Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.


Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

Michuj, :great:

 

-- 31 sie 2012, 11:16 --

 

Kochani, dbający i liczący kalorie...

Wtrącę kilka zdań. Z autopsji. Aby wspomóc organizm, a właściwie wątrobę, która jest obciążona różnego rodzaju "truciznami", jak leki, konserwanty itp rzeczy, warto zażywać codziennie łyżeczkę ostropestu plamistego, mielonego lub w ziarnach. Oto link dla zainteresowanych:

 

http://ostropestplamisty.eu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, dobrze Ci idzie tylko nie jedz za mało żebyś się źle nie czuła :nono:

 

ja wczoraj

Ś: jogobella lightx2

obiad: ryż z sosem seczuańskim i piersią z kurczaka

K: jogobella

 

ok. 1000kcal bo na obiad się nawpieprzałam :hide: ale spodnie mam luźniejsze więc może są jakieś efekty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, chudzineczko Ty glaszcze.gif nie zniknij. :P

 

dominika92, dostałam bombonierkę, więc trochę kalorii przybędzie :mrgreen: poza tym dzis mam dzień luzu. (mam ochotę na cheetosy ketchupowe . własnie M poszedł po zakupy :mhm: )

 

-- 01 wrz 2012, 12:13 --

 

bretta, hahaha, przebywając z chłopakiem nie da się być na diecie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, nie oglądałam Twoich wcześniejszych wpisów, ale z ostatniego wynika, że jest zbyt mało. To nie jest dobry pomysł na schudnięcie.

 

Delikatnie napisane, że to nie jest dobry pomysł na schudnięcie.

A tak po za tym, być na "diecie" i zjeść na raz (jako posiłek?) całą czekoladę dla mnie to jest żałosne i nie do pojęcia. Dominika92, ty to nazywasz dietą? Krzyż na drogę. Ograniczasz kalorie jak możesz (za skromne posiłki, efekt jojo gwarantowany), ale na czekoladę sobie pozwalasz, gratulacje. To jest pseudo-dieta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

madlen92, nie tak ostro. Wielu ludzi nie wie jak się zdrowo odżywiać i że dieta wcale nie polega na jedzeniu listka sałaty dziennie. Tu trzeba tłumaczyć, a nie karcić.

A jedzenie czekolady (w rozsądnych ilościach) nie jest wg mnie głupie, bo dieta to ma być nowy styl życia, zdrowego życia, a ja np. nie wyobrażam sobie nie jedzenia słodyczy do końca życia. Tylko jak pisałam, trzeba zachować rozsądek i zjedzenie czekolady na raz nie jest dobre, ale wydaje mi się, że dominika92 zdaje sobie z tego sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

madlen92, czekolada nie była jako posiłek. Wyluzuj trochę. Nikt nie pisał, że jest to zdrowe. Ale jestem człowiekiem, czasem się zdarza. Nie wiedziałam że to taki grzech. :o Jeśli chodzi o dietę to pewnie i duży, ale trudno, miałam czekoladowy głód, nie wierzę, że tylko mi się to zdarzyło w życiu. ;) Nie rozumiem skąd ten atak? Owszem jest to pseudo-dieta, bo nie jestem na żadnej specjalistycznej diecie i masz rację, nie trzymam się ściśle zasad, ale to dlatego że chce schudnąć 3 kg a nie 20 więc bez przesady. A ograniczanie posiłków nie jest specjalnie. Wyżyj proszę gdzie indziej swoje frustracje, nie na mnie. :)

 

Bardzo rzadko jem słodycze, więc jeśli raz zjadłam czekoladę na raz, to nic mi nie będzie, nie wpadajmy w paranoję. Ale niech będzie, że jestem żałosna itp. Może być i tak.

 

klamczucha_88, dlaczego mało? Staram się jeść mniej a częściej..Obiady mam zawsze duże..Ale być może masz rację, powinnam więcej jeść na śniadanie. :)

 

-- 01 wrz 2012, 16:36 --

 

Tylko jak pisałam, trzeba zachować rozsądek i zjedzenie czekolady na raz nie jest dobre, ale wydaje mi się, że dominika92 zdaje sobie z tego sprawę.

 

Pewnie,że zdrowe nie jest, jak nic w dużych ilościach...ale też nie uwierzę, że nikomu się to nigdy nie zdarzyło. Jeśli ktoś co tydzień wsuwa całą czekoladę na raz, to pewnie, ale jak raz w roku się zdarzy, to nie popadajmy w paranoję, że to taki grzech. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, udowodniono, że najlepszym sposobem na schudnięcie jest jedzenie 4,5 posiłków dziennie. Dobrze piszesz, chodzi o to, aby jeść częściej, ale mniej, ale ja akurat trafiłam na takie menu:

Ś: jogobella lightx2

obiad: ryż z sosem seczuańskim i piersią z kurczaka

K: jogobella

Mamy więc tylko 3 posiłki i w dodatku kiepskie jakościowo. Staraj się jeść więcej warzyw, zamiast jogurtów owocowych jedz naturalne owoce, a jeśli wybierasz jogurt naturalny to np. jako dodatek do pomidorów, sałatek itp. Głównie chodzi o to, żeby organizm przyzwyczajać do jedzenia warzyw, a ich możemy naprawdę dużo jeść. Skutek jest taki, że jesz dużo, więc nie jesteś głodna, mniejsze prawdopodobieństwo grzeszków i w dodatku zdrowo. Poza tym możesz dorzucić pełnoziarniste pieczywko i do tego ok. 1,5-2 l wody. Dla Ciebie, jeśli chcesz schudnąć tylko 3 kg, to w ogóle nie powinnaś stosować diety redukcyjnej, ale jeść tyle ile wynosi Twoje zapotrzebowanie energetyczne i po prostu ćwiczyć trochę. Pomoże to nie tylko na sylwetkę, ale także poprawi humor, dzięki naturalnemu wydzielaniu się endorfin, których pewnie Ci brakuje, skoro masz chętki na czekoladę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to niby wszystko wiem..ale w praktyce nie jest to niestety takie proste. Niby nie stwierdzono mi oficjalnie zaburzeń odżywiania, ale coś tam jest..być może podświadomie zmniejszam te posiłki. :) Wody dużo piję. Staram się żeby to było racjonalne, być może muszę powiedzieć chłopakowi by bardziej mnie pilnował. Ale dziś np. zrobiłam sobie pierś z kurczaka na obiad bez tłuszczu a do tego sałata lodowa z pomidorami. Pycha i zdrowe. :) Wody oczywiście dużo piję.

Postaram się wobec tego jeść więcej na śniadania. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, ja też wymądrzam się tutaj i teoretyzuję, a sama się tego nie trzymam i wyczyniam takie głupoty, że ho ho. Także doskonale Cię rozumiem. Ważne żeby starać się i próbować trzymać się tych zasad. Myślę, że u Ciebie na początek większe śniadanie, a potem małymi kroczkami do celu, który sobie nałożysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×