Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.


Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj - Tydzień 1 Dzień 1:

 

Śniadanie: musli, kanapki z pastą z łososia

Obiad: orgazm kulinarny-naleśniki z fetą, szpinakiem+sos czosnkowy

Kolacja: twaróg ze szczypiorem, pomidorem, sun bitesy, mountain dew

 

Dzisiaj - Tydzień 1 Dzień 2:

 

Śniadanie: musli, świeży sok-jabłko, marchew, pomarańcza

Obiad: kotlet z indyka, ziemniory, kapusta, surówka

Kolacja: pasta jajeczna z pomodoro i szczypiorem, grzanki, pomidor

 

Waga:96kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed zamążpójściem ważyłam do 75 kg ..wtedy myślałam iż jestem gruba..ale w porównaniu z obecnym stanem, wtedy byłam szczęśliwą osobą..Zaczęłam jeść też na tle nerwowym..nieudane małżeństwo ,alkoholizm męża ,zdrady.Teraz wiem,że jest to zaburzenie żywienia..

Próbowałam wielu diet, nawet bulimii( ale nie umiem wymiotować na zawołanie)..Po lekach wspomagających typu Adipex , Meridia,..nawet schudłam sporo ,ale niestety efekt jo-jo mnie zabił..Fizycznie i psychicznie.

W tej chwili zaczęłam zrzucać kilogramy z głową. Przede wszystkim od rozwodu, psychoterapii rodzinnej ( ja i dzieci), pracy nad sobą, oraz z pomocą finansową mojej siostry ( herbalife). Znam osoby, które na tej diecie schudły po 30 kg, więc i ja się zdecydowałam. Już widać pierwsze efekty i wreszcie nabrałam nadziei ,że tym razem się uda i jeszcze będę laską..będę się dobrze czuła sama ze sobą: ) Mam opiekunkę, której codziennie zdaję raport co jadłam, ile piłam ..Jeszcze tylko muszę przekonać się do ruchu, ale spokojnie..dam radę ,wiem to.

Ciszę się,że jest tu taki wątek. Najważniejsze w zrzucaniu wagi jest wsparcie psychiczne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja dieta w tej chwili polega na przyjmowaniu dwa razy dziennie( śniadanie i kolacja) koktajli proteinowych, natomiast obiad mogę zjeść normalny, oraz przekąski typu: serek wiejski ,warzywa, jogurt naturalny, owoce.

Do tego suplementy typu błonnik..Ilość kalorii na normalne posiłki nie może dziennie przekroczyć 800kcal.

Ogólnie to najlepsza dieta jaką stosowałam i nieźle się na niej trzymam.

Minusem jest to,iż jest droga..na szczęście moja siostra mi pomaga,więc mogę sobie na nią pozwolić, zresztą nie mam wyjścia, mam chore serce i muszę o siebie zadbać.

Zaczęłam 12.05.2012r i schudłam już 5 kg. Jestem pełna optymizmu i zaczynam wierzyć,ze w końcu się uda:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_Nirvana, życzę Ci powodzenia :D A napiszesz nam ile ważysz teraz?

 

Krępuję się..wiele razy zostałam odrzucana z powodu wieku, czy wyglądu. Chciałabym znaleźć tu znajomych..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_Nirvana, nie naciskam ;) Acz nie sądzę, żeby ktoś tu Cię odrzucał z takich powodów :)

 

Michuj, ogranicz węglowodany... Twoja codzienna dieta jest nimi przesiąknięta...

 

Ja dziś marnie, bo świętowałam, do tego siostrze włączyło się dokarmianie.

I - kalafior + pomidor + odrobina majonezu

II - zupa kalafiorowa, mała porcja

III - goferek z dodatkami /świętowanie raz

IV - zupa kalafiorowa, duża porcja, deser - budyń

V - słodycze /świętowanie dwa

 

To jest właśnie ten problem, że jak już ktoś zrobi Ci jedzenie, albo kupi specjalnie ciasto na spotkanie, to nie wypada odmówić... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnie 3 dni bardzo grzeszylam, fuck fuck fuck. dzis zaczynam ponownie ostra diete. mam nadzieje ze nie skusze sie dzis na piwo i kielbaskę w strefie kibica :yeah:

 

-- 08 cze 2012, 09:06 --

 

... do boju Orły do boju... :uklon:

 

-- 08 cze 2012, 09:11 --

 

_Nirvana, trzymam kciuki :) a co to za koktajle są?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×