Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Będę w związku........jak zapiszę się do Solidarności :mrgreen:

 

-- Śr kwi 04, 2012 12:37 am --

 

To samo co robisz na fejsie, tylko w realu. ;)

Hmmm dlaczego człowiek nie ma menu jakiegoś,albo opcji.....Zamieniłbym sobie wtedy Aktywność na facebooku na Aktywność na realu,natomiast na facebooka dałbym funkcję pasywności.

A teraz już bez filozofowania - nie umiem robić na realu tego,co robię na fejsie;) - zresztą czy ja w ogóle coś tam robię ? :-)...Czasem coś skrobnę,czasem udostępnię linka (właśnie - co w realu zastępuje udostępnianie linka?)...no i to tyle z tej mojej Facebook Activity;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od pieciu lat walcze ze swoją nerwicę. I moje mysli nawet nie dochodza do tego by zawalczyć o jakąś kobietę. Owszem marze o udanym zwiazku, ale jak dotad nie bylem w zadnym. Moja choroba zbyt mocno mnie pochłania :(

 

Walczysz tzn ? Leczysz się czy na własną rękę próbojesz coś zrobić ?

 

Jezeli nie próbowałeś to warto spróbować jakiegoś lajtowego leku z grupy SSRI np Fluoksetynę, Sertralinę...

 

Często trochę pomagają na takie problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coż - od 2,5 roku biorę paroksetyna. Niby stan się poprawił. Ale leki maskują tylko objawy, a przyczyny problemów nie sięgaja.

Chodziłem cały rok na terapię behawioralno-poznawczą, ale sam zerwałem , gdyż jej efekty były przemijające.

Od grudnia siedzę w psychoanalizie Karen Horney i na własną rękę siebie analizuję.

 

Po napisaniu postu, dzisiaj doznałem olsnienia , niestety smutnego.

Po pierwsze znowu sobie przypomnialem moje odkrycie sprzed kilku miesięcy. Odryłem wtedy, że nie mozna miec stuprocentowego wpływu na to kiedy i jak pozna sie ta jedyna. Uswiadomilem sobie ze caly czas staralem sie panowac nad sytuacją - tak aby moje zycie bieglo torem jaki sam wyznaczam. Ale zaobserwowalem ze wielu chlopakow poznaje swoje dziewczyny przypadkiem . W przypadku szukania partnera istnieje zbyt wiele zmiennych aby calkowicie sprojiektować czas i miejsce poznania milosci. A co najsmutniejsze jezeli los nam nie sprzyja jakbysmy sie nie starali i tak mozemy nie spotkac milosci swojego zycia :(

Po drugie, zdalem sobie dzis sprawe jak mocno blokuje mnie moja nerwica w poznaniu milosci. A idąc o krok dalej doszedlem do wniosku iz mpomimo tego iz staram sie leczyc nigdy nie bede mial pewnosci ze moj stan zdrowia poprawi sie na tyle iz bede mol utowrzyc szczesliwy zwiazek :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ajajaj89, Jak na mój gust to zbyt dużo analizujesz i myślisz o tym temacie...

 

Wyluzuj....rozejrzyj się dookoła - praktycznie każdy facet nawet niski , brzydki i z nadwagą może mieć dziewczyne...wszystko siedzi w psychice...

 

 

OUN nie wyleczysz, nie ma leku , który trwale wzmocni psychikę...i nigdy czegoś takiego nie będzie.

 

Dlatego nie ma co sie martwić tym, że leki działają objawowo...własnie tak mają działać...lekarstwa na inne schorzenia też tak mają.

 

 

Na pewno potrzebna ci jest psychoterapia, ale w moim przekonaniu taka, która spowoduje, ze przestaniesz tak wszystko analizować, że wrzucisz na luz...

 

Co do leków jak Paro nie pomaga to próboj co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenonek

a ja jestem wysoki, nie gruby ani brzydki ani ładny i nie mam dziewczyny naprawdę musi być ze mną coś nie tak. :mrgreen: no może gdybym miał auto i pracę to by było co innego, ale jak miałem pracę to też nie miałem z prostym robolem żadna zadawać się nie chciała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalni pracownicy a pracownik śmietniska segregujący śmieci czy niewykwalifikowany robotnik budowlany jakim byłem to jednak jakaś różnica. Oczywiście żadna praca nie hańbi ale która niewiasta zwłaszcza w miarę inteligentna by się na takiego skusiła

 

-- 04 kwi 2012, 13:00 --

 

kiya to też ale najpierw muszę zacząć szanować siebie samego żebym mógł innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlos!

Ja za to jestem przystojny, koncze studia medyczne - i co z tego! Nigdy nie mialem powodzenia u kobiet!

 

-- 04 kwi 2012, 12:51 --

 

ajajaj89, Jak na mój gust to zbyt dużo analizujesz i myślisz o tym temacie...

 

Wyluzuj....rozejrzyj się dookoła - praktycznie każdy facet nawet niski , brzydki i z nadwagą może mieć dziewczyne...wszystko siedzi w psychice...

 

 

OUN nie wyleczysz, nie ma leku , który trwale wzmocni psychikę...i nigdy czegoś takiego nie będzie.

 

Dlatego nie ma co sie martwić tym, że leki działają objawowo...własnie tak mają działać...lekarstwa na inne schorzenia też tak mają.

 

 

Na pewno potrzebna ci jest psychoterapia, ale w moim przekonaniu taka, która spowoduje, ze przestaniesz tak wszystko analizować, że wrzucisz na luz...

 

Co do leków jak Paro nie pomaga to próboj co innego.

 

Ale sam psychiatra mowi mi iz mam dokonywac takiej analizy.

 

-- 04 kwi 2012, 12:52 --

 

carlosbueno, może zacznij od SZANOWANIA kobiet?

 

Jak dotąd to kobiety mnie nie szanują . A moj brak szacunku jest odpowiedzia na ichnie zachowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowiac szczerze to czy kobiety mni szanuja czy nie nie jest teraz dla mnie najwiekszym problemem.

 

Natomiast najbardziej druzgocze mnie fakt iz pomimo 22,5 lat nie wiem wogole czym pachnie sex.

 

Tak sobie pomyslalem ze jesli dluzej ma to tak trwac no do 25 lat to niby dlaczego nie moglbym skorzystac z uslug prostytutki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co to znaczy iz po spotkaniu z prostytutką nie bede szanował siebie? Niby dlaczego nie mam siebie szanowac?

 

Bzykanie? Moim zdaniem sex jest czyms pieknym a nie po prostu bzykaniem.Jeżeli bedzie to piekna kobieta to co w tym nieprzyjemnego?

 

-- 04 kwi 2012, 13:17 --

 

Szacunek to ja stracilem podlizujac sie do tych wszystkih zarozumialych panien. I kase rez wydawalem, Ino nic nie zyskalem w zamian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×