Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny


peace-b

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym chciała tyle ważyć, ale to niemożliwe chyba. a do badboyów to prawie każda kobieta ma słabość, sprawiają wrażenie silniejszych i takich, którym udaje się załatwić wiele "spraw" :) najlepiej znaleść fajnego faceta, który ma w sobie coś "bad". ja np. mam słabość do kierowców - i lubię syzbko jeździć, ślizgać się na śniegu, jeździć bokami na ulicach i łamać przepisy. i to jest takie fajne "bad", pociągające :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera mogla by mi za to troche zeżreć,bo po świętach znowu przytyłam... ale ja swoje problemy 'zajadam' głównie słodyczami i mimo że próbuję przestać- nie potrafie - ostatnio wychodzi na to że jestem uzależniona od słodyczy, co aż śmiesznie brzmi... lol ...

oka 22 - dziękuję ci bardzo współczucia :P się poczułam jak najbardziej zdołowany człowiek świata bez perspektyw na lepsze życie ... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej .... Wy mnie tu chcecie leczyć ... a ja nie mam anoreksji ;)

Mój brat ma 185cm i waży 60 kg ... moja mama 160cm i waży 40 ... więc chyba to kwestia genetyczna ... niektórzy są grubi ... a niektórzy chudzi ...

Ja chyba po prostu tak mam ...

I nie mam problemu z tym, że jestem chuda ... co nie znaczy, że nie chciałabym wyglądać nieco "lepiej" ;) ... ale nie mam zamiaru się jeszcze leczyć na chudość ... bo już dość prochów biorę ...

 

[*EDIT*]

 

....... swoją drogą ... już się przyzwyczaiłam, że wszyscy "wyzywają" mnie od anorektyczek :mrgreen:

 

[*EDIT*]

 

....... swoją drogą ... już się przyzwyczaiłam, że wszyscy "wyzywają" mnie od anorektyczek :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie chyba nie zżera nerwica .... bo zawsze byłam chuda ... nie zauważyłam zależności między nerwami a chudnięciem ... tym bardziej, że ja tylko tyje :mrgreen: hehe 45 kg to max moich możliwości ...

A wracając do facetów ... z doświadczenia wiem, że oni wolą niestety tak na prawdę szczupłe ... i to bardzo ... i możecie se gadać o jakichś cyckach czy tyłkach .... moją koleżankę rzucił chłopak bo przytyła po ciąży ... i nie wygląda już jak modelka ... mojej ciotce też ostatnio mąż kazał biegać .... powiedział jej pokazując na mnie "patrz na Beate ... ta to ma figure" ...... biedna ta moja ciocia ... faceci to CHAMY ...

Co nie znaczy że w moim przypadku chudość się sprawdza ... bo i tak nikt mnie nie chce :roll: ... może inaczej .... chcą mnie ale nie Ci co trzeba ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bee a tutaj muszę się nie zgodzić - większe powodzenie miałam jak miałam bardziej wsytający tylek, 7 kg wiecej... a teraz... ehh... wyglądam jak każda inna ;)

a anoreksja to przecież choroba objawiajaca sie niejedzeniem, a nie to, że ktoś jest chudy.

i wiesz co Bee, trafisz na swojego w końcu. Tylko, z własnego doświadczenia wiem, że nie należy kogoś przekreślać od początku. moj były (niestety) przez miesiac mnie nie krecil, starał się niesamowicie i w końcu mu się udało. później było tylko lepiej. zakochałam się, otworzyłam do końca i.. niestety, okazałam się za smutna ;) Ale wciąż o nim myślę i chciałabym, żeby wrócił do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... i możecie se gadać o jakichś cyckach czy tyłkach

 

Dla mnie akurat to podstawa, bo jakbym miał wybierać między kobietą o ciele 13-letniego chłopca, to wybrałbym 13-letniego chłopca :P

 

