Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.


Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

Kanapki z pasztetem z soczewicy i kiszonym ogórasem

Niebiańska sałatka! Mix sałat + ugotowany ziemniak w kostkę + pomidorki koktajlowe + fasolka szparagowa + oliwki czarne i zielone + tofu + cebula czerwona + kapary w vinegrecie czosnkowo-musztardowym - dawno czegoś tak pysznego nie jadłam :105:

Pieczone pierożki z ciasta półfrancuskiego z farszem kukurydzianym

 

-- 13 cze 2012, 15:32 --

 

Michuj, masz niesamowicie monotonną i ubogą w składniki dietę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, jeśli nie jesteś górnikiem ani drwalem, to zdecydowanie mniej mięsa! 3 do 4 razy w tygodniu w zupełności wystarczy. Więcej warzyw (szczególnie zielonych, są najbogatsze w sole mineralne) i owoców, świeżych i z mrożonek. Zastępuj czasem ziemniaki kaszami i ryżem (najlepiej brązowym). Jedz pełnoziarniste pieczywo, a między posiłkami podgryzaj pestki, po kilka orzechów, obraną marchewkę albo owoc. Dobrze byłoby też przynajmniej raz w tygodniu wciągnąć rybkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Prosze napiszcie mi dlaczego tak trudno mi schudnac?czy jest to mozliwe ,ze z powodu setraliny ktota zazywam?przybralam na niej 20 kg ,walczylam z tym cwiczac i redukujac diete ale nic,kompletnie nic.To sprawia ze jeszcze bardziej poglebia mi sie depresja,bo patrzec na siebie niemoge.Bledne kolo.Jestem zmeczona tym,a lekow niemoge odstawic.Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iwona41, jakos ciezko mi uwierzyc jak ktos pisze ze utył od leków. nie tyje sie od leków tylko od jedzenia, za duże porcje, byt kaloryczne, zero ruchu. przybrać na wadze jest bardzo łatwo. gorzej niestety potem schudnąc. zacznij znowu stosowac diete, idz na silownie albo biegaj, tylko trzeba byc cierpliwym, w tydzien nie schudniesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

girl anachronism, nie mam siły na razie o tym myśleć. mam ważniejsze problemy na głowie.

Jak zwykle pewna osóbka wyprowadziła mnie z równowagi, co niemal nie doprowadziło do ataku żarłoczności. Jakoś przetrwałem

 

dzien 7

śniadanie drożdzówka+jogurt

obiad - resztki wczorajszego spagetti

popołudnie musli+jogurt

kolacja - trochę makaronu smażonego z serem

 

Wiem, że ten dzień nie udany. Dobrze, że tylko tak się skończył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pół kilo na plusie, trzeba to szybko zbić :P Do niedzieli myślę, że się uda. A potem w tempie 1 kg / tydzień zdążę jeszcze dobić 60 kg przed studiami :pirate: Cycki mi ważą 4,2 kg. Nic dziwnego, ze łapię garba :?

 

Na śniadanie szklanka truskawek + szklanka czereśni :105:

 

-- 14 cze 2012, 09:49 --

 

[videoyoutube=BBCP7Zp96zQ][/videoyoutube]

Polecam, ćwiczyłam zawsze po rowerku i ładnie mi wyszczupliło ręce ;) Trzeba by było do tego wrócić. Dla jabłek i kielichów, czyli dla typów z wielką klatą i ramionami :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iwona41, jakos ciezko mi uwierzyc jak ktos pisze ze utył od leków. nie tyje sie od leków tylko od jedzenia, za duże porcje, byt kaloryczne, zero ruchu. przybrać na wadze jest bardzo łatwo. gorzej niestety potem schudnąc. zacznij znowu stosowac diete, idz na silownie albo biegaj, tylko trzeba byc cierpliwym, w tydzien nie schudniesz...

 

 

mi lekarka zmieniła leki po których przytyłam i uważa że można przytyć od leków... I tu nie chodzi o zmiane diety czy trybu życia, ale może się metabolizm zwolnić przez pewne leki więc nie mówcie od razu że ktoś się obżera... może jeść zupełnie tyle samo co wcześniej a przytyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×