Skocz do zawartości
Nerwica.com

zakochałem się :):):):):):):):)tak to czuje


Gość depresyjny21lat

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jazda, ale nie potępiajcie go, każdy inaczej przeżywa swoje życie i smutki, najważniejsze, że przestał myśleć o śmierci, pewnie potrzebuje bliskości zwłaszcza teraz. A czy to miłość, czas pokaże... Cieszę się, mimo wszystko. Mimo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka

Myślisz ze ja pogodziłem się z tym faktem, nie, nie umiem z tym normalnie funkcjonować, ciągle to tkwi w mojej glowie , nie wiem moze sam siebie oszukuje ze to cos wielkie bo bo teskno mi za nia. Swiat jest tak niesprawiedliwy. Powiedz sama moze powinienem zyc w żałobie?? W samotności i patrzeć na świat jak na wiezienie, żyć w stanie zawieszenia w nieważkość, istnieć bez sensu zycia az do obłędu. Nie zrozumiecie mnie, nie doświadczyliście tego dramatu, nie wiecie jak to jest tracić kogoś, czuć totalna pustkę życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czad, 4 miesiące to szmat czasu...... :roll:

Żeby było jasne, nikt nie każe tu nikomu trwać w wiecznej żałobie ale wybacz, 4 miesiące to pierdnięcie, ja dłużej za swoim zwierzakiem płakałam...........

 

słuszna uwaga linka mnie i większości użytkowników forum też bardzo to dziwi i niemiło się to czyta :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam nie wiem co ja robię, mam teraz wyrzuty sumienia ze ja skrzywdziłem, przekreśliłem, strasznie mnie to dręczy :cry:

tak bardzo chcial bym cofnąć czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyy no przpraszam, najpierw chłopak zakłada trzy konta z których równocześnie pisze na forum, na jednym że zginęła mu dziewczyna, na drugim ( z tego samego IP) komplementuje inne użytkowniczki i pisze jakby się nic nie stało, teraz nagle to ...... :roll:

Może było to ostre ale prawdziwe ....... ja rozumiem, każdy przeżywa żałobę w inny sposób ale ten jest co najmniej dziwny....... i cała ta historia jest moim zdaniem mocno podejrzana....

 

Nie zrozumiecie mnie, nie doświadczyliście tego dramatu, nie wiecie jak to jest tracić kogoś, czuć totalna pustkę życia.

Zaufaj mi, nie tylko Ty tutaj straciłeś kogoś bliskiego.....

 

-- Pn maja 21, 2012 11:39 am --

 

depresyjny21lat, czasu nie cofniesz w żaden sposób, ale Ty popadasz z depresji w euforię ....a to nikomu nie służy, radzę się uspokoić i spróbować znaleźć złoty środek, trochę równowagi w życiu..... może wizyta u terapeuty by pomogła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyy no przpraszam, najpierw chłopak zakłada trzy konta z których równocześnie pisze na forum, na jednym że zginęła mu dziewczyna, na drugim ( z tego samego IP) komplementuje inne użytkowniczki i pisze jakby się nic nie stało, teraz nagle to ...... :roll:

Może było to ostre ale prawdziwe ....... ja rozumiem, każdy przeżywa żałobę w inny sposób ale ten jest co najmniej dziwny....... i cała ta historia jest moim zdaniem mocno podejrzana....

 

Nie zrozumiecie mnie, nie doświadczyliście tego dramatu, nie wiecie jak to jest tracić kogoś, czuć totalna pustkę życia.

Zaufaj mi, nie tylko Ty tutaj straciłeś kogoś bliskiego.....

 

-- Pn maja 21, 2012 11:39 am --

 

depresyjny21lat, czasu nie cofniesz w żaden sposób, ale Ty popadasz z depresji w euforię ....a to nikomu nie służy, radzę się uspokoić i spróbować znaleźć złoty środek, trochę równowagi w życiu..... może wizyta u terapeuty by pomogła?

linka Ci mądrze napisała, bo wg mnie też cała ta sytuacja jest dosyć dziwna i nagle taka euforia, poza tym 3 rózne konta, i każdy na inny temat, najlepszy jest ten o chwaleniu innych forumowiczek, kiedy dziewczyna lezy w grobie:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×