Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

skąd masz te dane

 

Z obserwacji. To co piszę to nie żadne dane statystyczne z jakiegoś obopu. Prawdę mówiąc mam swoje powody, aby w żadne średnie statystyczne nie wierzyć. Na przykład wg. średniej statystycznej Polacy zarabiają przeciętnie 3600 zł... Jaasne. To tylko przykład, a mógłbym podać ich więcej.

 

Poza tym ludzie często kłamią w tych anonimowych czyli teoretycznie najlepszych badaniach, a kłamią po to by poczuć się trochę lepiej oraz by nie wyjść przed sobą na "nieudaczników".

 

Nawet jeśli wg. średniej tak wynika, to co z tego? Skoro znałem w życiu może 3 osoby, które mogły się pochwalić więcej niż 3 partnerkami seksualnymi.

Kto więc zawyża średnią? :D

 

No ale do wieku 20 lat to jednak większość z 80% ma to za sobą a do 25 to z 95% minimum.

 

Może i tak jest, ale zauważ że ja w ogóle nie mówię o mówię o utracie prawictwa samym w sobie, bo możliwe że to co piszesz jest prawdą.

Piszę zupełnie o czym innym :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja akurat się na statystykach, ankietach trochę znam z racji studiów i średnia zarobków nie kłamie, naprawde tyle wynosi bo spowodowane jest to kilkoma procentami ludzi którzy zarabiają od 10 tys wzwyż i oni tak zawyżają statystyki. Dużo lepiej określa to mediana czy nawet dominanta. A badania odnośnie sfer seksualnych to już w ogóle są pełne przekłamań ludzie odpowiadają tak jak się im wydaję że powinni a nie jak jest. Kobiety mają cześto 2-3 krotnie więcej partnerów niż podają a faceci odwrotnie to samo odnośnie wieku rozpoczęcia życia seksualnego. Ogólnie to myślę że ludzie mają dużo więcej partnerów seksualnych niż podają, zapominają, wola się nie przyznawać zwłaszcza ojcowie rodzin, matki polki, praktykujący katolicy itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-większość ludzi jakich znałem poznało swoją pierwszą dziewczynę w wieku 17-18 lat, tak więc gadanie, że wszyscy to już się rżną od najmłodszych lat to jakaś brednia. Owszem zdarzało się za moich czasów, że ktoś swoją inicjację przeżył mając 14 lat, ale to były jednostki.

-niekiedy są przypadki, że ktoś miał kobietę w wieku 18 lat, a potem do 23-26 żadnej po niej (bardzo często to spotykam)

-znam kilku facetów (można liczyć na palcach dwóch rąk), którzy mając 19 i więcej lat nie mają nikogo już od lat czy wręcz nigdy nie byli z nikim

-tak po prawdzie duża część mężczyzn działa na zasadzie "wsadzić, nie ważne w co byle wsadzić i mieć to za sobą", nie są Casanovami

-to że mieli dziewczynę nie oznaczało jeszcze automatycznie, że uprawiają seks :D

-z 90% ludzi przez całe życie ma jedną, no maksymalnie (!!!) zaznaczam maksymalnie, dwie partnerki seksualne

-nastolatkowie i młodzi mężczyźni lubią koloryzować i opowiadać farmazony o swoim życiu seksualnym, a często są to zwyczajne opowieści z mchu i paproci

 

:brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

średnio polski facet ma 6,26 kobiet w życiu z którymi uprawiał seks ( kobiety tylko 2,74).

Nie rozumiem tego info :shock: jak to możliwe ?@Carlosie, możesz wyjaśnić, bo nie znam się na statystyce ?

