Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam jesiennie


Gość idle

Rekomendowane odpowiedzi

To jest właśnie ta sfera życia, której nie znoszę najbardziej ... nigdy nie wiem co o sobie napisać (powiedzieć), żeby nie brzmieć banalnie i głupio. Ale trzeba to zrobić, bo bez tego jest dziwnie i niekomfortowo, więc do rzeczy. Chętnie bym się Wam przedstawiła, ale panicznie boję się o swoją prywatność w internecie - zawsze mam wrażenie, że na każdym forum jest ktoś, kogo znam i kto mnie szpieguje :bezradny: Moją najważniejszą cechą są chyba skrajności, przechodzenie od lęku do apatii, od ekscytacji do zrezygnowania, od samouwielbienia do samooceny równej zeru, etc. Jeszcze nikt mnie dobrze nie zdiagnozował, miałam podejrzenia i o nerwicę lekową, i o fobie społeczne, o depresję, o nerwicę natręctw ... może po prostu trudno mnie zdefiniować? Może jestem wszystkim na raz? Mam nadzieję stać się tutaj chociaż trochę bardziej zrozumiała dla samej siebie, a może pomóc komuś zrozumieć. Mimo wszystko - dobrego dnia życzę :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem wiosennie. Myślałam, że znalazłam rozwiązanie swoich problemów i że teraz jestem już kompletna, ale okazało się, że to bzdura, że siedzi we mnie tyle niedokończonych wątków, które rozwalają mnie i krzywdzą innych ludzi, że aż nie wiem za co się zabrać ... poszwędam się trochę póki co, w środę wracam do terapii, ale na razie czuję się bezsilna jak nigdy. Witajcie znowu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×