Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli powiesz prawdę wyjdziesz na dziwaka, który mając powiedzmy 27 lat nigdy się nie całował.
dokładnie o to chodzi.

 

Ponadto kobiety instynktownie lgną do facetów, którzy mają duże doświadczenie seksualne i w relacjach z kobietami. Podświadomość mówi im "to sprawdzony egzemplarz" ponadto są zafascynowane tajemniczością danego faceta - "co on w sobie takiego ma, że tyle dziewczyn mu uległo?" itp. Jednym słowem posiadanie kobiety często napędza zainteresowanie innych kobiet...
niestety zawsze jest tak że masz kandydatek w nadmiarze albo żadnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się tak z 80% 18 -nastolatek podoba, to już chyba syndrom wieku średniego tak w moim wieku to mniej niż połowa mi się podoba( zresztą 90% jest zajęta).
No mi właśnie nastolatki jakoś niezbyt, wydają mi się dziecinne. Podobają mi się chyba tak najbardziej kobiety 25-40.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Werty może masz rację z tą „przesadą” nie zmienia to jednak faktu, że ty przeginasz jeszcze bardziej niż my z kolei w drugą stronę.

Nie wiem w jakim kręgu ty się obracasz ale przeciętna 23 latka ma na „koncie” 4 facetów(i albo z 4 jest związku albo z 5). Od gimnazjum byłem ostatnim który nie załapał się na „chodzenie” a w liceum już nie jeden miał seks. O studiach na które już nie chodzę byłem jedyny w swojej paczce znajomych, który nie ma nikogo i z nikim nie spał.

Oczywiście, że dodawanie i odejmowanie ma miejsce. Ale ‘dodawanie” działa u facetów, ale u babek najczęściej jest to odejmowanie.

My nie mówimy o 14 latkach ale o 17+ lat. 23 to tragedia. Dla mnie od 18 to był problem… I z każdym rokiem jest coraz gorzej.

Co do nastolatek to mi się właśnie one najbardziej podobają. Nie chciałbym się wiązać z rówieśniczką czy 30+ chciałbym związać się z nastolatką. Cóż… każdemu jest potrzebna ta „młoda, szkolna” miłość. Ja jej nie przeżyłem i teraz mi jej brakuje…

Chociaż taka gorąca 30+ mogłaby być nauczycielka :P

 

„-nastolatkowie i młodzi mężczyźni lubią koloryzować i opowiadać farmazony o swoim życiu seksualnym, a często są to zwyczajne opowieści z mchu i paproci”
I tak i nie. Wiele osób po prostu ma wiele kobiet.
„tak po prawdzie duża część mężczyzn działa na zasadzie "wsadzić, nie ważne w co byle wsadzić i mieć to za sobą", nie są Casanovami”
To akurat prawda, bo znam też takich co kleją się do nawet dziewczyna na skalę 2\10 byle dobrać się do majtek. Ja osobiście mimo wszystko z taką bym do łóżka nie poszedł chociażby mnie wyciągała. Musi mi się panna podobać.

panowie, bierzcie przykład z carlosa, pięknie się wysławia, mówiąc mało atrakcyjna zamiast brzydka :mrgreen: gdyby mi - jako przyszłej starej pannie ktoś powiedział, że jestem brzydka, to chyba bym od razu z mostu skoczyła :P mało atrakcyjna zdecydowanie lepiej brzmi. mam alergię, gdy ktoś mówi o kimś, że jest brzydki, bo to takie raniące. i nizbyt kulturalne.

Umów się z nim. Fajny facet z niego.

 

W ogóle to mam znowu jakiś atak. Nie wiem co się kurwa dzieje :/ Cały się trzęsę i chodzę z jednego punktu do drugiego :/ Serce mi wali jak cholera. Jakby ktoś mi dosypał coś do napoju. Wszystko przez te prawictwo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bakus, wpadłeś w szał. tylko z powodu prawictwa, czy tak ogolnie?

Jak ja wpadam w szał to rozwalam wszystko dookoła. To nie jest szał. To coś innego.

Mam wrażenie, że z takim czyms to ludzi w kaftan wsadzają.

 

za dużo o tym prawictwie myślisz stało się to Twoją obsesją no ale rozumiem powody.

