żeby nie uważał sie za najważniejszego na świecie,

bo nie każda laska musi nawet na niego uwage zwrócić

w tym przykładowym autobusie.

 

Racją jest też żeby się wziął i poszedł na jakieś imprezy,

do klubu i tam sb poruchał jak czuje się niedowartościowany

na pewno poznasz wiele różnych, nowych dziewczyn

również zainteresowanych twoją osobą.

---------------------------------------------------------------------------

 

A jesli autor nie ma pytań, to nie róbcie OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zgadzam sie że piekno jest pojeciem wzglednym i z tym co napisała Candy14, że nie jest ładne to co ładne tylko to co sie komu podoba, bo są samochody czy to laski czy meni którzy robią wrażenie na każdym, przynajmiej dotyczy to mężczyzn (jak wiemy ładni mężczyźni sie kobietom nie podobają)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zgadzam sie że piekno jest pojeciem względnym i z tym co napisała Candy14, że nie jest ładne to co ładne tylko to co sie komu podoba, bo są samochody czy to laski czy meni którzy robią wrażenie na każdym, przynajmniej dotyczy to mężczyzn (jak wiemy ładni mężczyźni sie kobietom nie podobają)

 

To co ty mówisz, to są laski Sexowne, na widok których po prostu facetom od razu staje,

a z pięknem to nie ma nic wspólnegojednak po mimo tego znalazł by się jakiś ewenement,

któremy by się nie podniecił. Odnośnie samochodów to też nie masz racji

jedni wolą hot "rody" inni american muscle znowu ktoś inny woli sportowe nowoczesne,

wiadomo nikt nie przejdzie obojętnie obok jakiegoś ferrari ale niektórzy woleli by chevroleta

chevelle 1969r. :] albo Bentley'a 4. A niektórzy jeszcze wola auta typu land rover, hummer.

 

Ja na przykład za takim ostatnim się wiadomo obejrze, ale w sumie to bym specjalnie nie chciał,

no chyba że już nie miał bym co robic z kasą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja myślę że większości i tak podoba się to co większości, społeczeństwo mówi brzydki men to i ja powiem brzydki, społeczeńśtwo powie samochód fajny to i mi będzie się podobał

 

 

Na szczęście jest jeszcze parę osób w naszym społeczeństwie, które umieją myśleć same za siebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dawno mnie u Was nie było.

 

A piszę bo dalej mam ten problem. Idąc ulicą mijam te roznegliżowane ładne dziewczyny, a one nawet na mnie nie spojrzą. To jest tak, iż mijając je zwracam na nie uwagę, spoglądam na nie, a dziewczyny nie raczą mnie nawet obdarzyć krótkim spojrzeniem. A nawet jeśli to zrobią, po sekundzie wzrok swój kierują gdzie indziej. Wtedy czuję przykrość i odrzucenie. Rośnie we mnie frustracja i to, że jestem tak perfidnie olewany przez dziewczyny.

 

A innym razem jest tak, iż kilka dziewczyn się spojrzy, wręcz zjada mnie spojrzeniem, wówczas czuję się inaczej, lepiej, bardziej wierzę w siebie.

 

Skoro w ciągu paru minut może się zdarzyć tak, że parę dziewczyn zwróci na mnie uwagę, dlaczego innym razem wszystkie mnie tak bezczelnie ignorują?

 

Ja nie wiem co mam o sobie myśleć. Czy jestem atrakcyjny, czy nie.

Byłem przez ponad rok z pewną dziewczyną, która mówiła mi, że jestem ładny, lubiłem gdy mówiła mi komplementy.

 

Jednak dalej mnie to boli, że kiedy gdzieś idę i mijam dziesiątki kobiet zdarza się, że one mnie ignorują. Nawet przez moment nie spojrzą.

 

Zaś kiedy np siedzę na ławce i poje wodę, przechodzi obok dziewczyna, która wyraźnie się na mnie patrzy i ogląda się.

 

W przeszłości doświadczyłem przykrości ze strony dziewczyn. Gdy chodziłem jeszcze do szkoły średniej dziewczyny robiły sobie ze mnie żarty, jak np zmieniłem fryzurę leciały teksty "o jaki przystojniak hahahaha może będziesz kiedyś za 100 lat", albo mówiły że jestem brzydki, dziwiły się jak mogę umawiać się z jakąś dziewczyną skoro taki brzydal ze mnie.

 

Parę tygodni temu miałem dziwną sytuację, rozmawiałem z kolegą na mieście i obok przeszły dwie dziewczyny. Spojrzałem się na jedną z nich i utrzymałem przez chwilę kontakt wzrokowy. Byłem zadowolony z przebiegu tej sytuacji, ale po chwili dziewczyna przerwała kontakt wzrokowy i złośliwie się uśmiechnęła. Po czym po chwili odwróciła się i śmiała się, nie że uśmiechała, tylko się śmiała. Kolega powiedział, że te dziewczyny mnie zbrechały.

 

No i nie rozumiem, dlaczego ktoś miałby mnie zbrechać? Niby tłumaczę sobie, że dziewczyna się tylko uśmiechnęła i chciała zwrócić na siebie moją uwagę, aczkolwiek to nie był uśmiech, tylko perfidne śmianie się.

 

A innym razem siedziałem sobie na ławce, przechodziła bardzo ładna dziewczyna, z którą utrzymałem kontakt wzrokowy. Uśmiechnęła się, powiedziałem jej cześć, a ona mi odpowiedziała. Powinienem wtedy do niej zagadać, ale bałem się, że jednak się jej nie spodobam.

 

Innym razem w supermarkecie, co chwila spoglądaliśmy na siebie, tzn ja i pewna dziewczyna, była zainteresowana. Wtedy poczułem się, że jestem atrakcyjny, bo dziewczyna zwraca na mnie uwagę.

 

Potem kiedy wyszedłem na miasto, a żadna z dziewczyn na mnie nie spojrzała, to zmieniłem zdanie. Dlatego nie wiem co o sobie myśleć.

 

Chcę sobie znaleźć dziewczynę, tylko że nie będąc atrakcyjny utrudnia mi to zadanie, a będąc atrakcyjny to znajdę sobie z palcem wiecie gdzie

 

Oczywiście miałem w swoim życiu trochę dziewczyn, ale zawsze kończyło się to rozczarowaniem i to przez zerwanie, zdradę ze strony dziewczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopcy nie muszą byc ładni tylko muszą być produktywni i wydajni.nie darmo o nas mówi sie brzydka płeć.
jak to jest, że kobiety muszą się malować, żeby jakoś wyglądać, a mężczyźni rzekomo są płcią brzydką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopcy nie muszą byc ładni tylko muszą być produktywni i wydajni.nie darmo o nas mówi sie brzydka płeć.
jak to jest, że kobiety muszą się malować, żeby jakoś wyglądać, a mężczyźni rzekomo są płcią brzydką?

niema brzydkich mężczyzn.są tylko biedni i chorzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×