Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Magda obecnie na wiśniach.Więc raczej wykluczone nasze spotkanie. Ale ja się już pogodziłem z tym,że umrę jako prawiczek.Co prawda mogę pogadać i z kwiaciarką,fryzjerką, bibliotekarką.Psycholożką , lecz seks mogę mieć tylko w myślach. No taki już mój los.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, a gdybyś tak z rentki odłożył, grosz do grosza i będzie z tego kokosza, z tą kokoszą można się wybrać na jakieś małe szaleństwo.
heh no widzisz - zawsze na każdy problem jest jakieś rozwiązanie :D

 

-- 22 lip 2013, 22:27 --

 

"a tak pokrótce to mam tutaj receptę,

dzwoń po prostytutkę albo dzwoń po karetkę" :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, a gdybyś tak z rentki odłożył, grosz do grosza i będzie z tego kokosza, z tą kokoszą można się wybrać na jakieś małe szaleństwo.

Zobaczymy, co czas pokaże.

 

-- 23 lip 2013, 10:09 --

 

Pomysł cudowny :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, a gdybyś tak z rentki odłożył, grosz do grosza i będzie z tego kokosza, z tą kokoszą można się wybrać na jakieś małe szaleństwo.

Zobaczymy, co czas pokaże.

 

-- 23 lip 2013, 10:09 --

 

Pomysł cudowny :mrgreen:

detektywmonk, cudowny to ten pomysł nie jest ;), ale nie oszukujmy się że nieraz konieczny :/

 

A Ty z tą Magdą nie spróbujesz wejść w związek? Chyba Cię lubi, więc może by się udało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magda widzi,we mnie tylko kolegę.Zawsze to podkreśla.

Ale chciałbym coś napisać.Otóż dlaczego, tak jest że ja widzę w moich koleżankach obiekty seksualne ? Dlaczego,kiedy myślę o Madzi,Uli,Joasi,czy też o Marzence to zawsze jest to seks.I to od seksu oralnego, po wytrysk.Dlaczego,sam siebie nakręcam,wiem,że żadna nie pójdzie ze mną do łózka.Ani fryzjerka, ani psycholog,ani kwiaciarka.Z drugiej strony, nie wiem o czym one myślą.Ale nie spytam,czy Ulka, lub Magda widzą we mnie obiekt seksualny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najsmutniejsze jest to, że jak już panowie kiedyś "pukniecie" to się okaże, że seks nie rozwiązuje żadnego problemu....... ale fakt, wpływa pozytywnie na równowagę ducha i ciała ;)

Jestem tego samego zdania.

Zresztą gdyby któremuś tu zależało tylko na zamoczeniu,to iść do burdlu za 200 to nie problem.

Jak komuś nawet tyle sie nie chce a zależy na zamoczeniu jakoś wielce to widocznie to nie aż taki problem.

Ale jak myśle nie chodzi tylko o odhaczenie pierwszej dupaki :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@detektywmonk

Może poszukaj w sieci stron, na których uczą jak uwodzić kobiety, a potem wypróbuj na Magdzie, bibliotekarce, terapeutce, kwiaciarce, lub fryzjerce ;), powodzenia, trzymam kciuki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@detektywmonk

Może poszukaj w sieci stron, na których uczą jak uwodzić kobiety

To są w większości strony/blogi/vlogi prowadzone przez nieszczęsnych PUA, więc nie polecam się tym sugerować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektyw, a przynosi ci to jakiś wewnętrzny wstyd, że o tym myślisz? Ja miałem tak dopóki nie przeniosłem popędu seksualnego na inny poziom. Uwierz, samo rozładowanie napięcia można równie dobrze osiągnąć masturbacją. W sumie seks łatwo może stać się "wzajemnym onanizmem". Sądzę, że prawdziwe orgazmy to wyższa szkoła jazdy i niedostępne dla mięczaków. :D Nie spieszy mi się do seksu, bo po pierwsze chciałbym pokochać jakąś kobietę jako osobę, w pewien sposób platonicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mam czasem wyrzuty sumienia.Tu Ulcia urocza 42 latka, gada ze mną jak z najlepszych kumplem.A ja w domu,mam o niej fascynację seksualne.Chyba traktuję kobiety seksistowsku.

 

-- 26 lip 2013, 09:57 --

 

@detektywmonk

Może poszukaj w sieci stron, na których uczą jak uwodzić kobiety, a potem wypróbuj na Magdzie, bibliotekarce, terapeutce, kwiaciarce, lub fryzjerce ;), powodzenia, trzymam kciuki :)

Ty tak na poważnie ;):mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najsmutniejsze jest to, że jak już panowie kiedyś "pukniecie" to się okaże, że seks nie rozwiązuje żadnego problemu....... ale fakt, wpływa pozytywnie na równowagę ducha i ciała ;)

 

Oświadczenie : Linka,jako użytkownik piszący czasem w tym temacie,chciałbym podkreślić,że nie należę do części użytkowników uważających,że seks rozwiązuje problemy ;) .Koniec oświadczenia :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seks kasuje status prawiczka, jesli ktos ma kompleks na tym punkcie, to moze pomoc, daje poczucie sukcesu, no i sam w sobie moze byc bardzo fajny.

 

chyba nikt nie myslal, ze cos wiecej moze zalatwic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, tak ale status prawiczka to na to pomogą panny z burdelu a potem co? Stały amator do smierci bo przecież inaczej nie umie ktoś? Trzeba się wziąść za siebie. detektywmonk, masz fantazje o nich bo po prostu Ci się bardzo chce ;) Nie sądze, że wszystkie te panie są atrakcyjne fizycznie. Może jest tak nie ważne, ze potwór byleby był otwór? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, tak ale status prawiczka to na to pomogą panny z burdelu a potem co? Stały amator do smierci bo przecież inaczej nie umie ktoś? Trzeba się wziąść za siebie. detektywmonk, masz fantazje o nich bo po prostu Ci się bardzo chce ;) Nie sądze, że wszystkie te panie są atrakcyjne fizycznie. Może jest tak nie ważne, ze potwór byleby był otwór? ;)

Psyche, no nie jest tak, że wszystkie wyglądają jak Afrodyta.

 

-- 26 lip 2013, 14:18 --

 

Psyche piękno,to rzecz względna.Dla mnie moja psycholog jest sexi.Dla innego, nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche., ja pisalem o seksie ogolnie, a nie o seksie w burdelu.

 

piszesz, ze trzeba wziac sie za siebie co masz na mysli?

 

Jak myślę to ogólne pojęcie,określające prace nad sobą pod względem charakteru,osobowości,tudzież mniej istotnych ,ale też ważnych tj stanu majętnego bądź wyglądu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×