Skocz do zawartości
Nerwica.com

TEMAZEPAM (Signopam, Teseda)


mana

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, brałam nasennie. Działanie podobne do Estazolamu. Bardzo szybko rośnie tolerancja i generalnie nie jest to najlepsze benzo, bo ma bardzo krótki okres półtrwania, a tym samym większe ryzyko uzależnienia. Mnie to przepisał lekarz ok. 80-letni parę lat temu ;) Na lęki nie próbowałam :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pytanie dostalem od lekarza do doraznego stosowania Signopam.Wziołem wczoraj wieczorem 10mg i po 30 minutach normalnie tak podzialo to na mnie jak tabletka nasenna,dziwne co nie? taka mala dawka? a nastepna sprawa ile ten lek dziala i jak go brac najlepiej zeby sie nie uzaleznic? i jak z alkoholem jesli np wypilem wieczorem 8 piw to z rana na kaca idzie sobie go wziosc ? albo np jak wziołem 10mg wieczorem to za ile godzin moge pic alkohol? Chodzi oto ze przerwalem ssri,i nie biore nic lekow,i jade nad morze i bede spozywal alko i mam doraznie benzo tylko.A jak przyjade zero alko i znow leczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie że krótki okres działania moze być lepszy tylko trzeba brac doraźnie, relanium ma długi okres i uzależnia, długi okres oznacza, że lek jest w organiźmnie non stop więc .... sie kumuluje ale tak woóle to wszystkie bezno uzależniają mocno czy krótko czy długo działające

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy benzo sie nie pije. Koniec kropka. Patrząc po okresie półtrwania to myślę, że 24h przerwy to minimum. Jak będziesz pił w trakcie brania, np. po 2 godzinach to albo Cie zetnie, że walniesz w kime na kilka godzin, albo dostaniesz szajby (jak w moim przypadku) i załapiesz agresora jakiego w życiu nie doświadczyłeś, a po alkoholu zawsze byłem miły i kochany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie temazepam świetnie spisuje się nasennie. Działania przeciwlękowego nie odczułem, jednak dzięki niemu spałem 7h bez przerwy i wstałem zupełnie przytomny do pracy. Dostałem go od lekarza na bardzo silne lęki nocne i bezsenność z tym związaną wraz z ryzykiem popełnienia samobójstwa w nocy. I działa znakomicie. Po jego wzięciu nie pamiętam nic z lęku. Żadne inne benzo nie działało na mnie tak dobrze, a brałem wcześniej alprazolam, lorazepam i klorazepan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.03.2015 o 21:22, Arasha napisał:

Tak, brałam nasennie. Działanie podobne do Estazolamu. Bardzo szybko rośnie tolerancja i generalnie nie jest to najlepsze benzo, bo ma bardzo krótki okres półtrwania

Objawiciel Mesjasz Pan Się Nam Zbawił i Prawdę powiada. Bardzo krótki okres półtrwania to ma Midazolam nieuku jeden, dlatego sporo osób dających w kabel gloryfikuje ten związek poprzez prawie natychmiastowe wejście... Temazepam, pomimo mocnego, wielokrotniej silniejszego wiązania od innych, znanych benzodiazepin ze specyficzną podjednostką GABA, wciąż daje dupy pomimo zastosowania kilkukrotności dawek. To jest benzo co najwyżej do usypiania komarów, ażeby nie brzęczały w nocy.

 

Estazolam poprzez trochę dłuższy czas półtrwania utrzyma was w stanie snu, a po wybudzeniu będzie otoczeni jeszcze lekką, przyjemną, mgiełką, a nie jak to niektórzy piszą "zamułką", jakby wstali na kacu i nie wiedzieli co ze sobą zrobić ^^. W razie również problemów ze snem, zbyt krótkim jego czasem oraz zbyt częstszym wybudzaniem, polecam - Nitrazepam TZF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×