da się to prosto wyjaśnic faceci koloryzuja swoje doświadczenie a kobiety odwrotnie nie przyznają się bo takie są ogólnie przyjęty normy genderowe w polskim społeczeństwie. Poza tym faceci chodzą często do domów publicznych gdzie na jedną panią przypada setki, tysiące klientów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem tak naprawdę nie do końca leży w tym czy ktoś jest prawiczkiem czy nie. Cała sprawa opiera się o doświadczenie w związkach. Facet, który ma 25-30 lat i nie miał dziewczyny jest już dla potencjalnej partnerki podejrzany. Jasne, że nikt na początku nie pyta o doświadczenie w związkach ale prędzej czy później taki temat się pojawi. Pytanie co wtedy powiedzieć? Jeśli powiesz prawdę wyjdziesz na dziwaka, który mając powiedzmy 27 lat nigdy się nie całował. Kłamstwo to też nie najlepsze wyjście bo kłamać trzeba umieć. Zresztą wcale nie trzeba kłamać ani o tym rozmawiać. Z mojego doświadczenia wynika, że dziewczyny szybko wyczuwają czy facet ma doświadczenie w związkach czy nie. Między innymi na podstawie tego oceniają czy dany mężczyzna jest prawdziwym samcem alpha czy nieudacznikiem na którego nie warto tracić czasu. Ponadto kobiety instynktownie lgną do facetów, którzy mają duże doświadczenie seksualne i w relacjach z kobietami. Podświadomość mówi im "to sprawdzony egzemplarz" ponadto są zafascynowane tajemniczością danego faceta - "co on w sobie takiego ma, że tyle dziewczyn mu uległo?" itp. Jednym słowem posiadanie kobiety często napędza zainteresowanie innych kobiet...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudak w Turcji statystyczny Turek miła 20 iles kobiet a kobieta 1 dnego faceta no ale oni lobują się w seksie z Polkami i innymi nacjami a ich tureckie kobiety muszą być czyste ( przynajmniej oficjalnie) do ślubu pod groźbą śmierci lub splamienia honoru rodziny.

djkocyk to co piszesz to prawda jaki normalny facet który nie odstrasza wyglądem, nie jest ultrakonserwatywnym katolikiem w wieku 27 lat jest prawiczkiem czy nawet się nie całował, musi być coś z nim nie tak i na pewno kobiet to w większości nie zachęca do zainteresowani się nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z kolei te mało atrakcyjne są całkiem normalne a często samotne i później zostają zgryźliwymi starymi pannami przez to że faceci patrzą na wygląd.

gorzej jak się nie jest do końca ani atrakcyjną, ani normalną :mrgreen: ja to już mam wątpliwości co do własnej psychiki, bo do wyglądu już chyba nie :roll:

 

panowie, bierzcie przykład z carlosa, pięknie się wysławia, mówiąc mało atrakcyjna zamiast brzydka :mrgreen: gdyby mi - jako przyszłej starej pannie ktoś powiedział, że jestem brzydka, to chyba bym od razu z mostu skoczyła :P mało atrakcyjna zdecydowanie lepiej brzmi. mam alergię, gdy ktoś mówi o kimś, że jest brzydki, bo to takie raniące. i nizbyt kulturalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektóre brzydkie, małoatrakcyjne są ale tak może w Polsce z 5%-10% góra i poniekąd to wynika z zaniedbania, skrajnej otyłości większość osób jest przeciętna a atrakcyjność wynika trochę z osobowości, odpowiednich ciuchów, uwypuklenia atutów itp. Zresztą ludzie mają różne gusta oczywiście jakieś kanony piękna są i są dziewczyny które podobają się wszystkim lub nikomu, a większość się jednym podoba a innym nie.

 

-- 08 paź 2012, 15:45 --

 

millie ja Twojego zdjęcia nie widziałem, może wcale nie jesteś nieatrakcyjna tak tylko Ci się wydaję bo masz niską samoocenę. Wiele tu takich na forum kobiet, dziewczyn jest co mówi że są mało atrakcyjne a wygląd wcale tego nie potwierdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z połowa kobiet narzeka na swoją urodę ;) Wydaje mi się że z młodych kobiet to większość jest ładna, natomiast z wiekiem ten procent się zmniejsza, tzn. niektóre się starzeją dostojnie, a inne nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z połowa kobiet narzeka na swoją urodę ;) Wydaje mi się że z młodych kobiet to większość jest ładna, natomiast z wiekiem ten procent się zmniejsza, tzn. niektóre się starzeją dostojnie, a inne nie.

mi się tak z 80% 18 -nastolatek podoba, to już chyba syndrom wieku średniego tak w moim wieku to mniej niż połowa mi się podoba( zresztą 90% jest zajęta).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×