A bardziej poważnie, to bym chciał po prostu kogoś z kim miałbym o czym pogadać i żeby to nie był samiec.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bee, ja tam ci zazdroszczę, mnie nerwica odwrotnie "traktuje", nie mogę przestać jeść :cry: no i niestety tyje jak głupia, gdy się nie pilnuję :cry:

nie jesteś anorektyczką, ale fakt, że strasznie mało ważysz. Według jakiś tam standardów, np BMI, to się już kwalifikuje chyba jako skrajne niedożywienie (sorry, nie chce mi sie teraz przeliczać :oops: ).

to nie jest, broń boze , twoja wina, ale może fakt jakieś leki na przybranie odrobinkę, bo za mało jak się waży, to się problemy z serduchem z tego tytułu mogą pojawić....

 

Ps. to nie ma nic wspólnego z tematem facetow :mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mija rok odkąd jestem tak faktycznie sama (pomijając pseudo-romansowe epizody, nieudane zresztą). Zawsze jestem 'kumpelą'. Ostatni - jedyny poważny - facet wysiadł psychicznie. Beznadzieja.

bee84, co do Twojej wagi - a gdybyś miała taką możliwość, przytyłabyś? (nie musisz rzecz jasna odpowiadać na forum, tylko sobie samej :) ) Bo czasem tak jest, że niby wiemy, że jesteśmy szczupli/chudzi, a i tak nie chcemy tyć, boimy się tych kilogramów. Mój 'były' właśnie nie wytrzymał presji związanej z moją wagą - chciał, żebym przytyła, ja na to że 'ok, ok' i chudłam dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już od 2 latek sam ;-) Strażaki powodzenia nie mają ;-)

 

ja spotkałam się z innymi opiniami :mrgreen: nie to, żebym sama jakoś wyjątkowo w strażakach gustowała :mrgreen:

 

Psycho-logic, mnie chodziło o to, że waga bee może być niebezpieczna dla jej zdrowia.... A kwestia wyglądu i "przyciągania' facetów, to zupełnie co innego.

Wiem, że ty możesz lepiej ocenić męskie gusta niż ja :mrgreen: . ale z tego co rozmawialam z kolegami, zdaniem jednych jakaś-tam kobitka będzie w sam raz, a z kolei zdaniem kogo innego, będzie już "przy tuszy" i tak samo odwrotnie...

Dyskusja się zrobiła z tego jak nie wiem co :mrgreen:

No i też fakt, że bee nie narzekała na brak zainteresowania jej osobą (nie wiem, czy czytałeś jej poprzednie posty), tylko na to, że spotyka nieodpowiednich...

Więc po co ma "zwabiać" jeszcze większą ilość "zbędnych" amantów :mrgreen::?::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie na przykład tacy zbędni amanci strasznie przygnębiają bo:

- dołuje mnie to że nikt lepszy mnie nie chce

- wzmaga się poczucie że krzywdzę ludzi

- mam wrażenie że spotka mnie kara za to że nie doceniam tego co los mi daje i już zawsze będę sama

I w ten oto sposób ryję sobie psychikę jeszcze bardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje Muriel - nie potrzebni mi zbędni amanci ... potrzebny mi tylko Ten Jeden ;)

 

Nieskromnie przyznam, że na modelkę bym sie zapewne nadawała .... ale jakoś sie wstydzę :P ..... boję sie wychodzić z domu, jeździć pociągiem ... a mam być modelką? .... z resztą już za późno ... chyba za stara jestem :mrgreen: .....

 

chloe ... owszem ... chciałabym przytyć .... ale nie będę brać ani sterydów, ani żadnych białek czy coś takiego .... bo boje się brać nawet wit.C .... więc chyba to rozumiecie .... poza tym nie uważam aby to było konieczne skoro normalnie jem ...

