Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Kobieta w makijażu, z biżuterią i w ubraniu, w którym czuje się atrakcyjna, będzie pewniejsza siebie niż ta bez tego.

Chyba, że ciągle się boi, że niechcący rozmazała tusz/cień do powiek i wygląda jak panda :P

Albo że spódnica zaczepiła jej się o majtki i paraduje z gołym tyłkiem :hide:

Albo że zaraz skręci kostkę na tych obcasach... :zonk:

 

Albo jak mi się kończą czarne koszulki. Też nie fajnie.

:great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałam kiedyś takiego przyjaciela, brak pewności siebie - to mnie odrzucało i to odrzuci każdą kobietę, bo kobiety chcą oparcia, a nie kogoś niańczyć. Nie ma bata, albo popracować nad sobą skutecznie, albo udawać pewnego siebie. Sama kiedyś miałam z tym problemy i sama się z tego wyleczyłam.

 

 

Z tą każdą to bym nie przesadzał. W dzisiejszych czasach coraz więcej kobiet ma twarde charaktery, posiadają męskie cechy osobowości i takie kobiety dziwnym trafem często wybierają właśnie takich do niańczenia...

 

 

Tak wymieniacie te cechy, że facet powinien być taki a taki, że kobieta też musi tyle wymagań spełniać. Ja uważam, że nawet nieatrakcyjnemu facetowi wystarczą tak naprawdę 2 cechy i prędzej czy później znajdzie całkiem atrakcyjną dla siebie kobietę:

1. Musi próbować podrywać, im więcej tym lepiej.

2. Musi mieć twardą d**e i nie załamywać się licznymi niepowodzeniami i porażkami, których w przypadku faceta nieatrakcyjnego z całą pewnością będzie sporo.

Ktoś taki po wielu niepowodzeniach odniesie sukces.

 

Ja niestety nie posiadam tych cech ale znam takich, którzy je mają i dobrze sobie radzą w relacjach damsko-męskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jestem przystojny, w każdym razie zapraszałem ładne i mądre dziewczyny. Stąd jeszcze większy dół, w sytuacji kiedy była fajna,mi odpowiadała, ale jednak nie chciała czegoś więcej.

 

Więc moim marzeniem jest wymazać z pamięci i emocji tę ostatnią (poprzednie nie wzbudzają we mnie żadnych emocji), i wtedy zamknę się na inne znajomości na amen i będę miał wreszcie spokój psychiczny... :)

 

Także kwestia bycia/niebycia w związku nie ma znaczenia. Ja gdybym był kobietą, na faceta, który miał dużo dziewczyn bym spoglądał baaaaaaaardzo podejrzliwie.

 

Do człowiek nerwica: Kolega przesadzasz. Nie miał najmniejszych kłopotów, żeby zaprosić kobietę na kawę bez nagabywania. Masz straszliwie pesymistyczne podejście, aż irytujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×