Skocz do zawartości
Nerwica.com

Siemka


narcyz323

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Forumowicze 8)

 

Zarejestrowałem się na forum, żeby znaleźć osoby z podobnymi problemami do mnie, najlepiej takie, które, w jakimś stopniu z nimi sobie poradziły. Po kilku latach chodzenia po psychologach i psychiatrach w końcu zostałem zdiagnozowany (czekałem na to jak na prezent na gwiazdkę).

 

A więc (fanfary) mam zaburzenia depresyjne i lękowe mieszane (F41.2), zaburzenia osobowości (?), osobowość narcystyczną (f60.8 - podejrzewam, że ten najgorszy typ) i na dobitkę jestem DDA z aktywnym problemem alkoholu w rodzinie. Ogólnie nie narzekam na nudę. Głównie zależy mi na uleczeniu się, a przynajmniej ujarzmieniu tego narcyza we mnie. Nie jest z tym kolorowo tak, jak może się niektórym wydawać, na przykład nie możliwe jest dla mnie bycie w związku. Opiszę swój problem szerzej w odpowiednim dziale.

 

Postaram się również z innymi podzielić swoimi doświadczeniami (mimo żem urodzony egoista), m. in. wyszedłem już z nie jednego depresyjnego dołka, przeszedłem terapię grupową nerwic (stamtąd mam diagnozę), gdzie nauczyłem się radzić z napięciem wewnętrznym i potrzebą bycia idealnym i odzależniam się emocjonalnie od mojej matki - a to wzięło się u mnie przez bycie "bohaterem" w swoim patologicznym padołku.

 

 

To na razie tyle. Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ;) Zapomniałem o ważnej sprawie. Praktycznie wyleczyłem się z nerwicy natręctw. Nie miałem silnej, ale i tak strasznie utrudniała funkcjonowanie. Czasem mam nawroty, ale to np. kilka godz. tylko mam natrętne myśli i bez większych problemów daje sobie z nimi radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×