Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znowu to samo prosze o odpowiedzi zawsze mnie to uspokajalo


piotrek9444

Rekomendowane odpowiedzi

WIec znowu to samo ;< pare dni spokoju mialem czulem ze juz opanowalem to wszystko znowu sie zaczyna. Slysze swoje serce w glowie mam takie dziwne uczucie w klatce piersiowej ktore rozchodzi sie po calym ciele taki jakby niepokoj czy lęk poprostu takie nieprzyjemne uczucie; < do tego dochodzi slabosc serce zaczyna mi szybko bic i czuje sie slabo. Slysze swoje serce przewaznie jak wstaje z krzesla przez jakies 5 min.Gdy mierze tętno recznie przez dotyk na poczatku tetno bije mi w miare ale gdy dojdzie juz do 50 uderzen w jakies 30 40 sekund potem przyspiesza tak ze nie nadazam liczyc i wychodzi mi okolo 110 uderzen w minute co to moze byc ? Morfologia w normie Tarczyca w normie lekarz mowi ze cisnienie w normie co to do jasnej cholery moze byc ? Boje sie ze dzis umre albo ze dostane jakis zawal jak myslicie czy te objawy co mam zagrazaja zyciu?

Aha zapomnialem napisac wczoraj polozylem sie spac okolo godziny 4 w nocy i wstalem dzis o 13 malo spalem czy to moze byc przez to? + Caly dzien siedze na komputerze w jednej pozycji 0 ruchu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×