 

psycho-logic ... dlaczego napisałeś, że taki z Ciebie mężczyzna jak ze mnie? To miało mnie obrazić? Ja jestem taka męska jak Ty ... czy Ty jesteś taki kobiecy jak ja?? hehe :P

.... piszesz, że kobiety Cie nie kochają? .... to nie możliwe bo Ty niezły INTELIGENT jesteś ;)

 

Człowieku Nerwico ... ja gustuje w życiowych nieudacznikach :mrgreen: .... aby wzmocnić efekt jeszcze zacznij ćpać, pić ... zapuść se włosy i zrób se dready .... nie gol się ... nie myj się ... przeklinaj a BĘDZIESZ MÓJ ... heheh ;)

 

.... jak przeczytałam swoje ostatnie zdanie ... to stwierdziłam, że nic dziwnego, że się lecze u psychiatry :mrgreen: ... no cóż ... o gustach się nie dyskutuje ...

ale juz pracuje nad wprowadzaniem zmian ... w końcu już wiekowa, poważna kobieta ze mnie ... i to jeszcze znerwicowana;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to Ty też "weź się za miskę ... i wiosłuj łyżką ile sił" :P:P:P

 

... a tak na poważnie to pewnie przesadzasz ... ile masz wzrostu?

... nie widziałam Ciebie i najprawdopodobniej nie zobaczę ... ale po samej gadce intuicja mi mówi, że masz powodzenie ;) ........ mnie na przykład urzekła ta "cukierkowa wróżka" :mrgreen: hehe

... poza tym może jeszcze się "rozrośniesz" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu mam lekkie kości :mrgreen:

 

... to może znajdź sobie starszą???

165cm to nie najgorzej ... i tak jesteś wyższy od większości lasek ;) ... tragedia to by była gdybyś miał 155 ...

poza tym jeszcze urośniesz - zobaczysz ... mój brat był mniejszy do Ciebie do 20 roku życia teraz ma 185 cm ... z resztą ja też urosłam całkiem niedawno ...

... więc mówię Ci, że jest duża szansa, że minimum 175 cm wyciągniesz ;)

 

[*EDIT*]

 

a co to znaczy "o wiele starszych kobiet" ?

 

[*EDIT*]

 

Człowieku Nerwico to ja czekam :mrgreen: ... ale pamiętaj o dread-ach ... to połowa sukcesu ;) hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm .... a mi się jakoś wydaje, że kobiety wolą facetów poniżej 190 ... z resztą sam napisałeś, że w Twoim przypadku to wcale nie jest kwestia wzrostu

... tylko po prostu za młoooooody jesteś na powiedzmy stabilizację :P

 

... ale z tego co zrozumiałam ... ale nie wiem czy dobrze zrozumiałam ... Ty szukasz laski do "zabawy"? :mrgreen: .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, no cóż, ja jestem jedną z tych, co wolą jednak jak facet ma 190 i wiecej. i to niestety ogranicza adoratorów do minimum. Ale moja siostra ma męża, który jest niższy od niej, ona ma 158 ;) on chyba 157 czy 156. i są dobraną parą :) Ale też dodam ogłoszenie:

"kochanka na gwałt potrzebuję!" ;) oo, takie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

!!!UWAGA!!!OGŁOSZENIE MATRYMONIALNE!!!UWAGA!!!

 

szukam laski do laski, nie omieszkam się odwdzięczyć, skłonności do pieszczot ,agresywny- moge zasymulowac gwałt jeżeli zajdzie taka potrzeba, a wiem że potrzeba :roll::twisted::lol::lol:

 

Kontroluj bajerę, bo zaczynam mieć o Tobie nieskromne myśli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie na przykład tacy zbędni amanci strasznie przygnębiają bo:

- dołuje mnie to że nikt lepszy mnie nie chce

- wzmaga się poczucie że krzywdzę ludzi

- mam wrażenie że spotka mnie kara za to że nie doceniam tego co los mi daje i już zawsze będę sama

I w ten oto sposób ryję sobie psychikę jeszcze bardziej

 

Matilde, ja czuje podobnie, staram się o tym nie myśleć, żeby się nie dołować jeszcze bardziej. nawet nie mam ochoty się starać, wychodzić, itp.