 

No może i tak. Ale trzeba myślec a nie ignorować jak większość tu radzi, bo potem w ogóle nic sie z tym nie zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może i tak. Ale trzeba myślec a nie ignorować jak większość tu radzi, bo potem w ogóle nic sie z tym nie zrobi.

to prawda. możesz nie myśleć o tym że masz problemy, olać to. ale potem się obudzisz w wielu 30 lat...

 

co do szału to jak go zwał.

 

na kaftan to jeszcze chyba nie ten etap. nie martw się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nic mówić, ale w przypadku kobiet tylko jakieś poważne deformacje ciała, choroba czy zaniedbanie mogą stać na przeszkodzie w byciu atrakcyjną. Jesteś facetem: brak kasy - ło boże co za ciamajda, niewysportowana sylwetka - nie będę z kimś przy kim nie czuję się bezpieczna, niski wzrost - nie gustuję w karłach itd. Jeszcze będąc dzieckiem, jak ci się powinie noga to możesz mieć przekreślone przyszłe życie... Nie wiem czy w dobrym temacie to piszę :D Kobiety w wieku 18-26 są ultra wymagające biorąc przewagę, że są to najlepsze lata ich życia [tzn. rozdają karty].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie brak kasy i ogólnie ciamajdowatośc życiowa w każdej dziedzinie szwankują bo wzrostu to mi nie brakuje, może nawet za dużo go a sylwetka tez nie najgorsza choć mogłaby być lepsza. To muszę zacząć szukać w tych poniżej 18 tu bo te po 26 są z reguły zajęte no i chcą zamążpójścia natychmaistwoego bo to ost ich szansa. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w jakim kręgu ty się obracasz ale przeciętna 23 latka ma na „koncie” 4 facetów(i albo z 4 jest związku albo z 5)

 

ale ty tu piszesz "23 latka" czyli kobieta, a ja piszę o perspektywie męskiej, bo jak chodzi o kobiety to taka liczba nie jest żadnym fenomenem.

No i tak w ogóle teraz to ty przesadzasz :D , bo znam takie co mają 23 i raptem dwóch facetów na koncie :D

 

-- Pn paź 08, 2012 10:03 pm --

 

Coś z tym 26+ jest na rzeczy i też bym chętnie znalazł dziewczynę 16-17letnią [u nas to legalne :P ]

 

Stary chyba masz nierealne oczekiwania. Ostatnio w swoich starych szkołach średnich musiałem pozałatwiać kilka spraw - pozabierać stare świadectwa, pogadać z jednym czy dwoma nauczycielami. Trochę posiedziałem na korytarzach.

Ogólnie, nie wiem kurva, może ja stałem się wybredny czy coś, ale te 16-18 to teraz wyglądają jak jakieś upośledzone - niskie, dziecięce twarzyczki, jakieś takie niedorosłe. Nic szczególnego.

Idźcie w cholerę z dzisiejszymi licealistkami... Kiedyś dziewczyny w tym wieku były ładniejsze, teraz to makabra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę posiedziałem na korytarzach.

Ogólnie, nie wiem kurva, może ja stałem się wybredny czy coś, ale te 16-18 to teraz wyglądają jak jakieś upośledzone - niskie, dziecięce twarzyczki, jakieś takie niedorosłe. Nic szczególnego.

Idźcie w cholerę z dzisiejszymi licealistkami... Kiedyś dziewczyny w tym wieku były ładniejsze, teraz to makabra

mi się zdaje że jest właśnie odwrotnie, że dziewczyny są coraz ładniejsze ale i tez wyglądają dojrzalej na swój wiek ( może to make up, może hormony w żywności) niż 15 lat temu. No ale może to skutek tego że taki stary jestem, a może już zapomniałem jak to było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nic mówić, ale w przypadku kobiet tylko jakieś poważne deformacje ciała, choroba czy zaniedbanie mogą stać na przeszkodzie w byciu atrakcyjną. Jesteś facetem: brak kasy - ło boże co za ciamajda, niewysportowana sylwetka - nie będę z kimś przy kim nie czuję się bezpieczna, niski wzrost - nie gustuję w karłach itd. Jeszcze będąc dzieckiem, jak ci się powinie noga to możesz mieć przekreślone przyszłe życie... Nie wiem czy w dobrym temacie to piszę :D Kobiety w wieku 18-26 są ultra wymagające biorąc przewagę, że są to najlepsze lata ich życia [tzn. rozdają karty].

