Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wasze nicki, ksywki


reirei

Rekomendowane odpowiedzi

dupton bo jestem dupowaty. cały czas analizuje, obmyślam, rozpatruję wszystkie najmroczniejsze scenariusze, aż okazja mija. normalnie dupa z uszami

dobre i proste, jestem Twoją podobną wersją, dupton' ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dupton bo jestem dupowaty. cały czas analizuje, obmyślam, rozpatruję wszystkie najmroczniejsze scenariusze, aż okazja mija. normalnie dupa z uszami

 

całkiem "pieniężne" (jakby to określił mój brat) :brawo:

 

co do mnie... serio nie miałam pomysłu na nic lepszego i... naprawdę lubię Młynarskiego :105: . I tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nick, ksywa w szkole to od kiedy pamiętam była/był/jest CHMIEL, po prostu od nazwiska, z czasem się do niej tam mocno przyzwyczaiłem, że zapomniałem jak naprawde mam na imie:D:D co gorsze rodzina też powoli zaczeła zapominać typu:

 

- zawołaj Dawida

- a kto to Dawid? Jakiego Dawida?

:D:D

itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dupton bo jestem dupowaty. cały czas analizuje, obmyślam, rozpatruję wszystkie najmroczniejsze scenariusze, aż okazja mija. normalnie dupa z uszami

 

Pięknie napisane, odnajduję się w tym w 100% :D

 

Co do mojego - inkubator, dlatego, że jak patrzę na swoją dupowatość to mam ochotę zawinąć się w kokon i dokonać odśrodkowej, inkubacyjnej przemiany

z dupy - nielota w motyla, czy cośkolwiek innego latającego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys zakladalam nowa skrzynke mailowa i ciezko bylo cos wymyslic, wpisalam aardvark i okazalo sie, za aardvark3 jest wolny.

Taka to dramatyczna historia mojego forumowego nicka.

Moj oficjalny nick (ktory jest w wielu miejscach, chyba copyright sobie zastrzege ;) ) jest zupelnie inny.

I do tego aardvarka tak sie przyzwyczailam ze na wiekszosci warezow go mam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu wzięłam się za pisanie opowiadania (teraz jak na nie patrzę, to poraża mnie ilość błędów) opowiadało ono o elfach, głównymi bohaterami była trójka rodzeństwa (dzieci króla), których ochraniała poważna strażniczka. Wpadłam na to, żeby dać jej na imię Salivia. Ot, tak mi przyszło do głowy i spodobało mi się, tym samym zapadając w pamięć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×