Bo jak w ciągu roku poznałam iluś-tam facetów, z planem obastronnym nie kumpelstwa, ale jakiegoś "związku" i po półgodzinnej rozmowie (całkiem konkretnej) wszyscy nagle okazywali się żałosnymi "pierdołami" totalnymi :mrgreen: ewentualnie chamami, to po prostu już wolę wszystkich z założenia olewać i unikać poznawania kogokolwiek.

Po prostu nerwy mogą wysiąść ;):mrgreen::mrgreen:

 

Psycho-logic, ty sie tak nie przejmuj swoim wzrostem. Faktycznie jesteś młody, może jeszcze wyrośniesz, poza tym to nie tak mało. przeciętna dziewczyna ma około 160-165, z tego co zauważyłam :mrgreen: a często zdarzają sie też niższe....

i to nie ma bardzo znaczenia, mam takiego kolegę, który jest też raczej niski, do tego drobny, chudy, ale jakoś wyjątkowego problemu z dziewczynami nie ma. Chodzi o to, zeby być interesującą osobą. faceci"drobni" i umięśnieni są milion razy bardziej seksowni, niż tacy z przelewjącym sie tłuszczem :mrgreen:

swoją drogą, zajeb.... ogłoszenie matrymonialne. podbijaj nim świat :mrgreen::mrgreen: ja nie skorzystam, bo już latka nie te :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ja osobiście wole chudziutkich facetów moja kumpela również :D:P

ja mam wielu kolegów niższych ode mnie (175cm) mających 165 -170 cm i wyrywają laski na całego ;] i czasami ja żałuje że taka wysoka jestem :D

i mam kumpla z 160 cm ale taką ma gadke po prostu mistrz że wyrwie każdą dziewczynę każdą, jakby wystarczająco długo z nią gadał taki talent ma po prostu że każda dziewczyna czuje się przy nim wyjątkowa ;]

 

ja nie szukam faceta stwierdziłam ze ideał już spotkałam z wyglądu + charakteru, ów ideał mnie nie chce a ja sie nie będę jakimiś strzępami zadowalać ;] więc teraz czekam by jakiś facet wart uwagi się wokół mnie zakręcił bo mam dosyć... i sobie tak poczekam pewnie z rok dwa... może dłużej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gohai, rok-dwa, to wcale nie tak długo, optymistko :mrgreen::mrgreen:

ja czekam półtora i jak na razie, na nic się nie zanosi (tzn. jednego bym w zasadzie zechciała, ale nie wiem czy jest ideałem i aktualnie zajęty :roll: ).

ja to już się czasem zaczynam bać, że mnie staropanieństwo czeka albo coś równie nieciekawego :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczy on nie był idealny bo miał sporo wad ale dla mnie był idealny bo nie przeszkadzały mi te jego wady ale że stwierdził że nie czuje tego co powinien to cóż niestety

nie no mam nadzieje ze na studiach poznam kogoś z kim będę szczęśliwa, aczkolwiek już powoli przestaje wierzyć w miłość bo tak jest łatwiej.. bo tak mniej boli.. bo to tylko gra..

i tak nikt mi się nie podoba.. znaczy jest 2 ale jeden jest szczęśliwy w związku a drugi jest tak niedojrzały że aż żal..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że każdej kobiecie idzie zrobić kongo w głowie, byle dostosować śpiewkę do okoliczności :P

 

Powiem Wam, że przez te 2 latka dużo kobiet się przewinęło w moim życiu, jeszcze więcej w główce. Z niczego nic nie wyszło, bo... bo cholera wie co, widocznie nie trafiłem dobrze ;-) Ale żeby nie było - aż tak wybredny nie jestem :P To one są wybredne ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×