Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm....

A temat nadal żyje..

Jeszcze trochę i będzie dwulatkiem :D

 

Pomijając fakt, że na x ostatnich stronach dotyczy dziwnych pobocznych tematów (nie wiem jak wcześniej, ale pewnie podobne) to chyba nigdy się nie zdeaktualizuje (selekcja naturalna działa?).

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to dziewic jest więcej w społeczeństwie, ale one zwykle z tego powodu nie cierpią. Ludzie to niestety nie zwierzęta i potrafią zabić w sobie z różnych powodów popęd seksualny i jeśli tego se nie wytłumaczą(np wiarą religijną, czekaniem na księcia, księżniczkę itp bzdetami) to poskutkuje to poważnymi problemami psychicznymi.

Ja gdybym miał syna( a na to się zupełnie nie zanosi) to bym cieszył się gdyby zaczął seks wcześnie uprawiać typu 14-15 lat a jakby miał 18 i był wciąż prawiczkiem to albo wizyta w burdelu albo psychoterapia żeby mógł wyrosnąć na normalnego faceta. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ah te fantazje , ja to bym chciał tak mocno , energicznie , szybkimi ruchami , tak że na końcu poleciałoby dużo ... łez , obrać tą cebule

:lol::lol: Ciebie to warto czytac zawsze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus,

Rozwija się :?: On już zmutował kilkukrotnie tak, że jakby nie było widać nazwy wątku przy każdym poście, to nie wiadomo by było czego on dotyczy. Czasem jeszcze, ktoś coś napisze na temat, ale to już rzadkość. Bardziej mi to przypomina taki a la czat jak wrony czy darki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo to jest temat dla mnie :D wcześniej zawsze o dragach pisałem, benzo te sprawy. a tu proszę, można prowadzić konwersacje na wysokim poziomie 8)

 

swoją drogą, mam nadzieję, że nie będziecie mi mieli za złe jeżeli o coś was wszystkich poproszę? Wiem, że lubicie pomagać :P

Potrzebuję pomocy, konkretnie respondentów do ankiety, która została stworzona na potrzeby pracy magisterskiej, wygląda na długą, ale taka nie jest, to tylko złudzenie. :lol:

 

Będę wdzięczny za każdy oddany głos, bo potrzebuje przynajmniej 200> a termin mnie goni i mam wahania nastroju :)

 

http://tnij.org/praca_mgr_ankieta

 

taki malutki spamik :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stoję na rozdrożu, z jednej strony zdaję sobie sprawę że seks jest dla człowieka niczym ostateczny sens jego egzystencji. Gdy spojrzę w lustro, przeanalizuję swoje życie to widzę jak to dominuje. Były ascetyczne nurty gdzie ludzie chcieli się wyrzec tego pierwiastka. Rzecz jasna im się nie udało. :pirate:

Czy jestem kimś więcej niż ruchaczem tego świata? Chciałbym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×