 

Zgadza się. Wymagania kobiet bardzo wzrosły na przestrzeni kilkunastu lat. Kobiety stały się wyzwolone i nie mają takiego parcia żeby wyjść za mąż jak kiedyś. Dlatego mogą sobie pozwolić na wymagania. To by było ok gdyby nie kilka rzeczy:

1) Kobiety mogą mieć wymagania ale stare powiedzenie mówi: "Chcesz wymagać - wymagaj od siebie". Często słyszę, że dziś już nie ma prawdziwych facetów, że zniewieściali itd. Wszędzie pisze się o kryzysie męskości, ale nikt nie zastanowi się nad kryzysem kobiecości. Gdzie te kobiety - ciepłe, atrakcyjne, zadbane, kulturalne? Masa dziewczyn przeklina, nie ma żadnych pasji ale wymagania to się ma - facet musi mieć pasje zainteresowania, samochód, nieźle zarabiać itd.

2) Dziś kobiety mogą być kim chcą - mogą być małym kobieciątkiem, nieśmiałym i zamkniętym w sobie i to jest ok. Mogą też robić karierę i być pewnymi siebie bizneswoman i to też jest ok. Natomiast facet cały czas tkwi w jakimś społecznym rozdarciu. Z jednej strony ma być czuły i romantyczny z drugiej ciągle wymaga się od niego żeby np. potrafił prowadzić auto, zarabiał na rodzinę, był pewny siebie, pełen energii i różnych pasji, ciekawy itd. Dlatego wielu facetów nie wie jakimi ma być i stąd problemy w związkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djkocykcoś w tym jest co piszesz choć aż tak kobiet bym nie demonizował, wiele łączy pracę zawodową z dbaniem o dziecko dom i rodzinę a u mężczyzn to niezwykle rzadkie. No ale racja jest że wiele ma jakieś chyba takie nierealne wymagani co do facetów połączenie macho z kuchtą, inteligentnego romantyka i zabijaki jak trzeba choć ja tam za wiele do czynienia z kobietami osobiście nie mam ale z tego co czytam w necie czy usłyszę od innych., rodziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagania kobiet na przestrzeni lat wcale nie wzrosły tak naprawdę...

 

ale co do tego

 

nikt nie zastanowi się nad kryzysem kobiecości. Gdzie te kobiety - ciepłe, atrakcyjne, zadbane, kulturalne? Masa dziewczyn przeklina, nie ma żadnych pasji ale wymagania to się ma - facet musi mieć pasje zainteresowania, samochód, nieźle zarabiać itd.

 

Zgadzam się w 100000000%, świetnie ujęte :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Z jednej strony ma być czuły i romantyczny z drugiej ciągle wymaga się od niego żeby np. potrafił prowadzić auto, zarabiał na rodzinę, był pewny siebie, pełen energii i różnych pasji, ciekawy itd. Dlatego wielu facetów nie wie jakimi ma być i stąd problemy w związkach.

A te cechy ze sobą kolidują? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nie zastanowi się nad kryzysem kobiecości. Gdzie te kobiety - ciepłe, atrakcyjne, zadbane, kulturalne? Masa dziewczyn przeklina, nie ma żadnych pasji ale wymagania to się ma - facet musi mieć pasje zainteresowania, samochód, nieźle zarabiać itd.

 

Zgadzam się w 100000000%, świetnie ujęte :brawo:

Każdemu według zasług, każdemu według potrzeb :lol: kto wam broni stawiać dziewczynom wymagania ? :lol: zacznijcie wybrzydzać, tak jak laski to robią, hi hi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Z jednej strony ma być czuły i romantyczny z drugiej ciągle wymaga się od niego żeby np. potrafił prowadzić auto, zarabiał na rodzinę, był pewny siebie, pełen energii i różnych pasji, ciekawy itd. Dlatego wielu facetów nie wie jakimi ma być i stąd problemy w związkach.

A te cechy ze sobą kolidują? :shock:

te akurat nie ale np chcą mieć intelektualistę, romantyka i twardziela jednocześnie a to rzadko spotykane takie połączenie Woody Allena z Sylvestrem Stallone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×